КУПА НА УЕФА 2008/2009

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот svo » 21 май 2009, 20:57

аз съм те питал, бе. И затова се позасмях, а оня мишок реши да се прави на интересен.
Да живее Русия! Нали, Мефка :qipag: :qipag: :qipag:
Не те ли е срам така да ми разваляш далаверата, бе :qipap: :qipap: :qipap: Не че оня мишок ще има гащи да върже бас, но поне ще се скрие в дупката известно време :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот mefkata » 21 май 2009, 21:00

svo написа:аз съм те питал, бе. И затова се позасмях, а оня мишок реши да се прави на интересен.
Да живее Русия! Нали, Мефка :qipag: :qipag: :qipag:

РУСИЯ, КОМУНИСТИТЕ, ЦСКА И ТАК ДАЛЕ :qipad:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот Мичо » 21 май 2009, 21:02

svo написа:..........

Стига си се заяждал с хората, бе, левак, гледай да биете в събота, че.... :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот svo » 21 май 2009, 21:05

пияндурище, не видиш ли, че оня мишок се заяде с мен, бе :qipaq: :qipaq: :qipaq: Аз просто бъзнах Мефката, щото е един всеизвестен русофоб, а ползва руски съкращения :qipag: :qipag: :qipag: Мишокът, обаче, разбрал-недоразбрал - плещи глупости и после вазира като пръдня из гащи :qipag: :qipag: :qipag:
За събота ти казах вече :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот Мичо » 21 май 2009, 21:07

:qipaq: :qipaq: Няма казал, неказал, в събота, победа! :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот svo » 21 май 2009, 21:09

над сините г...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Чул те Господ, бе [-o< [-o< [-o<
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот onzi » 21 май 2009, 21:44

svo написа:в случая става дума за ирония...


в случая става дума само и единствено за тъпота, недоразумение червено. тъпота очевидно is your middle name :qipag: :qipag: :qipag:

а по отношение на разбирането и анализирането на писан текст си на нивото на онова канарче, което (може би заради мен) вече не пише тук. дето се хвалеше, че бил първенец на сградостроителния :qipag: :qipag: :qipag: и което се гордееше с тъпотата си. ти си същия. само дето все още не си се похвалил, че си първенец на техникум, в който се влизаше с 2.35 :qipbj: :qipbj: :qipbj:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот Казуса » 21 май 2009, 22:05

T.Kanev написа:Абе тия ''Донецки момчета'' им разказаха играта на ''музикантите''.
Заслужено ги биха-да им е честита титлата.

Донские казаки, ...пики к бою,... шашки... вон!!! :qipbp: Рысью марш! :qipbp:... Рубииииии! :qipbp:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот marto » 21 май 2009, 23:12

Вчера Шахтьор Д помогна на България,защото носителя на Купата ще почне от 4тия пред.кръг,вместо от 3тия пред.кръг
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот svo » 22 май 2009, 05:40

Мишката онзи определено не осъзнава кога трябва да престане. Намесваш се неудачно (за пореден път) и понеже си дебил - не се предаваш :idea:
Мишок, няма как да осъзнаеш, че номерата от селските вечеринки не минават навсякъде, а само в твоето село :qipad:
И понеже си мишка - пак се скри. Какво стана с големината на язовирите? Още чакаме, нали? Видя ли се какъв мишок? Където и каквото да съм учил ти няма как да си повече от мен. Дори и през Сорбоната да си минал :qipad: Разбра ли ме, селски бек?
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот onzi » 22 май 2009, 06:36

каквото стана с най-голямата река, минаваща през територията на българия, безхаберие недоразвито :qipag: :qipag: :qipag:

в типичния си стил ръсна тъпотата си и после почна - ама тя реката трябвало да извира от българия, да остава изцяло там, границата не се брояла... смешник :qipbj: :qipbj: :qipbj:

чудя се такъв дебил като теб на какво ще научи дъщерите си. и някак си не съм оптимист.

днес няма да се занимавам повече с теб. лек ден :qipae: :qipae: :qipae:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот svo » 22 май 2009, 07:59

Пак ли се въртиш като курвичка, а :qipad: Ставаше дума за язовири, а не за реки. А каквото съм казал за реките едва ли е грешно. Но изместването на темата е характерно за дебил като теб. Чакаме басчето за язовирите. Правиш ли разлика между язовир и река? Или щом и двете са пълни с вода - значи всичко е наред :qipap: :qipap: :qipap:
Най-важното, на което ще науча дъщерите си, е да не бъдат едномерни дебили, какъвто пример имаме тук, в твое лице :idea: Като си насран и почваш да го удряш на селска чест - това ти е манталитета на теб - селянин и то какъв!
Мишок си беше, мишок ще си останеш. Чел, недочел, чул, недочул - повръщаш поредната простотия и като те разкрият почваш да питаш що бием негрите. Селски шут е твоята съдба :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот onzi » 22 май 2009, 08:10

я да преговорим кой и като какво се врътка :qipag: :qipag: :qipag:

svo написа:[-X [-X [-X много добре помня :qipad: Подобно съотношение обаче не помня :qipbn: :qipbn: :qipbn:
Саше, през Софийското поле (нарича се така въпреки голямата надморска височина, на която се намира) минава най-голямата река в България :qipad: Неслучайно още в нейното начало е изграден и най-големият язовир в България ...


svo написа:...Ставаше дума за язовири, а не за реки. А каквото съм казал за реките едва ли е грешно...


не бе, хич не е грешно. :qipap: :qipap: :qipap: съждението ти почва точно с реките, а не с язовирите. само дето си пропуснал да споменеш, че трябвало реката да отговаря на някакви допълнителни условия :qipbj: :qipbj: :qipbj: обаче вероятно си си ги помислил тези условия :qipap: :qipap: :qipap:

и после целият форум ти е крив, че не са успяли да отгатнат, че ти нямаш навика да изписваш и половината от това, което си имал предвид :qipag: :qipag: :qipag:

та така, въртиопашчице. дерзай в същия дух :qipae: :qipae: :qipae:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот svo » 22 май 2009, 09:18

Помияр си и това си е #-o #-o #-o

onzi написа:
винаги съм си мислел, че най-голямата река, коята минава през родината ни, е дунав. интересното е, че това мнение е споделяно от доста народ :qipbj: :qipbj: :qipbj:

сигурно не си чувал за язовир камчия? мммм?


къде точно преминава през България, бе идиоте??? Я пак погледни картата :idea: Значи ти не си разбрал какво пишело, а коментираш кой не можел да осмисля написан текст #-o И се сърдиш, като ти казвам, че си дебил :qipan: :qipan: :qipan: Вероятно ме питаш чисто информативно за язовир Камчия и няма нищо общо със сравнението му с Искър (язовира)?
onzi написа:я да преговорим кой и като какво се врътка :qipag: :qipag: :qipag:

svo написа:[-X [-X [-X много добре помня :qipad: Подобно съотношение обаче не помня :qipbn: :qipbn: :qipbn:
Саше, през Софийското поле (нарича се така въпреки голямата надморска височина, на която се намира) минава най-голямата река в България :qipad: Неслучайно още в нейното начало е изграден и най-големият язовир в България ...


svo написа:...Ставаше дума за язовири, а не за реки. А каквото съм казал за реките едва ли е грешно...


Да, чакам още да ми обясниш колко по-голям е язовир Камчия. Щото не съм чувал за него, а ти имаш щастието да го препикаваш всеки път, докато пасеш говедата покрай него :qipad:
Форумът не ми е крив [-X [-X [-X Даже напротив - радва ме наличието му, защото имам повод да се веселя със селския бек по прякор onzi :mrgreen:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: КУПА НА УЕФА 2008/2009

Мнениеот onzi » 22 май 2009, 09:29

не виждам смисъл да се повтарям в обясненията си. дунав е гранична река, а на теб очевидно ти е свръх силите да осъзнаеш, че границата е част от територията на родината ни. няма какво да направя - дебилът си е дебил.

колкото до язовира - да, там си прав. за разлика от обяснението за най-голямата река, което само ти си приемаш за вярно :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron