Макаби Н - Черно море

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот drvasko98 » 28 авг 2008, 23:08

Batkoto написа:браво бе моряците :qipaz:
не съм гледал мача,но резултата е повече от добър,Каручата как се представи..много го плюхте,ама май находка ще се окаже :qipad:


Батко, ако знаеш пък Кривия какъв гол вкара

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 23:09

За мача:

Морето са същите като на финала за купата през май, с една идея малко по-балансиран отбор може би заради новите попълнения. Като цяло един Кривия и без него са много зле.

Мачът:
Изиграха го много добре. Колкото можеха толкова, но играха докрай според силите си в пълен противовес на мачовете на Левски и Локо. Спечелиха си го заслужено. Чиста дузпа не им свириха, аз поне така го видях от стадиона.
Уникален гол на Кривия, може би от около 40 метра беше.
Спортно щастие. Знаете, че има дни в които не върви и обратно в които върви. Е в този мач двата гола на моряците паднаха точно в най-подходящите моменти. Първият в самото начало и отпадна напрежението, втория точно когато бяха окапали и противника имаше вече доста на брой положения, голът висеше, играта се откри и на Васко му казах "това означава, че тук ще има гол само дето не знам кой ще го направи". В тази връзка Грийни тактиката тук не беше много добра. Първото полувреме завърши при 1:0 и затворена игра. Нямаше много положения за Морето, но нямаше и опасности за него. Всичко това обаче при устройващ ни резултат, тоест нищо лошо в такъв сценарий ако не вкарваме, но и не ни вкарват. Изведнъж второто полувреме Матеус без да е голям спец ги подлъга да се отворят. Така нашите атаки по едно време имаха повече шанс за гол, но и отзад замириса на гол и неминуемо щеше да падне в една от двете врати. При 1:0, резултат класирващ ни, такова положение "или ще вкараме или ще получим" не ни устройва, в случая вкарахме, но ако беше обратното?

Слабостта на Черно Море е много очевидна независимо от добрия им мач. Липсва им физическа подготовка. За купата пролетта в един момент отзад изпокапаха, отпред никой. Днес същото през второто полувреме до гола (който им даде сила да довършат мача). Тогава обаче беше края на сезона, а сега има само няколко мача след пауза. Кривият се измаря второто полувреме и тогава отбора хептен изчезва. Един грамотен среден европейски отбор от втората половина на таблицата в силно първенство би могъл да бие Морето много лесно без никакви усилия. Тактиката е следната. Първото полувреме двама до Кривия, за да се предпазиш от индивидуално изпълнение на играча и в защита, но не глуха, а просто убиваш темпото. Второто полувреме натискаш и с минимални усилия поставяш съперника на колене. Литекс го направиха за 5 минути само в които направиха един гол и още една хубава атака, които се оказаха достатъчни за купата. Днес един стабилен отбор за тези 20-30 минути можеше да направи от 1:0 до 1:3 без никакви усилия и за всеобща изненада на всички, защото ще си с усещането, че Морето е бил по-добрия като цяло за мача и другия набързо вкарал няколко гола. Ама си е така, като капнат физически Морето са много лесни, а защо се измарят и нямат сили за второто полувреме не е моя работа, но е факт. Водещите отбори в България ще бият с лекота Морето ако си изиграят както трябва мачовете, на моряците още много им трябва за претенции към най-най-челните позиции в шампионата.

Жалко, че мача не беше във Варна, щяха да си напълнят стадиона.

Грийни, мислех че си някъде около мен ама щом пишеш ввъ форума явно си си във Варна....защо не дойде?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот Мичо » 28 авг 2008, 23:09

greenway3 написа:
ПС:АБЕ МИЧО,ТОТО ПАК ЛИ ИЗГОРЕ :qipap: .

:qipag: :qipag: :qipag: Сефте. :qipap:

Иначе сериозно, в крайна сметка като ми мина афекта и почна мача пак си бях за вас де, хем че наистина нямах очаквания за нещо.Но ме изненадахте, гледах първите 30 минути де, но много добре стояха Морето на терена, заслужено поведоха, дузпа не им свириха.В общи линии като станах, бях сигурен, че ще ги отстраните.Браво! :qipay:
А за кривия каквото и да кажем-все ще е малко...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот greenway3 » 28 авг 2008, 23:10

Впрочем....ЕВРОМОРЯЦИТЕ записваме следните цифри засега....

3п. 1 р. 0з.
Г.Р.: 12:1 !!!

ИМА ЛИ ДРУГ ТАКЪВ ДЕБЮТ В ЕКТ?Мазните перуки в БФС и ПФЛ,мръсниците съдии ако не ни пречеха къде щяхме да сме в България?Поне медалист със сигурност :qipbl: .Иначе нашата работа НЕ Е свършена.Щом сме продължили сме длъжни да се представим отново ДОСТОЙНО.Е,идват и грандове,90% е сигурно,че отпадаме,но ако ще се отпада то нека да е ГЕРОЙСКИ....а и забърсвайки още някоя точка за коефициента си(както и за националния).Обаче има и малка вероятност за голямото чудо....ей тогава МАМАТА СИ Е**ЛО ако стане....а и защо да не стане?БАТЕ и Анортозис в ШЛ,специално БАТЕ е класа под нас,защо тогава да се предаваме?АЙЙ МОРЯЦИИИИ,пишем най-славната страница в новата си история.Момчетата в зелено-бяло са достойни за цвета на Владислав,който е спечелил първия шампионски турнир в Европа през 1925 удряйки Ювентус с 2:1 :qipaz: :qipay:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот drvasko98 » 28 авг 2008, 23:13

Под свършена имам предвид, че никой не може да има претенции оттук нататък за дебюта ви. Разбира се ако можете да направитенякой подвиг още по-добре.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот marto » 28 авг 2008, 23:13

Batkoto написа:брей,брей и носители на КЕШ сме имали :qipap:


Ти да не се съмняваше :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 23:17

Batkoto написа:брей,брей и носители на КЕШ сме имали :qipap:


А после как е завършил мача на моряците за междуконтиненталната купа :roll: ?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот greenway3 » 28 авг 2008, 23:25

А,8,а мача в Израел?Цял мач Макаби налитаха като оси,но не окапа никой в зелено-бяло!Всъщност ако не беше изключителната мега глупост и малшанс на ДОМАКИНА щяхме да ги бием и там!Хич недей прави генерални изводи.А в България кой щял да ни надиграе моля?Локо Сф ли,дето ги отпупа селския Борац Чачак?Или твоето ЦСКА,дето бяха направени за смях в Сливен от един-единствен играч - Иван Стоянов,който е класа-две под КРИВИЯ?Даже разбития Локо Пд на Армията ви попиля до 30 минута трябваше да ви води с 2-3:0....Тъй,че ние да вкараме 2-3 парцала,пък да видим с едно катеначо кой ще ни обърне за 15 минути както казваш.Много точни са нещата и всичко си е ОК засега.

ШС:Междуконтинентална купа?Усещам,че историческият първи международен трофей за БГ футбола и БГ спорта изобщо записан в нашия актив някак те заболя нали?Още повече,че когато е бил спечелен товето ЦСКА е трябвало да почака още цели 23 години още,за да го създадат!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ :qipaz:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 23:26

Май прозвучах много студено :? . Морето беше по-добрия отбор, надигра съперника си и заслужено победи. Уникален първи гол и неотсъдена дузпа в тяхна полза. Това беше мача.
Аз просто обърнах внимание и на слабостите, така както и на Локото при техния мач (Левски е друга работа, там го обръщам на театър :qipaz: ).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 23:30

greenway3 написа:А,8,а мача в Израел?Цял мач Макаби налитаха като оси,но не окапа никой в зелено-бяло!Всъщност ако не беше изключителната мега глупост и малшанс на ДОМАКИНА щяхме да ги бием и там!Хич недей прави генерални изводи.А в България кой щял да ни надиграе моля?Локо Сф ли,дето ги отпупа селския Борац Чачак?Или твоето ЦСКА,дето бяха направени за смях в Сливен от един-единствен играч - Иван Стоянов,който е класа-две под КРИВИЯ?Даже разбития Локо Пд на Армията ви попиля до 30 минута трябваше да ви води с 2-3:0....Тъй,че ние да вкараме 2-3 парцала,пък да видим с едно катеначо кой ще ни обърне за 15 минути както казваш.Много точни са нещата и всичко си е ОК засега.

ШС:Междуконтинентална купа?Усещам,че историческият първи международен трофей за БГ футбола и БГ спорта изобщо записан в нашия актив някак те заболя нали?Още повече,че когато е бил спечелен товето ЦСКА е трябвало да почака още цели 23 години още,за да го създадат!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ :qipaz:


Оф, не ми се спори. Първо въобще не ме боли кой какво правил преди създаването на ЦСКА, както и след създаването му. Второ, един отбор умно играещ мача, подчертавам умно, не силно, хитро да го изиграе мача, ще го вземе с лекота срещу вас. Айде да кажем Левски в момента са пародия. ЦСКА е недоказуемо при тази неопитност на играчите какво ще стане, но един балансиран отбор като Литекс ще си го вземе мача с вас без проблем, просто се иска да си изчака момента да си вземе своето. Не ми се спори, това е мое мнение. Когато отпаднете и особено когато и топките не минават през Кривия сте беззъби. Един малко в час отбор днес щеше да вземе мача без игра срещу вас. Просто се искаше малко хладнокръвие и дисциплина между 45 и 75 минута.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 23:36

greenway3 написа:ПРОСТО ЧАКАМ ЖРЕБИЯ И ОТ ПОСТАВЕНИТЕ КАТО ГЛЕДАМ......СИ ИЗБИРАМ ЛЕВСКИ!ЩЕ ГИ ТРЕСНЕМ С ЛЕКОТА И В ДВАТА МАЧА!


Изборът ти е разбираем, но Левски има късмета, че на този етап от турнира два отбора от една държава не могат да се срещат, така че Литекс и вие сте ощетени спрямо другите европейски отбори, няма как да ви се падне за съперник най-желаната кака.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот greenway3 » 28 авг 2008, 23:44

Балансирания Литекс да ти припомня ли как завърши с нас миналия шампионат пир уж големяи тактик Йешич?
в Ловеч 1:1 - КРИВИЯ даже не игра заради наказание!
във Варна 2:1 за ЧЕРНО МОРЕ при все,че Литекс поведе - докрая бяха просто прегазени!Мене никога Литекс не ме е притеснявал,срещу тях имаме традиция и както ми играят умно умно,хитро хитро....така пък здраво ние ги пердашим и бием и така нямат победа над нас от 3 години насам!Изклатиха ни на Финала само защото Мастиката заложи на безумна тактика и играчите ни не бяха играли мач с такъв залог,през останалото време Литекс е просто един донор на точки за ЧЕРНО МОРЕ,какъвто винаги е бил!
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот 8 » 28 авг 2008, 23:55

По никакъв начин не казвам, че Морето е безобиден отбор и мачовете срещу него са разходка. Трудно обаче мога да си представя такъв отбор като шампион, казвам ти го без да се заяждам.
Литекс ги гледах наживо за купата срещу вас. Какви донори на точки са ви не знам, но мача си го взеха тарикатски без игра, просто ви излъгаха.

Разликата е следната. Литекс в един безумно слаб мач бяха също слаби като вас....но взеха мача с минимални не късметлийски, а целенасочени усилия. Вярно, само 5 минути игра, но и толкова им трябваше. Литекс пролетта в първенството териториално бяха прибрани от Левски, но мача си го взеха не само като резултат. И в двата случая Литекс прави нещо и си получава победите, а пък че е без никаква игра какво значение има. При вас е друго. След 45-тата минута ви няма, ставате производна на възможностите на противника. Ако днес бяха някакви румънци на терена (без непременно да са от грандовете), то второто полувреме щяха да си вземат своето. Вие в този момент сте в изчаквателна позиция "какъв е противника", ако "не става" успявате като днес, но "ако става" тежко вми и горко.

Литекс ти го давам като пример за тип игра, а не по резултатите срещу вас от миналия сезон. Ако гледах резултатите щях да ти дам за пример ЦСКА в мачовете с вас.

И спирам за това. Радвай се, отбора ти игра хубаво и заслужено победи, другото в момента няма значение.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот 8 » 29 авг 2008, 00:03

Исках да ти кажа друго. Черно Море трябва да промени нещо в играта си второто полувреме. Куца подготовката, куца и тактиката (и преди и сега не оставяте никой на центъра като сте в защита....е как да вкарате гол на контра!?). Първото го играете добре. Навити сте, Кривия не е изморен и отбора е опасен ако някой го подцени. Това трябва да продължи и второто полувреме...обаче не става.

А вече наистина спирам, защото днес съм викал за Морето и нямам нищо против тях, но ти така ме подхвана, че на човек му идва както при Мичо да е против Морето при тези безмилостни атаки към мен...то човек да не си каже мнението за слабостите ви. Ми добре, най-невероятния отбор сте в момента и нямате никакъв кусур, така надявам се е по-добре и можем да приключим без спорове диалога.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: Макаби Н - Черно море

Мнениеот Blue Religion » 29 авг 2008, 02:45

зарадвах се на успеха на Черно море,но заради фенове като "greenway" съм на път да им пожелая най-искрено отпадане в 1ия кръг,преди групите,защото такива от****и не заслужават никаква радост в жалкото си подобие на животец... биха някакви еврейски анонимници и грийнчо вече заговори за най-силния БГ отбор в ЕКТ,за това че Владислав е първия европейски клубен шампион (wtf?!?) и така нататък... болна история. вместо да си се радва на успеха,че отбора му за пръв път играе в УЕФА от сумати години и се представя добре,той къде отиде...

а ако Левски се падне с Тича,както си пожела грийнчо (въпреки че няма как да стане),ще ви отнесем с 5-6 гола още в София (то и двата мача ще са там,хаха)...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта