МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот itsoVIII » 14 авг 2008, 07:59

На мен Вили ми се видя като жертвено агънце вчера - тълпата ревна ( брей, най-накрая след 18 месеца свободно падане ) и Мустака го поднесе.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот Samp » 14 авг 2008, 08:34

Мичо написа:
тук вече увисва въпроса, защо изобщо го е назначил? :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:

Аз това се чудя още от момента, в който почна да се говори, че може да дойде в Левски #-o #-o #-o

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот kotzy » 14 авг 2008, 08:48

Седя.... и гледам. В точка! Огромна празнина зее в душата ми. Съзнанието ми е пас, подсъзнанието си прави гаргара... Първото се завръща за миг, колкото да надам писък на безпомощност (но звук не се чува), и се завира отново в дълбините на тъмната си дупка...
Частица от мен снощи подаде оставка. Останалата част от от прогнилото ми Аз, зовяща се морална и обществено отговорна, с ехидна и надменна усмивка, я прие. После я зарита с гамашите си, накрая я стъпка. Остана мокро петно, после изсъхна... Нарита я, защото била различна. Защото носела чехли (ХБ-400), а не гамаши. Защото наричала Нещата с болезнено истинските им имена. Доколкото и' позволява речника. И iq-то....

За Бога! Върнете ни го! Моля! Без него Животът е сив и скучен. Като трибуни без димки и факли, например. Почти като театър. Но не като Театърът на мечтите, Манчестър. Там е друго... Да се върнам на Живота - та той е студен. И пр. Явно Адвокатът се е почувствал застрашен в ролята си на просветител и развеселител на масите. Вероятно и на столовете. Уплашил се е от загубата на аудитория, или от възможността за яйца и домати, поднесени му по въздуха. Да, Страх! Само със Страх може да се обясни 1400 годишната история на държавата ни... Бях дете, когато празнувахме 1300, колко бързо лети Животът.....

Вуцов, върни се! Спри, не си отивай! Вече ми е тъжно...
На "Левски" му ходиш като звънче на свинче...
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот kotzy » 14 авг 2008, 08:50

Чудя се след "толкова положения", треньорът ли ви е черен?! Мамка му, още няколко мача само...
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот bluehope » 14 авг 2008, 08:50

kotzy написа:Седя.... и гледам. В точка! Огромна празнина зее в душата ми. Съзнанието ми е пас, подсъзнанието си прави гаргара... Първото се завръща за миг, колкото да надам писък на безпомощност (но звук не се чува), и се завира отново в дълбините на тъмната си дупка...
Частица от мен снощи подаде оставка. Останалата част от от прогнилото ми Аз, зовяща се морална и обществено отговорна, с ехидна и надменна усмивка, я прие. После я зарита с гамашите си, накрая я стъпка. Остана мокро петно, после изсъхна... Нарита я, защото била различна. Защото носела чехли (ХБ-400), а не гамаши. Защото наричала Нещата с болезнено истинските им имена. Доколкото и' позволява речника. И iq-то....

За Бога! Върнете ни го! Моля! Без него Животът е сив и скучен. Като трибуни без димки и факли, например. Почти като театър. Но не като Театърът на мечтите, Манчестър. Там е друго... Да се върнам на Живота - та той е студен. И пр. Явно Адвокатът се е почувствал застрашен в ролята си на просветител и развеселител на масите. Вероятно и на столовете. Уплашил се е от загубата на аудитория, или от възможността за яйца и домати, поднесени му по въздуха. Да, Страх! Само със Страх може да се обясни 1400 годишната история на държавата ни... Бях дете, когато празнувахме 1300, колко бързо лети Животът.....

Вуцов, върни се! Спри, не си отивай! Вече ми е тъжно...
На "Левски" му ходиш като звънче на свинче...


Ако си спрял да се лекуваш, си сгрешил.

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот kotzy » 14 авг 2008, 08:52

А ти как си с надяването, приятно ли е :qipag:

Надяване до посиняване, там е истината...
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот otto » 14 авг 2008, 09:25

Мичо написа:Всичко се връща и ще го изядеш много лошо някой ден.



ДАААААА,КОЛКО СЕ РАДВАМ,ЧЕ САМ СИ ГО НАПИСА НАЙ-НАКРАЯ :qipap: :qipay:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот Мичо » 14 авг 2008, 09:25

kotzy написа:
Вуцов, върни се! Спри, не си отивай! Вече ми е тъжно...

Като ти е тъжно-вземи си го у вас....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот Bogev » 14 авг 2008, 09:28

Batkoto написа:
Томов след "синия" позор: ЦСКА щеше да бие БАТЕ с много на нула


Президентът на ЦСКА Александър Томов даде кратък коментар пред Sportal.bg веднага след края на двубоя между Левски и БАТЕ Борисов, където "сините" сътвориха поредната си евроглупост, губейки от скромния белоруския тим с 0:1 в София. Както е известно, ЦСКА спечели с 16 точки преднина шампионската титла през миналия сезон, но заради отнетия лиценз от БФС в Шампионската лига България трябваше да бъде представена от втория в класирането Левски.

"Не искам да коментирам, но само ще ви кажа, че справедливостта изискваше ЦСКА да играе в този мач, защото ние сме истинският шампион на България и нямаше да загубим. Със сигурност щяхме да победим БАТЕ в София с много на нула", коментира Томов.

:qipad:


Томов пък най-малко има право да се изказва по въпроси касаещи тазгодишното участие на български представител в квалификациите на ШЛ :qipad:

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот kotzy » 14 авг 2008, 09:38

Мичо написа:
kotzy написа:
Вуцов, върни се! Спри, не си отивай! Вече ми е тъжно...

Като ти е тъжно-вземи си го у вас....


У нас няма да си е на мястото, в "Левски" легна като дялан камък :qipag:

Bogev, това е според вас, а как ли е според Литекс и Локото?
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот sasho_1989 » 14 авг 2008, 09:47

Мичо написа:
Батков добре направи, че изхвърли Вили селянина, тук вече увисва въпроса, защо изобщо го е назначил? :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:

Пичът можеше да е некадърен но обичаше Левски с цялото си сърце.Доста грозно стана напускането му :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот Bogev » 14 авг 2008, 09:55

Според мен лично, Коци, не според нас, говоря от свое име.

Иначе всеки има право на мнение, свободна държава сме, но точно Лупи :qipbl:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот Stinkata » 14 авг 2008, 10:31

sasho_1989 написа:
Пичът можеше да е некадърен но обичаше Левски с цялото си сърце.Доста грозно стана напускането му :qipbl:

А с назначаването му как стана??? Тъкмо сега ще си обича Левски на спокойствие и няма да ни излага всеки път, като си отвори устата... Вчера казах, че още не мога да преглътна Вили за треньор на Левски. Е, днес е друго...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот otto » 14 авг 2008, 10:32

СТИНКА,ЗАРЕЖИ ГО ВИЛИ БЕ И МЪРИ ПРЕДИ НЕГО НЕ БЕШЕ СТОКА,СЕГА В ЛИТЕКС ЩЕ СЕ ВИДИ ТОВА,КАЖИ МИ КАК УСПЯВАШ ДА ПРЕГЛЪТНЕШ ТОВА,ДА СИ ФЕН НА ''ЛЕВСКИ'' Е ТОВА Е ТРЕВОЖНОТО,НЕ ВИЛИ,МЪРИ ИЛИ КОКАЛА... :qipad:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: МУСТАКА И ЛУПИ.... ДОКОГА!?

Мнениеот sasho_1989 » 14 авг 2008, 10:32

Stinkata написа:
sasho_1989 написа:
Пичът можеше да е некадърен но обичаше Левски с цялото си сърце.Доста грозно стана напускането му :qipbl:

Вчера казах, че още не мога да преглътна Вили за треньор на Левски.

А Кокала можеш така ли?Нали се сещаш че при отстраняване на БАТЕ този каун ще се бетонира на 100% и Батков ще го остави да води отбора :qipbl:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron