Левски-Бате Борисов

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот BAt e venci » 28 авг 2008, 11:21

жалко че за поредна година ни се размина евентуален мач с чорбата в Европа :(

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 11:23

Стигнахме до следния парадокс най-големия ви враг да ви пожелава най-смешните съперници. Едно време беше нормално, всеки се молеше за най-добър жребий и пожелаваше на другия лош жребий. След Тампере цесекарите ви пожелаваха Ружомберок, а след БАТЕ-то се чудим какви да са-видяхме скиори, перачи, трактористи, сега ако има начин водолази или планинари да дойдат най-добре ще е. Парадоксът е, че цесекарите вече се молят за възможно най-безобиден съперник на Левски, колкото по-голям клоун е противника, толкова по-добре за настроението :qipap:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот BAt e venci » 28 авг 2008, 11:24

А за вас и да се молим и да не се молим щом Лупи е с пръст насочен към вас ,СПАСЕНИЕ НЯМА :qipaq:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 11:26

dgeorgiew написа:Причината Левски да отпадне е в самия Левски и в управлението на клуба .


Не си прав. Според мен целия свят се е съюзил срещу вас и сте сами срещу всички. Завиждат ви за множеството позитивни процеси, които сте предизвикали-пражката революция 1968, свалянето на комунизма в България, дисидентството, края на студената война, който дойде благодарение на народните маси.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот Мичо » 28 авг 2008, 11:27

Осмак, стига писал глупости.

Саше, голмайстор ама срещу Ботев, Вихрен и подобни отборчета явно....Вече не се учудвам, доколкото знам-8 гола от дузпи миналия сезон, само не знам как са му ги свирили, доста нескопосано падаше... :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 11:28

BAt e venci написа:А за вас и да се молим и да не се молим щом Лупи е с пръст насочен към вас ,СПАСЕНИЕ НЯМА :qipaq:


И 11 лупита да бяха излезли в червени екипи срещу батковци едва ли щяха да се държат като дашна кака готова на всичко и показваща все по-нови и нови палави номера :oops:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот BAt e venci » 28 авг 2008, 11:29

8 написа:
dgeorgiew написа:Причината Левски да отпадне е в самия Левски и в управлението на клуба .


Не си прав. Според мен целия свят се е съюзил срещу вас и сте сами срещу всички. Завиждат ви за множеството позитивни процеси, които сте предизвикали-пражката революция 1968, свалянето на комунизма в България, дисидентството, края на студената война, който дойде благодарение на народните маси.


веСЕЛЯК :qipbm:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот BAt e venci » 28 авг 2008, 11:29

8 написа:
BAt e venci написа:А за вас и да се молим и да не се молим щом Лупи е с пръст насочен към вас ,СПАСЕНИЕ НЯМА :qipaq:


И 11 лупита да бяха излезли в червени екипи срещу батковци едва ли щяха да се държат като дашна кака готова на всичко и показваща все по-нови и нови палави номера :oops:


Никога няма да се реазбере :idea:

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот kotzy » 28 авг 2008, 11:31

Както и да е станал голмайстор в "Ботев", това е много повече, отколкото в някой от "грандовете". Не търсете вината във футболистите. Какво са виновни те, че им поднасят това, за което трябва да се борят, наготово?!

За дузпи... по-добре не говорете! Имайте благоприличие!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот Мичо » 28 авг 2008, 11:33

Коци, днес си доста неадекватен в отличие от повечето време. :qipav:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот itsoVIII » 28 авг 2008, 11:33

Мич, два пъти съм питал за тебе - веднъж - вчера, и сега. Не можеш да носиш на бъзик ли? Не съм се подигравал, sry, ако така си разбрал постовете ми. Повечето са си майтап, а както е казал Ото по-горе - който не може да носи на майтап - за негова сметка си е. Истината си е простичка - футболът ни е трагичен, играят се максимум 3-4 мача на сезон, другото е пародия. Нормално е случващото се.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот sasho_1989 » 28 авг 2008, 11:33

sasho_1989 написа:Това е така, но имам чувството, че мачът ще е равен - нещо от сорта на 0-0 или 1-1,по простата причина че трактористите ще се окопаят здраво отзад,а сгъстената защита е проблем за Левски :qipbl:

И ще трябват повече от 1 гол...

:qipaf: :qipaf: :qipaf: :qipaf:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 11:34

Абе проблема ви е един-БФС. Не знам дали го разбирате, защото е парадоксално, в смисъл проблема да е най-големия ти патрон, но е така.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот Мичо » 28 авг 2008, 11:34

itsoVIII написа:Мич, два пъти съм питал за тебе - веднъж - вчера, и сега. Не можеш да носиш на бъзик ли? Не съм се подигравал, sry, ако така си разбрал постовете ми. Повечето са си майтап, а както е казал Ото по-горе - който не може да носи на майтап - за негова сметка си е. Истината си е простичка - футболът ни е трагичен, играят се максимум 3-4 мача на сезон, другото е пародия. Нормално е случващото се.

:qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот kotzy » 28 авг 2008, 11:34

Освен да ви пожелая да сте все така адекватни и още дълго да ни радвате!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 83 госта

cron