ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот Wallace » 09 апр 2009, 08:51

Не знам за Берое, но преди години имаше интервюта с двама привърженици на АС-23. :? :roll:
Доста интересни неща разказаха дядовците...
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот svo » 09 апр 2009, 13:15

дай да ги видим де. Не ни дръж в напрежение :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот Wallace » 09 апр 2009, 13:24

svo написа:дай да ги видим де. Не ни дръж в напрежение :qipag: :qipag: :qipag:

ААааа не знам, май Бай Милен ги беше пускал... Аз бях потребител. Май от Ви Бокс-а бяха... :roll: :wink:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот svo » 09 апр 2009, 13:25

а как става ясно, че са били привърженици на АС-23? С памперси ли бяха :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот svo » 09 апр 2009, 13:37

двамата чичковци изглеждат изключително запазени =D> =D> =D> И говорят съвсем правилно и спокойно. Аз не виждам нещо скандално. Може да се заслушате във всичко, което казват, а не само в това, че АС-23 и ЦСКА нямали нищо общо :idea: Което за тях е така по-скоро емоционално, а не фактологически :qipad: А пък и аз не виждам защо на всяка цена ЦСКА трябва да е свързан с АС-23 :roll:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот Wallace » 09 апр 2009, 13:43

svo написа:двамата чичковци изглеждат изключително запазени =D> =D> =D> И говорят съвсем правилно и спокойно. Аз не виждам нещо скандално. Може да се заслушате във всичко, което казват, а не само в това, че АС-23 и ЦСКА нямали нищо общо :idea: Което за тях е така по-скоро емоционално, а не фактологически :qipad: А пък и аз не виждам защо на всяка цена ЦСКА трябва да е свързан с АС-23 :roll:

Ставаше дума за това кой колко отбора бил затрил... :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот svo » 09 апр 2009, 13:50

а това какво общо има :shock: :shock: :shock: Аз си направих труда да изгледам целия материал. И пак казвам - става дума за емоция, а не за факти :qipad: Ако тръгнем по тази линия да взема да попитам какво става със Спартак :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот Wallace » 09 апр 2009, 14:09

svo написа:а това какво общо има :shock: :shock: :shock: Аз си направих труда да изгледам целия материал. И пак казвам - става дума за емоция, а не за факти :qipad: Ако тръгнем по тази линия да взема да попитам какво става със Спартак :qipad:

А то по тази логика къде са фактите, например, за Спартак Плевен? А за Берое фактите от емоционалните старозагорци ли да ги търся? :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот 8 » 09 апр 2009, 14:35

Wallace написа:А за Берое фактите от емоционалните старозагорци ли да ги търся? :qipad:

Не е задължително, може и от червените фенове :qipaz: . Това е една група от изключително обективни хора и ще ти кажат самата истина :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот Samp » 09 апр 2009, 15:08

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот svo » 09 апр 2009, 17:12

Асенка, аз имах предвид Спартак от София, а не от Плевен. За Спартак Плевен самият Овчи си го каза и лееекинко се махна :qipab: :qipab: :qipab:
А за Берое можеш да попиташ дядото на настоящия главен прокурор на Републиката :qipad: А може и самият главен прокурор :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот Wallace » 10 апр 2009, 08:06

svo написа:Асенка, аз имах предвид Спартак от София, а не от Плевен. За Спартак Плевен самият Овчи си го каза и лееекинко се махна :qipab: :qipab: :qipab:
А за Берое можеш да попиташ дядото на настоящия главен прокурор на Републиката :qipad: А може и самият главен прокурор :qipag: :qipag: :qipag:

АААААААААА, Светльо така да беше казал, бре! Заради Спартак! Аз пък знам, от моя баща, че не е имало нормален Левскар, който да се кефи на обединението между Левски и Спартак. Дори като бях малък не искаше да ми купува разни шапчици и значки с емблемата на "Левски-Спартак" и казваше на чичковците продавачи "Ние сме от Левски!". Едва години по-късно разбрах човека какво е имал предвид. :qipad:
Но обедионението е факт, странно или ен се случва няколко месеца по-късно след онова 7:2. Не се нрави на хората, но си прав в едно Спартак е закрит и придърпан към Левски. Тъпа работа.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот 8 » 10 апр 2009, 09:40

Значи ние говорим за едно и също нещо по различен начин.

Аз пък знам, от моя баща, че не е имало нормален Левскар, който да се кефи на обединението между Левски и Спартак.


Това не се разминава с твърдението, че Левски е глътнал Спартак (ако само нормалните левскари са били против) :-*

Имаш обаче и странна логика търсещ връзката между 7:2 и обединението. Ако идеята е да вредим на Левски (задето ни бил) логично е Спартак да глътне Левски. Понеже се получава обратното на хипотетичната червена идея, то би трябвало тя да е синя (това обединение).

Ти обаче не си малко нагъл. Левски глътва Спартак и ти не само го отричаш, а си и мислиш, че зад това стои ЦСКА (задето паднал малко по-рано 7:2). Много интересно. Сини престъпления се приписват на червените като извършители.
В таоя връзка аз пък мисля, че зад изкарването на Ботев за сметка на ЦСКА стои Левски. Няма кой друг да го е направил.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - II част

Мнениеот Wallace » 10 апр 2009, 10:26

Първо Веско, баща ми е Софианец и е израстнал не във Варна, а в София. София - градът на ФК "Левски". Това, във Варна как са ги премали нещата - нямам идея. :qipad:
Второ, никъде не съм обвинил ЦСКА за обединението, дори и Партията, която ви е толерирала безприкословно. Споманвам само, че е странно обединението. Да, обединяват отбора на МВР - Спартак, с Левски. На хората не им се нрави това обединение. Толкова. Спартак е затрит. Но по тази логика да спомянавам ли колко Софийски отбора са затрити до създаването на ЦСКА? :roll: :roll:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron