ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот G8 » 29 яну 2009, 22:10

Не съм говорил за Бенитез, а за мнението ти което го сравнява със Стойчо Младенов.
А това дали вярвам или не в него е отделен въпрос.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот otto » 29 яну 2009, 22:14

СТОЙЧО Е ГОЛЯМ БЕ...... :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот itsoVIII » 29 яну 2009, 22:18

G8 написа:Не съм говорил за Бенитез, а за мнението ти което го сравнява със Стойчо Младенов.
А това дали вярвам или не в него е отделен въпрос.

Аз ти казвам нещо простичко - нищо не спря Стойчо Младенов, ВЪПРЕКИ ПРОБЛЕМИТЕ, да направи ЦСКА шампион. Докато на Бенитез ВСЕ НЕЩО МУ ПРЕЧИ. Поговорката "На крив х*й, в*ната му пречи" пасва идеално.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот G8 » 29 яну 2009, 22:21

#-o И аз ти казвам нещо простичко, че това сравнение не е на място поради хиляди причини. За поговорката да не говорим.
:arrow: :arrow: :arrow:

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот coyotes » 29 яну 2009, 22:21

itsoVIII написа:Аз ти казвам нещо простичко - нищо не спря Стойчо Младенов, ВЪПРЕКИ ПРОБЛЕМИТЕ, да направи ЦСКА шампион. Докато на Бенитез ВСЕ НЕЩО МУ ПРЕЧИ. Поговорката "На крив х*й, в*ната му пречи" пасва идеално.


т.е. Стойчо е по-голям от Бенитес!!!!
#-o #-o #-o #-o #-o
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот itsoVIII » 29 яну 2009, 22:24

coyotes написа:
itsoVIII написа:Аз ти казвам нещо простичко - нищо не спря Стойчо Младенов, ВЪПРЕКИ ПРОБЛЕМИТЕ, да направи ЦСКА шампион. Докато на Бенитез ВСЕ НЕЩО МУ ПРЕЧИ. Поговорката "На крив х*й, в*ната му пречи" пасва идеално.


т.е. Стойчо е по-голям от Бенитес!!!!
#-o #-o #-o #-o #-o

това си е твой извод, не мой. Исках да ви покажа ПРЕДПОСТАВКИТЕ, ФАКТОРИТЕ, КОИТО НА ЕДИН НЕ ПРЕЧАТ, А НА ДРУГ ЕДИН ФАКТОР МУ ПРЕЧИ.....НЕ МИ Е БИЛА ЦЕЛТА ДА СРАВНЯВАМ СТОЙЧО МЛАДЕНОВ И БЕНИТЕЗ, А ФАКТОРИТЕ. А че след изгубването на шансове за титла, прочетете му постоянните извинения, че пак не е успял. Все си търси оправдания. За мен пък той е виновен за пропиления аванс. Това си му е стил.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот Delija » 29 яну 2009, 22:27

Бенитес, Ицка, не е ли 2 пъти шампион на Испания с Валенсия (не с Реал или Барселона), носител на Купата на УЕФА, на ШЛ, още един финал за ШЛ, ФА Къп... ??! Не ми изкарвай, че подобен треньор е некадърник. :qipad:

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот coyotes » 29 яну 2009, 22:29

защо да са загубили шансове бе??? има още доста време...
освен ако сър Ал. не почне да му копира стила... [-X [-X [-X :qipad:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот itsoVIII » 29 яну 2009, 22:29

Не съм казал такова нещо. Просто този сезон нямаше право на грешки, а допусна изключително много. И това не е първият му сезон. Трябваше просто да задържи аванса. Сега ще се случи като при Арсенал последният сезон - срив.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот coyotes » 29 яну 2009, 22:31

itsoVIII написа:Не съм казал такова нещо. Просто този сезон нямаше право на грешки, а допусна изключително много. И това не е първият му сезон. Трябваше просто да задържи аванса.


то да не е лесно бе... и БМВ трябваше "просто" да задържат аванса миналата година ама... :qipad:

ФРГ ШАМПИОН!!!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот itsoVIII » 29 яну 2009, 22:33

coyotes написа:
itsoVIII написа:Не съм казал такова нещо. Просто този сезон нямаше право на грешки, а допусна изключително много. И това не е първият му сезон. Трябваше просто да задържи аванса.


то да не е лесно бе... и БМВ трябваше "просто" да задържат аванса миналата година ама... :qipad:

ФРГ ШАМПИОН!!!

Аз като гледам тоя мач, срам ме е от мене :oops: :oops: :oops: BMW-то ми е любимата марка, а да ги наричам "сдухани" #-o #-o #-o " и още много от тоя сорт :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот coyotes » 29 яну 2009, 22:38

itsoVIII написа:............ срам ме е от мене :oops: :oops: :oops: BMW-то ми е любимата марка ....................


има от какво да те е срам :qipad:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот itsoVIII » 29 яну 2009, 22:59

Нещо при постнатото от rafaelis нашите журналисти ( за кой ли път ) са избягали от оригиналния смисъл. Поствам ви оригиналните текстове от "The Times". В случая точно тези думи подкрепят теорията на Цецко :qipay:
“What you can’t control, you can’t change and maybe you have to understand it has to be like this for years. I don’t have any psychological battles with him [Ferguson]. He has been here for 22 years and you can see what it means. You can see what it means to stay here for 22 years. I will not say anything else.”

"Това, което не можеш да контролираш, не можеш да промениш и може би ще трябва да разбереш, че е било така от години. Нямам никакви психологически битки с него ( Фъргюсън ). Той е там от 22 години и можете да видите какво означава това. Вие можете да разберете какво означава това да си там от 22 години. Няма да кажа нищо повече"
“The second half was a crazy game and when it is a crazy game you can’t control things,” he said. “Why was it crazy? Because it was crazy. In the last three games there has been something in common that I don’t like. I know what it is, but I can’t say anything.”

"Второто полувреме беше лудо, и когато е лудо, ти не можеш да контролираш нещата - каза той. "Защо беше лудо? Защото беше лудо. В последните три мача има нещо общо, което не ми харесва. Аз зная какво е то, но няма да мога да ви кажа нищо"
Benítez, however, defended the decision to take off Gerrard and Torres. “Both players were very, very tired,” he said. “That was clear.”

Както и да е, Бенитез защити решението си да смени Джерард и Торес. " Двамата играчи бяха много, много изморени" - каза той. "Това беше очевидно"
............................
Това, че двамата американци взимат неадекватни решения и с нищо не помагат на големите цели на отбора, е вън от съмнение. И да, съгласен съм с Бенитез - трябва да има 100% контрол в/у това кои играчи да доведе. Сега, като се замисля, има логика в думите му. Може да се открие нещо общо м/у този Ливърпул и онзи на Жерар Улие, т.е. някои неща не са променени.....Ае, мързи ме да правя анализ и сравнителен такъв при Улие и Бенитез.....

заб.: преводите аз съм ги направил. Изводите ги оставям на вас.
Опааа, от "Дейли Мейл" са се заели с подобни анализи :qipad: приятно четиво :qipad:
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/index.html
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот Wallace » 30 яну 2009, 09:51

Ицо, благодаря за преводите. :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЛИВЪРПУЛ-4 ВРЕМЕ Е ЗА ТИТЛАТА

Мнениеот itsoVIII » 30 яну 2009, 09:53

Мани майтапа, днес четох нова трактовка на същите цитати, доста поукрасени, във в-к "7 дни спорт" :qipan: :qipan: :qipan: Така са ги "превели", че едва ли не изкарват Бенитез, че не знае какво прави и говори :qipan: :qipan: :qipan: Така че дължа едно извинение на Цецко. Излиза, че е прав по отношение на Бенитез. Цецо, извинявай. :qipay:
Излезе и друго нещо наяве - Пери е привлякъл Роби Кийн, а не Рафа Бенитез. Това говори красноречиво за едно от недоразуменията ( разминаванията м/у желани и привлечени футболисти от треньор и финансов директор ) в отбора и един от дългогодишните нерешени проблеми.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта

cron