ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 27 юни 2008, 10:05

Wallace написа:Именно, именно, именно. Какво е това условие - или им дават, или не им дават. А те, щом има условие :arrow: значи не са изпълнили всички предписания и не са погасили всички задължения (иначе що ще има условие?) :arrow: прави се компромис с ЦСКА в името на ЦСКА :arrow: тогава за какво синьо БФС бучиш?

Тцт! Пак не си наясно. Когато имаш публично-правни отношения, не можеш да си измисляш разни неща, които не се основават на нормативната база. Така че това "под условие" не може да ги има. Така че дрънканици за компромиси в името на ЦСКА са празни приказки в случая.
А за убедителността на аргументите, няма какво да се заяждаш. Слушах го внимателно и ако е вярно, това което казва за трудовия договор на Христов, на първо четене би следвало да е прав.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sasho_1989 » 27 юни 2008, 10:08

Казусе,в Лозана вярвам Спортния съд на ФИФА ще вземе справедливо решение.Остави сега кучетата да си лаят на воля :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 27 юни 2008, 10:09

И кое е справедливото решение?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 27 юни 2008, 10:11

Което казва правото, а не левскаризмът ;)
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 27 юни 2008, 10:14

:qipan:

Правото си каза вече, останалото е цесекарщина и вечния партиен комплекс!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 27 юни 2008, 10:15

Batkoto написа:кой е източника на новината :?:

Дражев, как кой... :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sasho_1989 » 27 юни 2008, 10:16

Мичо написа:И кое е справедливото решение?

Винаги съм знаел че си правен лаик,няма нужда и тук да го демонстрираш :arrow: Г.Христов остава в Ботев,а БФС си понася съответното наказание. :wink:

Бате,Ботев като клуб обжалва в Лозана.Градев го оповести официално :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 27 юни 2008, 10:18

sasho_1989 написа:
Мичо написа:И кое е справедливото решение?

Винаги съм знаел че си правен лаик,няма нужда и тук да го демонстрираш :arrow: Г.Христов остава в Ботев,а БФС си понася съответното наказание. :wink:


Аиде, правен специалисте, разясни ми защо това е правилното решение?
Абе, тарикатчета, хаиде да слагаме пари какво ще е крайното решение, аман от балъчета. :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Wallace » 27 юни 2008, 10:20

casus fortuitis написа:
Wallace написа:Именно, именно, именно. Какво е това условие - или им дават, или не им дават. А те, щом има условие :arrow: значи не са изпълнили всички предписания и не са погасили всички задължения (иначе що ще има условие?) :arrow: прави се компромис с ЦСКА в името на ЦСКА :arrow: тогава за какво синьо БФС бучиш?

Тцт! Пак не си наясно. Когато имаш публично-правни отношения, не можеш да си измисляш разни неща, които не се основават на нормативната база. Така че това "под условие" не може да ги има. Така че дрънканици за компромиси в името на ЦСКА са празни приказки в случая.
А за убедителността на аргументите, няма какво да се заяждаш. Слушах го внимателно и ако е вярно, това което казва за трудовия договор на Христов, на първо четене би следвало да е прав.


Не, бе, човеко - далеч съм от мисълта да се заяждам. Спориме си тука.
Дори за първото нещо сме на едно мнение - не може да има "условности". Или дават лиценз на ЦСКА или не дават - няма такива "даваме ви, ама до 4-и август и ако не изпълните условията пак ще ви го вземем". Значи или си изпълнил условията, които са залегнали в правилник и на база това изпълнение ти дават тапия/лиценз или не ти дават нищо! В случая се разбира, че ЦСКА явно все още не са покрили някакви условия - тъй, че... :qipad:
Колкото до това, кой какво казал по ТВ-то, сигурен съм, че адвоката на Георги Христов също не е лош. и той си има своите аргументи, не мислиш ли. Защо след като съдиш изслушваш само едната страна? :qipad:

Сашко (от Пловдив) запознат си с твърденията на световния анонимник Градев и му се възхищаваш. Човек, който защитава тезите си пред медиите, но не се сещам за случай той да ги е защитил в правилния момент на правилното място. Така е, който не е силен в съда е силен по вестниците. И, ако Христолов беше сериозен човек, а той за пореден път показа, че е несериозен, нямаше да наема тази муха, а щеше да наеме сериозен адвокат.
мечтайте си за Лозана... А ние ще си мечатаем за Базел. :qipae: :qipae: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 27 юни 2008, 10:21

Мичо, ти да не си си оформил вече категорично мнение по въпроса, че "Левски" е прав в случая?
Нещо като "партията е права, когато съгреши дори"... на това му се казва комунистическо (левскарско) мислене :qipag: :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sasho_1989 » 27 юни 2008, 10:22

Крайно решение НЯМА - пак си неадекватен :qipbj:

Виж какво казва Градев-за кой път да ти цитирам.Човекът си е завършил право,обслужва интересите на редица играчи и треньори.Виж кои са.едва ли биха се доверили на анонимник нали.http://www.gradev.com

Друго си е синият адвокат да бърза да си хване самолета и да се бърза с решението-пародията е пълна :qipan: :qipan: :qipan:

Кур за БФС :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 27 юни 2008, 10:23

casus fortuitis написа:Мичо, ти да не си си оформил вече категорично мнение по въпроса, че "Левски" е прав в случая?
Нещо като "партията е права, когато съгреши дори"... на това му се казва комунистическо (левскарско) мислене :qipag: :qipag:

Познавам Ивков и го знам що за адвокат е просто. :qipad:
А комунистическото партийно мислене си е при вас.Вече 60 години.
Казусе, говори ми в пари, писна ми от хленча ви против Левски.Какво слагаш?


http://www.gradev.com/
Как бея тоя е завършил в Лондон, пет пъти го изтъкна. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Wallace » 27 юни 2008, 10:25

Саше, стига си вярвал на този човек, доказан със силните си думи само пред медии. Помня му и скандалите със Стойчо Младенов, добре, че бяха те, че малко да се чуе и за него.
Вие сериозно сте повредени, щом си мислите, че Левсвки ще има случаен адвокат. Това, че не застава пред микрофоните да се пъчи и да показва колко е самовлюбен, не значи, че е лош юрист. Напротив, човека в момента, за разлика от това дупе с кичури си свърши работата перфектно!

И още нещо Саше - не може днес да ми псуваш Боби Димитров и Христолов и да казваш какви са лъжци, а днес да ми даваш за пример аргументи от Боби Димитров. Последно лъжци ли са или не са? :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sasho_1989 » 27 юни 2008, 10:27

Асене,Не си прав за Градев.Виж сайта както казах и спечелените дела-Може да е всякакъв в твоите очи,но поне не гони пътуване до чужбина като Ивчо и БФС-то да бърза с крайното решение заради него.Както казах пародията е пълна :qipan:

Мичо,мнението ти за Ивчо мога ли да си го преместя в другия крачол?

Wallace написа:
И още нещо Саше - не може днес да ми псуваш Боби Димитров и Христолов и да казваш какви са лъжци, а днес да ми даваш за пример аргументи от Боби Димитров. Последно лъжци ли са или не са? :qipad:

Най-големият мръсник и лъжец!Боби се превръща в подлога вече - колкото и да е жалко и да ни е радвла през годините :|
Последна промяна от sasho_1989 на 27 юни 2008, 10:28, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 27 юни 2008, 10:28

Саше, колко слагаш, нещо пак ми мишкуваш.Както винаги. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Wallace написа:И още нещо Саше - не може днес да ми псуваш Боби Димитров и Христолов и да казваш какви са лъжци, а днес да ми даваш за пример аргументи от Боби Димитров. Последно лъжци ли са или не са? :qipad:

И аз го питах същото-отговор не чакай...Църрр. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron