Левски-Бате Борисов

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 09:00

Жалко и за Херо :cry: , това момче се постара толкова много, накара водения от него отбор да заприлича на една обикновена п**ка, а се оказа, че е било за нищо #-o

Ехидните подхвърляния към Васко, Стинката и още няколко човека не са удачни. Пичовете ги боли, а и си коментират Левски и пет пари не дават за ЦСКА в този момент, най-малкото им е до червения отбор. Критикуват си палячовците и търсят решения.

Виж, тук някои ултра бесни намеси на други си заслужават майтапа и подигравките.
Ако си цесекар бъди докрай!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот G8 » 28 авг 2008, 09:01

Сашо Томов, благодарим ти!

:qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот otto » 28 авг 2008, 09:05

МЪРТВИЛО... :qipbl:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот G8 » 28 авг 2008, 09:07

Така е Отка, малко са достойните...лесно е да правиш по 200 мнения на ден, като се подиграваш.
А сега да ги видим, къде са феновете :qipbl:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2008, 09:12

Нали не се подвеждате от аватара ми :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот otto » 28 авг 2008, 09:13

САМО ЦСКА,СТИНКА,ПРАВИЛЕН ИЗБОР :qipay:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 09:20

Stinkata написа:Нали не се подвеждате от аватара ми :lol: :lol: :lol:


Стинка, завинаги един от нас =D>

Добре дошъл при победителите :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2008, 09:33

Появи ми се някакъв обрив.... Дали има нещо общо??? :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот Мичо » 28 авг 2008, 09:36

Ицка, от прегледа на написаното досега забелязах, че няколко пъти питаш за мен.Интересно, домъчняло ли ти е, какво?
Имаш късмет, че снощи нямах нет защото на селските ти дебилни подигравки бих отговорил с много яко псуване снощи.И тотално щяхме да си развалим отношенията.Има си базици и базици.Можеш да се поучиш от повечето твои съпартийци как е нормално и в какви моменти човек да се базика.
Иначе за снощния мач няма какво толкова да коментирам, нивото ни е толкова слабо, че направо не ми се мисли.Бездарие отвсякъде.

dgeorgiew написа:
ultra_LIVERPOOL написа:Истината си е една и тя е ясна на целия български народ, без вашите приятели Боре Александров, Ичко Лозев и тяхните лакей сте една голяма 0 !!! :^o


И с Ичко ,и с Тричко и с Пичко ,когато се срещнем по малко от тройка не поемате.
Не малка вина за състоянието на футбола имат и отборите измет в първенството ,а те са 2/3 от всички.


Много точно казано, докато повечето отбори в А група са като Ботев онзи ден на Герена, няма как да си вдигнем нивото.Абсолютна измет.
Днес стискам палци на Литекс, Морето да мрат.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот kotzy » 28 авг 2008, 09:41

Безсрамие! Пълно безсрамие, Мичо! Ако може и Волов и Светкавица да са ви виновни за резилите, няма да е зле!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот Мичо » 28 авг 2008, 09:43

Волов и Светкавица не са в А група. :qipad:
Иначе не знам къде виждаш безсрамието, написах си кратко и ясно, пълно бездарие гледах снощи, никаква игра, едно голямо нищо.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 09:44

Днес стискам палци на Литекс, Морето да мрат.


Аз очаквам обратно развитие нищо че Литекс е фаворита в своя мач, а Морето аутсайдера. Логиката ми е проста. Литекс е сериозно изцапан (до тъчлинията) със синьо и това ще даде отражение, а ако някой въобще продължи това ще е Морето, защото зае мястото на ЦСКА в ЕКТ и самия досег с червеното лъха на победно :qipay:

Иначе съм на мнение, че Господ наказа тази година целия ни футбол заради акцията на БФС и ритуалната екзекуция на очакванията на червените да видят нещо голямо в ШЛ.....което само се забави. Така както насила друг не може да влезе в ШЛ, въпреки че го тикат, така един отбор насила спиран няма как да бъде спрян и ще му дойде времето рано или късно.

Та така с Литекс и Морето, независимо от предпоставките, докосването със синьо или червено ме кара да не очаквам нищо от по-силния от двата и евентуално нещо от по-слабия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ДЪРТ МОРЯК
Мнения: 351
Регистриран на: 01 апр 2008, 13:06
Местоположение: ВАРНА-най-добър град за живеене на хора, кучета и котки

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот ДЪРТ МОРЯК » 28 авг 2008, 09:52

Мичо написа:Днес стискам палци на Литекс, Морето да мрат.


Тъпо, Мичо, тъпо. Коментарът е излишен. Няма смисъл.

Успех на двата отбора днес, а Левски дано да преодолеят шока и да влязат в групите на турнира.

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот kotzy » 28 авг 2008, 09:52

Моето странно мнение е, че нито играчите са ви лоши, нито треньорът е чак толкова зле. Липсва ви игрова практика. Липсва ви истинска игра в България. С 3-4 мача (в които накрая виновни са ви или терена, или съдията, или кой знае какво) не може да се поддържа реална форма. Все едно обучението за десантчици да се състои в стрелба по мишени и кълцане на чучела. След 2 години 10-тки в мишената "баретата" решава, че е най-добрия, но като му изскочи някой див селянин с вила в ръката, нашият отличник пълни гащите...

Преди 2-3 години осмака лансира идеята (от него я видях за първи път) за 8 отбора в А-група. След вчера и онзи ден, а и след мачовете от началото на първенството ни, мисля, че тов не е решение, дори е задълбочаване на проблема. В крайна сметка футболът се играе заради публиката. Точно с оглед на публиката и интереса сега ще подхвърля една идея, обосновката - друг път, но мисля, че и сами ще се сетите.
Отборите в А-група си остават 16. От класирането в предходния шампионат се делят на 2 8-ици - първа и втора половина. Отборите от първата половина гостуват по два пъти на отборите във втората половина. Мачовете между отборите в първата половна и между отборите във втората половина са си нормални. Накратко - толкова!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: Левски-Бате Борисов

Мнениеот run1973 » 28 авг 2008, 09:52

Здравейте на всички.Попрегледах всички мнения и май бих се присъединил ,към мнението на някой,че това наистина е дъното и повече срам няма как да ни бъде донесен.Достатъчно ни е ,поредната синя издънка ни вкара под земята в очите на цяла Европа ,но радостното е наистина ,че по зле няма как да стане.Сигурен съм.Време е цялата измет ,която е не Герена по единично да излизат от портала да бъдат псувани и подигравани /както всъщност и започнаха снощи от летището в Минск/ и след това начисто и наново да се гради нещо футболно и ако може и да си сменят името защото това вече на нищо не прилича.Цяла България да псува Левски е малко неудобно пък било то и футболният отбор.Стига толкова срам.
Ох да не забравя-А БАТКОВ ПРЕЗИДЕН АЛЕ.АЛЕ АЛЕ


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron