TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот Stinkata » 22 сеп 2008, 21:12

Веско, ти искаш да ми кажеш, че не знаеш какво си правил в последните две седмици примерно??? При това, ако разполагаш с кореспонденцията си за този период??? Стига, бе...
Експертните екипи обикновено се наемат за да изготвят план за действие, а не да ти напишат какво си обядвал вчера....
Аз предполагам, че БФС са били подготвени, защото знаят какви са били изискванията към клубовете и по кои членове ЦСКА се дъни. А Лупи защо не е знаел си е лично негов проблем, от който, обаче, всички цесекари ги боли глава....
ИзображениеИзображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот ludyakon » 22 сеп 2008, 21:15

8 написа:И после "това не го разбираме (в ЕКТ)"!?

Кво не разбирате? Твърдо и с интерес от 2 години държа за вашите противници с надеждата едновременно съперника да е колкото може по-слаб, но в същото време и да ви бие. Пълно унижение за крадците искам. Аз съм потърпевш от този отбор и не мога да стоя безразличен.

Кофти е да си "пенис" :qipbl: Имаш глава но без мозък,имаш око но сляпо,комшиите ти са ташаци и един гъз,а най-добрия ти приятел е путка :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 22 сеп 2008, 21:15

На мястото на Лупи ако беше Свети Павел атака пак щеше да я има, защото няма никаква връзка дали е Лупи, Мупи, Туньо, Сульо или Пульо лицето. В момента е Лупи и за него сте се хванали. Ако беше друг друго име щяхте да дъвчете, а то няма значение кой щеше да е. Единствено ако беше по-подготвен можеше да отбие крадливия удар, но атаката пак щеше да си я има, тя си беше планирана. А дори и при друг червен президент и по-подготвен ако беше щяха да го атакуват за нещо друго, само повод се търсеше, нещо да се измисли. Твоите хора са си решили, че искат в ШЛ и спиране няма. Какво значение има, че бил лупи!?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот itsoVIII » 22 сеп 2008, 21:15

Весо, аз не знам някой да отрича, че Левски се възползва от неразбориите с лиценза от ЦСКА. Обаче със сигурност са знаели как ще реагира Лупи - С ПРЕЗРЕНИЕ И БЕЗДЕЙСТВИЕ.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
justalamer
Мнения: 529
Регистриран на: 30 авг 2008, 11:41

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот justalamer » 22 сеп 2008, 21:18

Като са си осигурили тази му реакция, чрез главата с косата, защо да не знаят как ще реагира...

Приятели, не казвате нищо за Надежда... :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 22 сеп 2008, 21:18

Е добре, Лупи е виновен за всичко!

Левскарите и БФС нямаше да направят нищо ако беше друг на мястото на Лупи. Най-моралният, честен и репресиран отбор въобще не си пада по мръсните номера.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 22 сеп 2008, 21:20

Да вадят Берое, Ботев и всеки там, който не ще да ляга на господарите в краката. Това заслужавате с тая подкрепа на сините мафиоти. После излез Ицо и кажи и за тях, че нещо не са спазили като нашия Лупи. Примерно Берое да си бил победил в други мачове. Ботев да не се занимавали с президента, Лупи да си гледа документите, а междувременно "случайно" печеливши ще са престъпни организации като Левски, Бела и подобни.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 22 сеп 2008, 21:22

А на сините пожелавам ръководството на БФС да не се сменя, защото така както тук им урежда всичко, така по този начин коват мачовете-смехове в ЕКТ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот sasho_1989 » 22 сеп 2008, 21:23

8 написа:А на сините пожелавам ръководството на БФС да не се сменя,

[-X [-X [-X

и да го духаме заради тях ли :qipbl:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот ludyakon » 22 сеп 2008, 21:24

8 написа:На мястото на Лупи ако беше Свети Павел атака пак щеше да я има, защото няма никаква връзка дали е Лупи, Мупи, Туньо, Сульо или Пульо лицето. В момента е Лупи и за него сте се хванали. Ако беше друг друго име щяхте да дъвчете, а то няма значение кой щеше да е. Единствено ако беше по-подготвен можеше да отбие крадливия удар, но атаката пак щеше да си я има, тя си беше планирана. А дори и при друг червен президент и по-подготвен ако беше щяха да го атакуват за нещо друго, само повод се търсеше, нещо да се измисли. Твоите хора са си решили, че искат в ШЛ и спиране няма. Какво значение има, че бил лупи!?

За да си прост,не е нужно да имаш образование. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот tridant » 22 сеп 2008, 21:28

8 написа:Манипулирините сте вие и всички които отчитат като "случайно" станалото и не виждат елементарни неща без дори да е необходимо доказателство.

2006 и 2008 по парадоксален начин все ЦСКА не играе в ШЛ и все Левски е заместващия го. Ако за теб такива неща са нормални моля те ела и ми покажи едно друго първенство, където през година стават като рутинни неща губене на 15 точки за 12 кръга (от -7 до +8) и нещо си с лицензи като от тая другата страна в примера задължително през година губещия да е един и същ, а печелвишия пак да е един отбор. Извади нещо на 10% от това и ще те слушам. Дотогава за мен сте си болни сектанти. То бива слепота, бива ама вашето да приемате тези неща като случайни е върха на простотията.


Пак ли ще ми говориш за 2006?
Какво му е парадоксалното,че загубихте 7 точки преднина? Ми питай Арсеналците къде е парадокса?
Пък и не само тях.Ако ми излизаш за пореден път ,за продадената титла ,представи поне веднъж доказателства,някакви.Аз съм ти казвал веднъж съм питал Пл.Марков чрез зет му,(брат на г-жа Маркова)и веднъж лично ,такова нещо няма. Това го измисли Г.А. с цел лично отмъщение,защото беше отстранен от управата на ЦСКА при Божков.
А беше отстранен защото не го слуша главата,пък и ако го слушаше да беше нахранил рибите досега.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот Delija » 22 сеп 2008, 21:31

Триданте, и да е имало нещо, ти мислиш ли, че зетят на Пламен Марков ще е в течение??! Така ли си мислиш, че стават тия работи??! :qipap:
И да го питаш лично, дори и да има такова нещо, мислиш ли, че ще ти каже - ооо, да, вярно е?? :qipbj:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот tridant » 22 сеп 2008, 21:34

Да така смятам,Дели.
Ние се познаваме от отдавна.
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот ludyakon » 22 сеп 2008, 21:37

Delija написа:Триданте, и да е имало нещо, ти мислиш ли, че зетят на Пламен Марков ще е в течение??! Така ли си мислиш, че стават тия работи??! :qipap:
И да го питаш лично, дори и да има такова нещо, мислиш ли, че ще ти каже - ооо, да, вярно е?? :qipbj:

ДЕЛИ , ЦЯЛАТА ЧЕРВЕНА ОБЩНОСТ ГО ГОВОРИ ПУБЛИЧНО-ТА ЗАЩО МАРКОВ ДА НЕ КАЖЕ НА НЯКОЙ СВОЙ БЛИЗЪК ,ДОРИ И ДА ГО ЗАПИШЕ, ЗАПИСА НЯМА СТОЙНОСТ В СЪДА СЛЕД КАТО НЕ Е ЗАПИСАНО ПО ЗАКОННИЯ РЕД. :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот Delija » 22 сеп 2008, 21:39

Аз пък не смятам така. Без да коментирам дали е имало нещо, чисто хипотетично приемаме, че е имало. Хората, които са замесени, биха се доверили единствено на най-близките си, ако въобще се доверят. Под най-близки имам предвид жена, брат.. нещо от тоя род. Да не мислиш, че ей така може на всеки да се разправят подобни неща??! Нали утре ще излезе нещо и не се знае после какви ще са последствията за тоя, от който е изтекла информацията.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron