ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот marto » 11 май 2008, 11:27

sasho_1989 написа:Според мен и двата отбора заслужават по 2 мача лишаване от домакинство :!:


Е нали махнаха уж това наказание :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
milannikolov
Мнения: 629
Регистриран на: 24 апр 2008, 10:26
Контакти:

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот milannikolov » 11 май 2008, 12:21

Много слаб мач, като винаги напоследък. Само на трибуните беше интересно.
Българският сайт за румънски футбол:
http://www.romanian-football.com
Eжедневно обновяване

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Delija » 11 май 2008, 12:28

Мичо написа:
За самия мач..Пак у,говорки ви се виждат...Луда работа.


За пръв път в живота си, съм убеден, че конкретен мач Левски - ЦСКА не се игра. Написах вече, че на полувремето си говорехме доста хора, че мачът е 1:1. Не видя ли какво стана второто полувреме - бесни атаки на ЦСКА в началото, но заради инвалиди като Янчев изпуснахме 1-2 суперположения. И тогава дойде дузпата, напълно умишлено направена. 1:1 и изведнъж..... ЦСКА, вместо да продължат още по-бясно да атакуват слабия си противник, дръпнаха ръчната. И докрая двата отбора безцелно кюскаха топката, като внимаваха да не стане някоя беля. А този сценарий, Мичо, го гледах и есента на 2000-та(1:1 на "Армията" по напълно идентичен начин), есента на 2005-а(1:1 на Васил Левски).... Нали мач с мач не си приличали?!! Е много мачове почнаха вече да си приличат И то удивително много....

Нали знаеш, че за Вуцов и Батков, при загуба на Левски, щеше да се отвори адът направо. Вие и без това сте ги нарочили. ЦСКА пък, явно решиха да не рискуват да загубят(и да помрачат празника), което с оглед на жалкия си противник, беше почти невъзможно според мен. Но на страха очите са големи..... Така уж всички са доволни. :qipan: :qipan: Да им пикая в устите.....



Мичо написа:П.С-Добавка към Дели..Сега чета в червения форум как хулят стотината свои също така не уважили минутата мълчание....Е....


Ами нашите също не спазиха цялата минута, но това беше в отговор на неуважението, което показаха отсреща. Почнаха едни скандирания, освирквания и типично по български, се изсрахме върху паметта на момчето. :x :x Нямам намерение никого да защитавам, ни сини, ни червени, ни пембени...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот 8 » 11 май 2008, 12:32

Bogev написа:Дузпата..., хммм, абе 50/50 за мен(между другото за нарушение срещу Бадема :qipad: ), дал я е и толкова, ние имаме достойнство, не е като да ревем и да се оплакваме. Генов за това е там, да решава и да си носи отговорността ако не е прав.


Добре, хубаво, но защо ние нямаме достойнство!?

Ми и за мен дузпата е 50 на 50, дали ще я даде или не Генов да си носи отговорността, не съм аз съдия. Позицията ми е същата като твоята.

По принцип след разигралото се действие аз очаквам дузпа, но съм наясно, че в доста мачове може и да не се даде. И какво правим ако мача е в ЕКТ? Заобикаляме рефера, започваме да го блъскаме, противника прави междувременно гол и после съдията ни е виновен? Няма смисъл от такива глупости. Може и да не се даде дузпа, а то всичко идва от разигралите се действия. Блъскане имаше (дузпа е), но Бадема добави театрални умения при падането (не е дузпа) и така съдията винаги остава в неутрална територия. Дали да даде за нарушението или да не даде, защото е приблизително на кантар и като добавиш театралното падане ти идва да подминеш просещия по този начин дузпа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Bogev » 11 май 2008, 13:33

Ами Осмак, не е достойно при всеки мач на Левски да търсиш "втория начин", интриги, уговорки и т.н, а ЦСКА като бие всичко да е цветя и рози :qipad: Помниш ли мача Левски-ЦСКА есента на 2006 г., решен с дузпа :?: Тогава ронехте ред сълзи, ред сополи за тая дузпа, трябва да ти кажа, че ситуацията стана пред мен (откъм Б сектор беше положението) и дузпа си имаше. А гола на Йовов в пролетното дерби миналата година :?: Засада, това онова, при все, че и на записите се вижда, че няма.

С горепосочените факти не визирам всички фенове на ЦСКА, просто така съм усетил общото мнение.

Иначе за театралното падане на Бадема ме подсети - за мен Генов затова не даде нарушението срещу Велизар, просто дръпването беше леко, Вили се тръшна и като го знаем каква репутация има, нормално е да очакваме да симулира.

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот raleff » 11 май 2008, 18:49

ВЪЛКА СИТ ОВЦАТА ЦЯЛА
Това е моя коментар за 100% уговорения( според мен) мач, без да съм го гледал :!:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Мичо » 11 май 2008, 19:23

Ми не знам, за мен този мач беше най-интересния последните години като цяло и не смятам, че беше уреден!
Дели, по въпроса с минутата мълчание-съгласен съм. :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2008, 19:28

На мен мачът също ми хареса 8)
Гледах го основно през първото полувреме ,защото през второто в сектора си иамше доста тепане и трябваше да се пазя :idea:
Относно мача това е комантара на Русев за него http://gong.bg/view_article.php?article_id=44984
та искам да го питам по колко голови положения средно на има на дербитата в Европа :idea:

Той продължава да пада стремглаво в класацията ми за добри журналисти с тези неделно махмурлийски коментари #-o #-o

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот 8 » 11 май 2008, 19:49

BAt e venci написа:На мен мачът също ми хареса 8)
Гледах го основно през първото полувреме ,защото през второто в сектора си иамше доста тепане и трябваше да се пазя :idea:
Относно мача това е комантара на Русев за него http://gong.bg/view_article.php?article_id=44984
та искам да го питам по колко голови положения средно на има на дербитата в Европа :idea:

Той продължава да пада стремглаво в класацията ми за добри журналисти с тези неделно махмурлийски коментари #-o #-o


Какво грешно е казал Томислав освен това че не крещи "Само Левски" и "Развалихме им празника" или дори и "ощетиха ни, трябваше да ги бием"? Ти какво видя в този мач? Я кажи на нас невиждащите красотата слепци.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот 8 » 11 май 2008, 19:52

Мичо написа:Ми не знам, за мен този мач беше най-интересния последните години като цяло и не смятам, че беше уреден!


:qipan: :qipan: :qipan:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2008, 20:02

Може и да ги изредим. Поне по-запомнящите се. Тунчев тресна греда. Тошко Янчев би два пъти сам срещу вратата. Първият път ритна кьопаво, а при втория така се размина с топката, че щеше да си прати крака в парка. Рабех би слабо в началото. В края Миро Иванов от 15 метра изплю шут със силата на сопол от сенна хрема. Маркиньос пробва два-три пъти отдалеч и изпотрепа пилците по дръвчетата.


Сигурен съм че толкова положения не можаха да съберат Челси и Ливърпул в предишните си два сблъсъка в ШЛ :idea:

И не мога да разбера защо постоянно трябва да ни се натяква колко сме слаби ,бедни, мързеливи , дебели, грозни ,с пъпки ,с целулит и некви ей такива неща :idea:

Аз не искам да ставам като европееца който е чукал дъщеря си 24 години без никой от съседите да разбере:idea:
Аз не искам жена ми да държи трите ми деца удушени във фризера :idea:
Искам да си живея живота без някой пълен с комплекси да ми дава тон в същия :idea:
На въпросния написал статията като му се гледа истинско дерби да си купи билет и да ходи при семкарите в Мадрид да гледа Барса и Реал :idea: или пък в Лондон при дебелите англичани да гледа Челси и Пуул :idea:
Аз искам като отида ма мач да ми мирише на факли и димки да се крещи яко и изобщо да стане щоу :idea:

Друго относно мача ако играчите на терена бяха поне на средно ниво те нямаше да са в тези 2 отбора :!:

Трябва да имаме някакво самочувствие като нация защото в противен случай СЪЮЗА ще ни асимилира мн бързо

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Мичо » 11 май 2008, 20:04

8 написа:
Мичо написа:Ми не знам, за мен този мач беше най-интересния последните години като цяло и не смятам, че беше уреден!


:qipan: :qipan: :qipan:

:qipae: :qipae: :qipae:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Delija » 11 май 2008, 20:07

Batkoto написа:
Мичо написа:Ми не знам, за мен този мач беше най-интересния последните години като цяло и не смятам, че беше уреден!

съгласен съм,игра се на високи обороти и имаше достатъчно напрежение,не можахме да бием но така е,понякога трябва и късмет..


Какъв късмет бе, при 1:1 нашите спряха да атакуват, така както го правеха до изравняването. Това няма нищо общо с късмета :!: И двата отбора пазеха ремито докрая, гнус ме е. Дано и у нас доживеем нещо подобно на италианското Калчополи. Да ги изхвърлят и двата отбора в Б Група. :idea:

п.п. напрежение??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2008, 20:11

Защо не подехте познатия рефрен КУРВИ СТЕ КУРВИ СТЕ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Ами седите и ми ревете сега за уредения мач :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА-Левски 10-ти май !!!

Мнениеот Delija » 11 май 2008, 20:21

Курви сте бих подел единствено по адрес на вашия отбор. А ти нас ни остави, кефи си се на страхотния мач, на това, че ни развалихте празника и другите подобни... :qipad:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron