Левски-Бате Борисов

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот itsoVIII » 28 авг 2008, 12:46

Ами.....циганско поведение имаше, както и такава визия....Врачанин, където има много цигани. За по-точна информация, мога да се допитам, ама сега като се замисля - ами циганин си е. Живееше само за себе си.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот Мичо » 28 авг 2008, 12:47

:qipbs: :qipbs: :qipbs:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот itsoVIII » 28 авг 2008, 12:49

Яд ме е, че не се постарах да му опна жената....ама съм си принципен.....аман от тея мои принципи #-o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот mefkata » 28 авг 2008, 12:57

8 написа:
Мичо написа::qipav: Ония да си обясняват действията, аз говоря за мен, аз съм фен на този отбор и чакам следващия мач на отбора си. :qipad:


8 написа:В тая връзка вчера Томислав каза "Ония (в клуба) въобще разбират ли какво става в момента в душата на обикновения запалянко и че сега не може да заспи и псува на балкона....или се чудят какви подаръци да вземат от летището, защото са излезли в чужбина и съпругите/приятелките ги чакат какво ще им донесат".

След тая реплика, визираща не само сините, а и червено-черните от предния ден и въобще всички футболни катастрофи си зададах и аз същия въпрос. "Въобще пука ли му на някой от тези на терена какво преживявам и дали наистина и той не спи няколко дни поред или е истина всичко онова с дискотеките, курвите и т.н."

Да ви е през оная работа, футболистите са една от най-голямата измет в нашето общество. Вие и днес коментирате тук вчерашния мач, а те вече сигурно са го забравили. Както Томето каза при тях нещата са супер, предстои гостуване на Локо ПД, след това две седмици почивка заради националите, общо 3 седмици няма да се засекат с вас.

Е, Осмак. Едно нормално мнение, с което съм абсолютно съгласен. Още вчера писах, че лайната са тотални и това е футбола ни като цяло. Имате право да ни се подогравате, колажите са готини, ама проблема е, че и утре коментарите ще бъдат същите за днешните мачове. И уверен съм вие, ако играехте резултатите щяха да са подобни, убеден съм. Не ми казвайте, че сте на по-високо ниво, само защото преди 20 и повече години сте отстранявали еврошампиони по същия начин, по който го направиха Бате, с грозна и защитна игра, с цел - рушене.Тук, разбира се неоправдавам бездарието на Левски. Но не за това иде реч, знам, че сега ще ме нападнете да си трая след резила. Но говоря, наистина за друго.
По-нагоре писа, че трябва да се изправим срещу БФС, което помагайки ни, ни пречи. Хубава теза, съгласен съм. Ама аз не приемам, че Левски е олицотворение на злото...Никой друг не купува и продава мачове и съдии, никой не пере пари, никой не крие заплати. Лупи(освен всички други дивоти по оста кремиковци-армията) подписал комисион 750 000 евро на менажер. Това е страхотно явление, полезно за развитието на футбола.Червените 20 години играят честно и чисто и, видиш ли ние им ебаваме майката. Ами как взехте купата за 60 годишнината...Не, не, не. Не ми се влиза в синьо-червени спорове. Просто искам всички да се обърнат и към себе си...
Какво да се прави от тук нататък?
Някой по-горе предложи разделяне на групита на две, ти - група от 8 отбора. В Гърция и Турция , Русия не правят това. Там държавата застава зад спорта, издига го в национална политика и ПР кампания за страната. Създават се условия за инвестиции, инвестира се и след няколко години - успехите са налице. А при нас, успехите са въпреки държавата. За това сега е такава равносметката от олимпиадата. Нещата, за огромно съжаление, трябва да тръгнат от горе, много по-високо от БФС. Да има политическа воля за това, изриване на съюза, разследване произхода на всички средства на всички професионални клубове или поне в А и Б(48 на брой) и железни правила. Ама това ще стане, когато се появи политическа воля за оправяне на държавата по принцип, решаване на куп проблеми, до идването ред на спорта...До тогава на мускули, както бяха влизането на 3 бг отбора в групите на Уефа, излизането на два от тях и до там. Влизане на Левски в ШЛ, точно както и бедничкия БАТЕ го направи и знаете какво му се пише там...От там нататък резил, след резил на всички, признавам - нашия е най-голям, ама това топли ли някого? Защото ще е срамно за мен, но добре за БГ, ако някой ми се подиграва от височината на сегашните си успехи...няма такъв и точно това е драмата...
Аз вчера писах как играчи и треньори ще кажат извинете и ще си вземат заплатите, както и Томето го е казал и Осмак, ти подчертаваш, а на нас ни остава това, което Мичо казва. Аз съм фен, въпреки всичко обичам отбора си и чакам следващия му мач .
А ние с Мичо(и много други) сме щастливци, че с футбола ни е свързана една друга по-голяма и силна радост - ФРГ, да се радваме на титли , спечелени от нас самите със сърце и приятелство, без подкупи, съдии, мафии и всякакви други помии. Бог да поживи президентО! :qipad:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот itsoVIII » 28 авг 2008, 13:03

Аз за ролята на държавата и нейната политика съм писал в темата за разпоредбите - предложения...Така е, Мефи, само че няма как да се издържат, респективно, да крадат политиците, ако се сложи ред в спорта. На всички ни е ясно проблема. Истинският въпрос е - докога ще е така? А аз не виждам алтернатива на четвъртите, т.е. не виждам откога нещата ще започнат да се оправят и следователно, от някакъв момент нататък да се върви към нормален път на развитие и реални успехи на терена. Да не мислите, че ми е кеф бг отбор да пада по тоя начин? Без игра, без желание, без старание? :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот kotzy » 28 авг 2008, 13:08

"Отнийде взорът надежда не види"...

От държавата помощ ще дойде, колкото и от Камен Костадинов и ген. Василев. Разбирай никаква. Футболът пере толкова пари, колкото и държавните поръчки. Хората, за които го правят и държавата, и футболът, са едни и същи. Няма как Маджо и Джамов да тръгнат срещу себе си...

Футболът е и ще бъде това, което е. Старая се клубни цветове да не намесвам, ама... вие ще си останете галеници, ние ще сме вечно административно неизрядни.... за вас остават резилите, за нас... нека не споменавам...

'би го футбола, та това е само игра. Знам, че е трудно за изпълнение, но... в момента, в който осъзнаеш, че твоите емоции са обвързани със сложните материални интреси на шепа хора, животът става малко по-хубав...
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот mefkata » 28 авг 2008, 13:12

kotzy написа:"Отнийде взорът надежда не види"...


'би го футбола, та това е само игра. Знам, че е трудно за изпълнение, но... в момента, в който осъзнаеш, че твоите емоции са обвързани със сложните материални интреси на шепа хора, животът става малко по-хубав...

:qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот itsoVIII » 28 авг 2008, 13:14

Коци, животът не става малко по 'убав от фактът, че си разбрал истината за бг спорта. Видяхме достатъчно екшъни - Пирин Бл, Нафтекс с Порточанов, Берое, Ботев Пд.....Марек....редицата е много голяма. Няма воля за промяна и не се вижда някакво желание поне да се случи от някакъв момент....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот kotzy » 28 авг 2008, 13:21

Няма общо между това, да искаш по-добро и да не си слагаш всяка фъшкия на него. Един твой съгражданин, учител по физическо, е учил внучката си на нещо много вярно - "ЕДНО СЪРЦЕ ИМАШ, НЕ СЛАГАЙ НИЩО НА НЕГО!"

Не можем да очакваме чист футбол в държава, в която властта е в сянка. Екшъните ще си останат, трябва ли ние да изтрещяваме заради тях?!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот svo » 28 авг 2008, 14:29

Мичо написа:Саше, голмайстор ама срещу Ботев, Вихрен и подобни отборчета явно....Вече не се учудвам, доколкото знам-8 гола от дузпи миналия сезон, само не знам как са му ги свирили, доста нескопосано падаше... :qipan:

Аз нямам претенциите да съм велик разбирач, но още преди време се усъмних във футболните качества на този юнак :idea: Стойчо може да е слаб треньор (факт), може да бачка яко за комисионни (също факт), но със сигурност има виждане дали един играч става или не. И щом този го връща 2 пъти значи има нещо. Освен това аз още пролетта споменах, че не е нормално да правим един 23-годишен играч звезда, при условие, че в истинските мачове в България (той другаде не може да играе) срещу Левски, ЦСКА, Литекс има голове от дузпи и през останалото време е меко казано незабележим. Гледах и в двата мача срещу ЦСКА и мога уверено да кажа, че не е нищо особено. А пък снощи написах, че при паданията е бетер Велизар. С тази разлика, че Велизар има и доста по-добри футболни умения, колкото и да го отричат някои тук.
Освен това е меко казано смешно да се прибираш след такова представяне с високо вдигната глава. Това е примиренчество и селски манталитет. Играч с подобни качества може да бъде велик само в дребни отборчета. Това е положението. Жалкото е, че Георги Христов е олицетворение на 90% от играчите по нашите терени #-o #-o #-o
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот чорбарче » 28 авг 2008, 16:25

:qipag:
Нямате лидер момчета.
Много ми е интересно сега Гонзо дали ще запомни името на Бате Борисов ... защото преди около година си спомням,че му беше много смешно в студиото на НОВА за "Тампере ... Мампере".
Не знам какво става но Левски бяха трагични.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

viktor
Мнения: 89
Регистриран на: 18 авг 2008, 08:21

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот viktor » 28 авг 2008, 16:38

Няма ли кой да тури катинара, стотна е :idea:

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот kotzy » 28 авг 2008, 16:55

Още може!

Някой знае ли "Левски" в коя урна е?
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот чорбарче » 28 авг 2008, 17:02

Batkoto написа:ама адашите от Беларус,големи симпатяги нали :qipad:



:qipag:

Да,да.Аз и за това днес направих всичко възможно да вляза във форума :qipag:
Смях,смях ... ама срама не е само за тях ами и за нас.Все си мислех,че сме стигнали дъното но не би ... :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот kotzy » 28 авг 2008, 17:10

Срам за срамежливите ;) А може и за гузните...

Нека да си пожелаем да са ни живи, здрави, румени и засмени (тук изскача една готина рима)...

И ВСЕ ТАКА ДА НИ РАДВАТ!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта