ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Delija » 28 апр 2008, 20:57

Мичо написа:
Delija написа:
Нека ти опресня малко паметта - преди въпросното изказване на Стойчо за г.овеждия стадион(2003-та), едно синьо лайненце празнуваше титлата на Левски с фенска фланелка, на която пишеше "Аз мразя ЦС*Ка". :idea: Годината мисля беше или 2001-ва, или 2002-ра.

Лъжеш. :qipaq:
Звездата на Аз мразя ЦС*Ка не беше толкова горе. :qipap: :qipap: :qipap:


Следващия път, като дойда, те искам с такава фланелка. Тамън да ми покажеш точно къде седи звездата.. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Мичо » 28 апр 2008, 20:59

[-X
Аз си нося фланелката от аватара само! :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот onzi » 28 апр 2008, 21:00

Delija написа:
onzi написа:баце,

това беше първото намесване на фенска лексика от официално лице. поправи ме, ако греша, но не се сещам за предишен случай както от страна на левски, така и на цска.



Нека ти опресня малко паметта - преди въпросното изказване на Стойчо за г.овеждия стадион(2003-та), едно синьо лайненце празнуваше титлата на Левски с фенска фланелка, на която пишеше "Аз мразя ЦС*Ка". :idea: Годината мисля беше или 2001-ва, или 2002-ра.


прочети внимателно какво съм написал. ако е необходимо, втори път го прочети. иде реч за официално лице, т.е. лице, което представлява клуба. такива са президентът, управителите и спортно-техническото ръководство като ръководители на основната дейност на клуба. айде сега пак погледни каква глупост си ръснал.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Delija » 28 апр 2008, 21:03

Онзи, играчите, чрез неадекватните си действия, насаждат не по-малко омраза, отколкото т.нар. официални лица. Безумие е да смяташ, че постъпката на Иванков е по-малко провокативна от изказването на Стойчо. :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Delija » 28 апр 2008, 21:35

Стойчо така не ми харесва. :qipbl: Искам си стария Стойчо, да удари по масата и да каже гордо - аз станах шампион на г.овеждия стадион. :qipaq: :qipag: :qipag: :qipag:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот tridant » 28 апр 2008, 23:30

#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

Ей това радиацията не прощава.
Ние в другата тема си говорим за толерантно поведение,а на Дели какво му липсвало
-лумпенщината във футбола.
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот onzi » 29 апр 2008, 07:55

Delija написа:Онзи, играчите, чрез неадекватните си действия, насаждат не по-малко омраза, отколкото т.нар. официални лица. Безумие е да смяташ, че постъпката на Иванков е по-малко провокативна от изказването на Стойчо. :qipad:


Delija написа:Стойчо така не ми харесва. :qipbl: Искам си стария Стойчо, да удари по масата и да каже гордо - аз станах шампион на г.овеждия стадион. :qipaq: :qipag: :qipag: :qipag:


ти знаеш ли точно какво искаш? идиотизъм или нормални взъимоотношения?

първият ти постинг (горният цитат) показва отсъствие на мисъл. играчите се държат по начин, който им е втълпен от ръководството. няма начин шефовете да се държат гаменски, а играчите да са първи рицари на честта. няма. така че, за да има нормализиране, трябва първо тикви като специалистът от плоски да престанат с изцепките (смятай щом се цепи по националния ефир, какви благопожелания вървят по тренировките)
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Delija » 29 апр 2008, 08:19

onzi написа:
първият ти постинг (горният цитат) показва отсъствие на мисъл. играчите се държат по начин, който им е втълпен от ръководството. няма начин шефовете да се държат гаменски, а играчите да са първи рицари на честта. )


И кой тогава, като толкова знаеш, през 2001-ва се държеше гаменски, от ръководството на Левски, та е вдъхномил въпросния "герой" :?: :?: Айде, дай с твоята гениална мисъл, обясни ни :?: :!: :idea: Героят Батков тогава въобще не беше това, което е сега.

п.п. само и само да защитиш абсурдната си глупост, че всичко видиш ли почнало от Стойчовата реплика, си готов да напишеш една камара глупости.

Да, през 2001-ва Иванков празнуваше титлата на Левски, носейки фенска фланелка с надпис "Аз мразя ЦС*КА". И това води до ескалиране на напрежението, не по-малко отколкото думите на Стойчо 2 години по-късно. Трябва човек да е малоумен, за да се опита да твърди нещо друго :!: Ти, ако си такъв, моля, давай... #-o

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Delija » 29 апр 2008, 08:29

onzi написа:
Delija написа:Онзи, играчите, чрез неадекватните си действия, насаждат не по-малко омраза, отколкото т.нар. официални лица. Безумие е да смяташ, че постъпката на Иванков е по-малко провокативна от изказването на Стойчо. :qipad:


Delija написа:Стойчо така не ми харесва. :qipbl: Искам си стария Стойчо, да удари по масата и да каже гордо - аз станах шампион на г.овеждия стадион. :qipaq: :qipag: :qipag: :qipag:


ти знаеш ли точно какво искаш? идиотизъм или нормални взъимоотношения?



А ти умееш ли да правиш разлика между бъзик и сериозно отношение. За улеснение на някои по-задръстени, съм сложил и съответните емотиконки. Но ти явно и така трудно вдяваш.. #-o

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот onzi » 29 апр 2008, 08:48

дели, пате,

пак пишеш глупости. когато официално лице изрази позиция, то тя е валидна за всички негови подчинени. и се явява норма на поведение за всички работници/служители на съответната компания. от друга страна, ако мнението на служител или работник се различава от официалното становище на компанията, в която работи, то валидно е официалното становище.

така че когато стойчо се изцепи, това става официална политика на целия клуб. с картинки ли да ти го обясня?
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
miteto
Мнения: 980
Регистриран на: 03 май 2007, 13:14

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот miteto » 29 апр 2008, 09:51

само червените
ФРГ ЗАВИНАГИ
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот G8 » 29 апр 2008, 11:32

miteto написа:само червените

Мите, то и без това други нема :qipae: :qipag: :qipag: :qipag:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот tridant » 29 апр 2008, 13:13

Ще направим,бе как няма-шпалир ще ви направим
-само трябва да минете през него на колене. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот sas1914 » 29 апр 2008, 21:27

miteto написа:само червените

За кой говориш бе Мите, за Марек ли :qipag:

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Noctis » 29 апр 2008, 22:15

А .. за Марек , за Юнайтед :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта

cron