АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот VILIO » 16 апр 2008, 22:18

Големи са тези простотии за "най-красивият футбол"
не мога да отреча,че играят красива,но чак най-красивия
Какъв е този красив футбол без крила :?:
И не винаги играят красив футбол
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот itsoVIII » 17 апр 2008, 07:42

Добави, че Фламини напуска на 100% през лятото Арсенал. Аз не вярвам да купи класни играчи, а просто пак ще заложи на досегашния състав и на школата...Не ме вълнува тоя въпрос ( трансферната политика на Арсенал ), факт е, че Венгер си повтаря грешките.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот GIGGS » 17 апр 2008, 09:35

G8 написа:Проблема на Арсенал е, че не гледат реално на нещата...тия простотии за "най-красивия футбол", "най-младият отбор", "състав без изявен лидер" изиграха лоша шега...е примерно тоя Адебайор...гледам го, вкарва гол...клати глава аристократично се едно бележи по 50 гола на сезон?!
Там е работата, че твърде много им идва самочуствието, за което естествено и Венгер има принос...но да не забравяме примерно и Галас...то не бе говорене, не бе чудо...пак споменавам Адебайор, ама и той същата работа...Фабрегас за 2 дни му четох 10-на изказвания как ту щял, ту не, ту било чест да играе в Барса, Реал...еми така не става :idea:

ТОЧНО!!! :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот drvasko98 » 17 апр 2008, 11:44

GIGGS написа:
drvasko98 написа:Все пак да не пропускаме, че спечели 3 титли във Висшата лига с два различни състава и игра финал в ШЛ с 10 човека срещу по-силен отбор.

Не знам да е печелил нещо в Англия с отбор, различен от Арсенал :?: :qipbl: "Различни състави" е звучи несериозно - нали все той ги е тренирал и купувал? Не е станал шампион с Юнайтед, нали?
Колкото до ШЛ ... случи се логичното и точно затова Венгер не спечели - отборът му беше по-слабия от двата. Това се опитвам да обясня като основна причина за представянето на Арсенал, а ти го използваш за оправдание. Нали целта на треньора е отборът му да не е по-слабия на терена. Явно в Арсенал са преосмислили целите си.


Два различни състава озночава ,че основните играчи бяха различни в отборите от 1998 и 2004. Сигурен съм и че с този основен състав ще стане шампион, ако се запази разбира се. Ами когато играеш срещу отбор с Ронялдиньо, Деко и Ето в най-силните им моменти е нормално да си по-слабия отбор. Вие като играхте срещу Реал със Зидан, Фиго и Роналдо, по -добри ли бяхте и ако бяхте защо паднахте?

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот GIGGS » 17 апр 2008, 21:51

drvasko98 написа:Два различни състава озночава ,че основните играчи бяха различни в отборите от 1998 и 2004. Сигурен съм и че с този основен състав ще стане шампион, ако се запази разбира се. Ами когато играеш срещу отбор с Ронялдиньо, Деко и Ето в най-силните им моменти е нормално да си по-слабия отбор. Вие като играхте срещу Реал със Зидан, Фиго и Роналдо, по -добри ли бяхте и ако бяхте защо паднахте?

Много добре знам какво означава 2 различни състава. А тия различни играчи наведнъж ли се смениха? На партиди по 15-16 човека? А да не си говорим глупости - по тая логика Фърги трябва да е недостижим сравнение с Венгер. Спечели 1 самосвал титли и купи с 3 (да не казвам 4) различни състава.
Юнайтед падна от Реал заради един френски клоун - пропадляка му мръсен пусна 3 идиотски гола, които срещу Зидан и компания са доста. Да не споменаваме, че тези мачове все още са едни от най-добрите в историята на ШЛ. А ако на вратата не беше оня боклук ...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот bat_jori » 21 апр 2008, 08:28

Жилберто Силва: Искам да дам на Арсенал още от себе си

31-годишният халф, който стана Световен шампион през 2002-а година с отбора на Бразилия има основен принос за израстването на Арсенал в последните 6 години. Заради своята възраст и голямата конкуренция в клуба Жилберто загуби своята основна роля в отбора, но остава все така верен и готов да помага.

Какво е вашето мнение за младите момчета в клуба като Тео Уолкът?
-Прочетох някои неща за него, в които виждам, че хората се опитват да вкарат напрежение в него и в отношенията му с Венгер, което не е добре. Убеден съм, че ако го оставят на спокойствие той ще се превърне в най-добрия английски играч.

Според вас толкова ли е талантлив Тео колкото казва Венгер?
-О да. Той е великолепен играч на терена и великолепен младеж извън него. Хората трябва да го оставят да се развива на спокойствие и никой не трябва да забравя, че той е много млад.

Какви са вашите взаимоотношения с Венгер?
-Съвсем нормални отношения. В края на сезона ще седна с шефа и ще обсъдим моето бъдеще. В следващите няколко седмици ще се концентрирам върху моята работа и ще се опитам да помогна на клуба, както на терена така и извън него, помагайки на младите момчета.

Но в последно време се твърди, че сте в много обтегнати отношения?
-Не мисля така. Ние винаги си говорим много учтиво, Арсен е отворен и прям човек. В скоро време ще седнем и ще говорим за моето бъдеще. Дали ще играя или ще имам някаква второстепенна роля.

За играч от вашата класа и с толкова успешна биография не е ли безсмислено да седите на пейката било то и в клуб като Арсенал?
-Вижте аз обичам много Арсенал. Аз съм преди всичко професионалист и съм част от отбора, а не от някакво еднолично дружество. Искам да бъда честен с вас и да ви кажа, че много искам да остана в клуба. Разбира се, че съм тъжен, че през този сезон не играя много за разлика от предишния, в който участвах почти във всички мачове. Най-важното е всеки футболист преди всичко да бъде професионалист, да уважава мениджърските решения и да помага на своите съотборници, колкото и с каквото може.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Samo Nadal2
Временно отстранен
Мнения: 1805
Регистриран на: 28 дек 2007, 19:29
Местоположение: LIVERPOOL YOU'LL NEVER WALK ALONE
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот Samo Nadal2 » 21 апр 2008, 09:03

Според мен проблемът е във Венгер , той повтаря едни и същи грешки , вместо да се учи от тях! 8)

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот bat_jori » 21 апр 2008, 11:25

Samo Nadal2 написа:Според мен проблемът е във Венгер , той повтаря едни и същи грешки , вместо да се учи от тях! 8)

не може да е кат теб
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот bat_jori » 28 апр 2008, 09:21

Сеск Фабрегас е най-добрият млад играч във Висшата лига

Халфът на Арсенал Сеск Фабрегас пък прибра наградата за млад играч на годината във Висшата лига, побеждавайки Кристиано Роналдо, съобщава „Дейли Мейл”. В тази класация бяха номинирани още Фернандо Торес, Майка Ричардс, Габриел Агбонлахор и Ашли Иънг от Астън Вила. „Много съм горд. Това е изключително престижен трофей. Футболът е колективна игра и аз искам да печеля трофеи с моите съотборници, но винаги е приятно от подобно признание. Тази награда е изцяло благодарение на моите приятели и колеги в Арсенал”, заяви Фабрегас.
=D> =D> =D>
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот ROO8 » 28 апр 2008, 11:17

bat_jori написа:
Сеск Фабрегас е най-добрият млад играч във Висшата лига

Халфът на Арсенал Сеск Фабрегас пък прибра наградата за млад играч на годината във Висшата лига, побеждавайки Кристиано Роналдо, съобщава „Дейли Мейл”. В тази класация бяха номинирани още Фернандо Торес, Майка Ричардс, Габриел Агбонлахор и Ашли Иънг от Астън Вила. „Много съм горд. Това е изключително престижен трофей. Футболът е колективна игра и аз искам да печеля трофеи с моите съотборници, но винаги е приятно от подобно признание. Тази награда е изцяло благодарение на моите приятели и колеги в Арсенал”, заяви Фабрегас.
=D> =D> =D>

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_3487385,00.html :wink:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот PyyHu » 28 апр 2008, 13:57

Пусни го и в една друга червена тема, където твърдят, че едно русоляво момче е най-добрият.
Че е добър, добър е, ама изхвърлянията, че е най-добрият са неуместни.Пък и да се сравняват двамата с Роналдо е глупост, след като единият си е типичен нападател, а другият играе крило и е вкарал доста повече голове :)

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот VILIO » 28 апр 2008, 17:49

Днес мисля,че Дарби ще гръмнат бомбата :qipay:
Колебая се дали да го играят този мач :roll:
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот bogdan34 » 28 апр 2008, 21:21

PyyHu написа:Пусни го и в една друга червена тема, където твърдят, че едно русоляво момче е най-добрият.
Че е добър, добър е, ама изхвърлянията, че е най-добрият са неуместни.Пък и да се сравняват двамата с Роналдо е глупост, след като единият си е типичен нападател, а другият играе крило и е вкарал доста повече голове :)

Това русото момче е по-голям мъжкар и истински голаджия от този лигльо Кр.Роналдо.В мача срещу Челси в Събота на 10-та секунда от влизането си падна и поиска дузпа.Ако Рой Кийн беше на терена щеше да му прасне 2 шамара за тази симулация.Точно заради тези си лиготии в момента е един от най-противните играчи в света /след бразилците разбира се/.Лично аз ако имам възможност също бих му размазал мутрата.Моля се да се класирате на финал за ШЛ /ние вече сме там/ за да видя как ще циври след загубата на Юнайтед.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот VILIO » 28 апр 2008, 21:30

Роналдо се е учил от най-големият http://youtube.com/watch?v=L073tGdLETo&feature=related
:qipbj:
А Русото момче ще го видим колко голям през вторият му сезон във ВЛ
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-3 част

Мнениеот bogdan34 » 28 апр 2008, 21:36

VILIO написа:Роналдо се е учил от най-големият http://youtube.com/watch?v=L073tGdLETo&feature=related
:qipbj:
А Русото момче ще го видим колко голям през вторият му сезон във ВЛ

Вильо или си тъп като цървул или никога не си гледал точно този мач.Да ти припомня ли че след мача Рууни искаше да смаже Ронално от бой.Лигльото беше готов да си тръгне от Юнайтед.Добре че се намеси Алекс Фъргюсън защото Рибери щеше да е красавец пред Кристианчо.
Айде стига сме писали тука че хората се дразнят от спам.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 94 госта

cron