Криминална хроника (част 5)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Криминална хроника (част 5)

Мнениеот 8 » 28 сеп 2008, 02:01

ChelseaForever написа:Да,организацията изчака 93-та минута в Пловдив ,за да не е много очевидно ,че подпира Левкси :qipap:

По твоята логика организация няма и при мачовете в Смолян преди няколко години. Що да чакат последните секунди като могат да си го организират много преди това?

ChelseaForever написа:А на мача с Черно море играчът на Черно море трябваше да е изгонен още при първата дузпа.Още повече,че на първо гледане и втората ситуация си е дузпа.Една грешка в мача и хайдееее-организацията задействана.

Това е твоя поглед на нещата. Ако беше фен на ЦСКА днес или нямаше да ти се види засада при първия ни гол или дори и дузпа нямаше да видиш при втория на Пирин (освен, че го няма гола), а вероятно и двете нямаше да видиш. Или пък може и нещо да ти се привиди, но по админски да разсъждаваш "абе по-скоро имаше еди какво си". Аз не съм сляп за станалото в Благоевград, но ти явно си за мача с Морето. Много грозно беше отстрани и въобще нямам твоя поглед върху нещата. Мачът си е 1:0 за вас на полувремето при 11 човека. Морето не са ви отстъпвали, но айде станала ситуацията с първата дузпа. От там нататък нищо не е станало, а ви се даде от съдията.

ChelseaForever написа:Относно мача в Сливен-там си търсете вашето чедо.

В случая не казвам Левски, а че мач на ЦСКА е предрешен, което обаче има връзка в съревнованието ни с Левски. Затова и посочих три мача безпардонно повлияни като този е единия.

И стига с това "ваш човек е спасявайте се". В крайна сметка действа някой си от БФС и въобще не ме интересува червен или син е, аз виждам че грешките са основно срещу нас и за вас, което говори за тенденция, а не за случайности.

ChelseaForever написа:А заради такива лаици съдийството ни е на това ниво.Значи в Англия днес имаше едно 5-пъти повече грешки,отколкото в България.Ако така всеки търсеше под вола теле и там съдийството да е на това ниво.Не може за едно грешно решение съдията да бъде разчекван.


Съгласен съм с теб и не бих търсил съдиите за оправдания дори и при техни грешки ако бяха наистина грешки. Години наред все се греши към по 2 дузпи за Левски, странни обрати, по 1-2 червени картона за противника, уникални отсъждания (с Локо Пд последните две години) и такива.
При такава картинка това вече не е "случва се", за да си затварям очите като на острова. Тук си е явно нагласено и това добре се вижда по терените на Финландия и беларуските полета :qipad:

ChelseaForever написа:Най-голям лайнар в това отношение бе Стойчо миналата година.Гледаше само грешките,при които ЦСКА бе ощетен.
Защо не кажете защо бе отменен гола на Видима миналата година?

Някой да оспорва за ощетената Видима?
Аз пне съм като теб да се кривя за Морето и Локо, че да се чудя как да се измъкна. Аз не оспорвам станалото с Видима и така отпада горещия спор който очакваш. В един друг план не оспорвам подкрепата и на властта преди 89 и също нямам проблеми. Никой не ме напада, защото не отричам нещо което го е имало. Проблем имат лъжците за които също знаят, че са били галеници преди 89-та, а те с меки китки си въртят дупето и казват нежно "ама ние бяхме репресирани", което вече дразни.

Ако Стойчо е лайнар нямам дума за кокали, джуниъри, Мърита.

ChelseaForever написа:Та не виждам къде има организация с/у вас :roll:

Ако ни бяха отнели освен лиценза също и недвижимото имущество на всички фенове на ЦСКА щеше ли да видиш? Или сектата и тогава щеше да ти промие мозъка, че всичко си е в реда на нещата?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Криминална хроника (част 5)

Мнениеот 8 » 28 сеп 2008, 10:55

Тая тема върви към финала си. Ще трябва да се отваря нова тема за мачовете на Левски, а тая може да се затваря.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Криминална хроника (част 5)

Мнениеот itsoVIII » 28 сеп 2008, 10:57

И как ще я кръстиш? Имам идея - Битка за Кокала :qipay: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Криминална хроника (част 5)

Мнениеот 8 » 28 сеп 2008, 11:02

Открих я вече. Мислех нещо с Леков да вкарам в заглавието.

По принцип най-оригиналното заглавие на тези теми е когато има Наско Сираков в заглавието, но вече имаше такава. В момента актуални са господата от БФС. Друго заглавие, което можеше да дам е "Изпълкомът на БФС", но така с пощенския адрес звучи по-мистериозно :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Криминална хроника (част 5)

Мнениеот sasho_1989 » 28 сеп 2008, 12:27

:qipag: :qipag: :qipag: :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Криминална хроника (част 5)

Мнениеот Samp » 28 сеп 2008, 12:32

Не ви е лесно ей #-o


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron