Борац Чачак - Локомотив

Потребителски аватар
kakinkatamieli
Мнения: 196
Регистриран на: 12 фев 2007, 20:43

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот kakinkatamieli » 27 авг 2008, 11:00

Жалка работа... Все се оплаквахме, че на нашите момчета им липсва манталитет и достатъчно хъс, за да носят знаменитите червено-черни фланелки. Но ето, че когато вчера на няколко пъти решиха да покажат хъс и да стъпят здраво на терена, се видя, че и друго липсва - умения. На няколко пъти стигахме до добри позиция пред наказателното им поле и вместо да последва точния извеждащ пас, нашите започваха да омотават сами себе си. Все се разминавахме на сантиметри от центрирането, все топката минаваше близо покрай вратата... Само че тук вече не става дума за късмет, а за умение. За кой ли мач поред като дойде второто полувреме и темпото спада. И в двата мача това беше едно от нещата, които ни изядоха главата. Иначе Борац не е нищо особено, просто и ние сме нищо особено в момента. Жалко за тези 2-3 хил. Жалко за малкото, но железни момчета от агитката, които подкрепяха отбора цял мач и викаха така, сякаш бяха 10 пъти повече.
И понеже казвате, че ако не били съдиите сме щели да бъдем 7-10 в класирането, искам да кажа следното: нека този, който е фен на отбор незасегнат по никакъв начин от чернодрешковците (положително говоря), да хвърли първия камък. Ако съдийството винаги беше перфекто, отборите трябваше да се подреждат от 4-5 място надолу, защото никой не би заслужил първите три. Това е романтиката ни в момента.

П.С. И понеже във всяко нещо, колкото и лошо да е то, трябва да се търси и добрата страна, аз я намерих в думите на момчето от Славия. Хубаво е, че нашата загуба осмисли сезона му.
Желязно сърце!

Потребителски аватар
Kaizer
Мнения: 577
Регистриран на: 15 авг 2007, 00:01

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот Kaizer » 27 авг 2008, 11:24

ЖП-то си играха и то един приличен футбол.Друг е въпросът по къв начин си отиват.Българи сме в крайна сметка мама му стара.Не че другите са цъфнали та вързали.Видехте кво стана с чорбетатата-"пари няма,действайте" Други подкараха трактора,Литекс -ялови,ялови та дрънкат,морските комай ги чака същото.Не че не желая успех на всички Бг.отбори,но това ни е дереджето пичове.Мъка,мъка,мъка.Нема кво да се лъжем.Българският футбол,респек.и бг спорт са на командно дишане.Видяхте кво стана и на Олимпиадата. Държавата нехае,базите са още инкогнито, президентите кътат кинтите,други се блажат с комисионни от трансфери,съдиите въртят свирки по нареждане,феновете се отдръпнаха от стадионите.Не че требе да се примиряваме,но цяла година гониме тия ЕКГ-та и след първия мач се връщаме да си чешем езиците отново за вътрешния шампионат.Днес чувам за Ривалдо че отивал в Узбекистан (ако не се лъжа) :qipac: За какво говорим изобщо,а?С трици маймуни не се ловят,требе си яка стръв.Тук сме свикнали само на цаца май :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот Chelsea_69 » 27 авг 2008, 11:31

Още не е напълно осмислен...но когато УЕФА ви лепне глоба заради бутилките по съдията ще се осмисли :).Не е нужно да се правиш на интересен.Знаеш, че ако не беше Гигата да купи съдии и мачове намаше да сте в УЕФА.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
kakinkatamieli
Мнения: 196
Регистриран на: 12 фев 2007, 20:43

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот kakinkatamieli » 27 авг 2008, 12:06

Гигата, Венци и другите знайни и незнайни герои - всички в един казан ще се варят, само дето едните купуват повече отколкото продават, а другите - обратното.
Желязно сърце!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот Chelsea_69 » 27 авг 2008, 12:17

А тук се съгласявам на 100% :qipay:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот 8 » 27 авг 2008, 16:35

Колко жалко, че си си убил времето да пишеш тази помия... :qipac:
Мичо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот 8 » 27 авг 2008, 16:51

Първо създаваш грешна илюзия сред локомотивците с "тази помия". Казах си мнението и те остават с грешно впечатление, че е някакво сектантско, а то си беше неутрално. То е станало "помия" предполагам накрая, където става дума и за друг участник в ЕКТ.

Не е редно да триеш мнения за мача. Дори и да си прав може да се коригира последния абзац за великия син отбор ако фенщината толкова много те заслепява.

Понеже има ограничения ето ми го мнението на друго място, не ввъв форума и предполагам така няма да ти се развали съня.

http://www.skatafka.com/download.php?fi ... 532aae9956

Който мисли, че е помия просто не отива на линка, лесно и просто 8)
Последна промяна от 8 на 27 авг 2008, 16:53, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот kotzy » 27 авг 2008, 16:52

Браво, Мич! Колко мило...
Последна промяна от kotzy на 27 авг 2008, 17:07, променено общо 1 път.
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот Мичо » 27 авг 2008, 16:54

:qipad:
Много добре знаеш, че трия всичко като видя подобни малоумни комплексарски идиотщини.Така че недей да хленчиш. :qipad:
Иначе в частта за Локомотив съм съгласен с теб.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот 8 » 27 авг 2008, 16:58

Между другото kotzy има една светлина в тунела в родния ни футбол и тя е точно при ЦСКА, вървим за пръв път много добре и точно така както трябва. Това според мое лично мнение за което по-късно вечерта ще пиша в темата за корупция, че админа там по не пипа :qipap:

Ако и Томов се махне ще сме тип-топ, но изключвайки него и Костадинов нещата при нас вървят в момента по правилен път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот 8 » 27 авг 2008, 17:00

Мичо написа::qipad:
Много добре знаеш, че трия всичко като видя подобни малоумни комплексарски идиотщини.Така че недей да хленчиш. :qipad:
Иначе в частта за Локомотив съм съгласен с теб.


Ами сглупиха. "Махнаха Грозданов" е коментара с две думи на всичко което има да се каже, то го обяснява от край до край.

За Левски съм краен заради изявите от лятото. Извинявай, не е насочено срещу теб или сините форумци, просто ми писна от тази гавра извън терена с ЦСКА.

Петък следобед свободен ли си да пием една бира около НДК или попа? Имам слизане натам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот 8 » 27 авг 2008, 17:02

Айде от мен да мине, за да видиш, че съм приятел....ще изтрия онзи линк с документа, няма нужда от препирни с вас, след като не вие от форума, а ония уроди от БФС са виновни за всичко.

Ама вечерта съм си за Батето да знаеш :qipbo:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот Мичо » 27 авг 2008, 17:03

Ми защо в скрития не го пусна, там си го четете...

За петък-нема ме, в Чепеларе съм на пиячка. :qipbp: :qipbp: :qipap:

А че си за Бате-няма лошо, бре, за това не мога да те коря. :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот 8 » 27 авг 2008, 17:05

Ето я частта от изтрития док само за локото, силните и точни думи на Отто и моята добавка към тях ги няма:

sasho_1989 написа:Проблемът им е че махнаха Грозданов с който нямаха загуба в Европа,направиха супер мачове с Фейенорд и Рен,като дори биха във Франция.А у нас бяха трети - стабилно представяне,непосредствено след Левски и ЦСКА.Кому бе нужна тази смяна :qipan:

След продажбата на Марчо няма никой в центъра,а Антунович с тия 100 кила не виждам какво изобщоправи на терена :qipav:


Сашко, на същото мнение съм. Локо-то не е някакъв голям сбор от индивидуалности или пък силна сплав като отбор. Грозданов изстискваше максимума им. Само забележи, че като изчезна Генков след първото добро участие в ЕКТ и писнаха "сега накъде" направиха второ успешно представяне, биха доста по-напредналите във футбола румънци и до последно се опънаха на французите. Това не са някакви феноменални футболисти, напротив, бяха попрехвърлили зенита доста от тях, но Грозданов съчетаваше там от каквото имаше (дали опит, дали младост, дали качества) най-доброто. Единствено им куцаха преките мачове с Левски и ЦСКА, които предвид силно корумпирания ни футбол не е проблем, защото то тогава и другите трябва да се притесняват, кой бие двата гранда освен Литекс с Гришата, който е запознат с приомите им? На всичкото отгоре те не бяха просто "трети", а доста често се вряха между двата отбора, че дори и имаха пряк мач (миналата година) кръг преди края в който можеха да станат шампиони. Безумие беше това с Грозданов, а агитката само му благодари, защото нямаше какво да каже след успехите, но трябваше да скочат в негова защита, а не да се поддават на няколко неуспешни мача пролетта. В няколко лоши мача няма нищо лошо ако първенството ни е нормално. Ако е нормално и най-силните имат поне по 2-3, ако не и 5 слаби мача. Ако не е нормално и с това губиш какво те притеснява, че си губещ в едно порочно първенство?

Това е мили червено-черни приятели. Нито съм ви фен, нито съм ви враг. Това е мнението отстрани и бъдете уверени, че е най-точно, защото ви го казвам и аз цесекар и човек ботевист, лишени сме от емоции и съвсем трезво ви казваме истината. Няма за какво да се заяждаме с вас и да влизаме в спорове. Това е. Ужасна грешка с Грозданов!
Иначе вчера бяхте с 2 класи над съперника. Е и? Разпиляна игра отвсякъде беше вашата :qipbl:
А за дузпата да не твърдим, че 100% била съдийска (Ивайло Ангелов по ТВ първи сектант, все крещи като нещо не е за нас). На Запад се свирят такива дузпи. А и да няма точно тази ли дузпа ще е проблема срещу такъв отбор!?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Борац Чачак - Локомотив

Мнениеот 8 » 27 авг 2008, 17:07

Мичо написа:Ми защо в скрития не го пусна, там си го четете...


Нещо като ГА викаш :qipbj: , четем си там ГА, осмака и другите червени гурута и се самонавиваме :qipaz:

Приятно изкарване на Чепеларе от към личен план, но и някъде в дъното на сърцето ти да има горчилка от станалото 2 дни по-рано :qipae:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron