ОБИДЕНИ !?

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 25 мар 2008, 18:12

аз схванах причината - "Дарик" радио НЕ СА СОБСТВЕНИЦИ НА ТОЗИ СЪРВЪР И СЛЕДОВАТЕЛНО НА ФОРУМА. Което само по себе си означава несигурност и риск от решението на собственика на сървъра. И направиха нещата по най-минималното съпротивление - да вземат каквото могат оттук и да го сложат като основа на вече техния собствен форум. Пропускат нещо съществено - форумът се прави от хората, които участват в него редовно. Другият неприятен момент е защо всичко го направиха зад гърба на екипа на този форум и не им предложиха РАБОТА ИЛИ КАКВОТО И ДА Е ЗАПЛАЩАНЕ, т.е. пак се отнесоха некоректно. От една страна, кофти, но от друга - показаха си истинското лице.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 25 мар 2008, 18:14

Бате, НО Е ТЯХНА СОБСТВЕНОСТ! А ДОСЕГА СА ЖИВЯЛИ ПОД НАЕМ! Ей т'ва е движещият мотив. Съдържанието и формата няма абсолютно никакво значение - не го ли разбрахте всички? ВАЖНОТО Е ДА СМЕ СОБСТВЕНИЦИ! И КАТО БИЛЧО ГЕЙТС - КРАДАТ ИДЕИ ( лошо няма де - щом могат, да го правят, въпросът е дали си заслужава цената, която платиха ).
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 25 мар 2008, 18:24

ице,

пътят на най-малкото съпротивление беше съвсем друг:

1. купуват домейна радиогонг.нет с форума и всичко останало
2. след като вече е техен, ако искат си го премествет на нов адрес (пр. форум.гонг.бг); ако искат си слагат техни админи и модератори, а ако искат - не и т.н.

те предпочетоха да се борят сами. нищо, че вече имат кофти опит с мач.бг и коментарите под статиите им.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот svo » 25 мар 2008, 18:25

Ице, нали се сещаш, че нито Дарик, нито Гонг във всичките му разновидности е собственост на Томето. Той е само един наемник. А собственикът е Р.Р. За мен въпросният господин си врътна далаверата и с продажбата на радио Гонг. А Томето не смееше да се изрепчи и търсеше под вола теле. Да, ама ние не ядем доматите с колците :qipag: :qipag: :qipag: Както вече казах - "топките" на някои хора са само в мечтите им :qipbl:
Последна промяна от svo на 25 мар 2008, 18:25, променено общо 1 път.
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 25 мар 2008, 18:31

Р.Р. излъга най-нагло всички на 09.12.2007 г за предаването "Пред банята" в ефир. Вие какво очаквате? Аз пък ви предлагам на модераторите тук - съберете се, обсъдете нещата и могат да се преадминистрират. Част от идеите, които им ги дадохме, можем и сами да ги свършим! Ако можете да направите и течащ чат или накратко една форма на skype тук, или да си направим стая в skype, така че сами ще си правим "пред банята". Колко му е? Ние на няколко пъти от нова година насам предизвикахме реакции и новини. Може и някоя нет фирма да се заинтересова. ВАРИАНТИ МНОГО! :qipay: Защо да не правите пари от собствения си труд? Така се почва!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 25 мар 2008, 18:44

Batkoto написа:не са наясно явно,форума е неделима част от всеки един сайт и до голяма степен придава облика на сайта...


глупости. на търкалета. къде им е на фокус форума? или на бгнес? сайтът си е сайт, форумът си е форум. може да са омешани (примери колкото щеш - спорт1, топспорт...), а може и да не са.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 25 мар 2008, 18:47

аз пък съм на мнение, че може и форум БЕЗ СПОРТЕН САЙТ. :qipay: просто вече сайта "гонг.бг" ще бъде поставен наравно както и другите спортни сайтове...Нямат вече преимуществото образовани хора да им помагат :qipbp: Така че вече нямат никакви предимства пред конкуренцията си, каквато имаха досега :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 25 мар 2008, 18:55

и аз ти говоря за спортни сайтове бе, готин. при това такива, които са към информационни агенции. които трябва да осведомяват бързо, навреме и да имат положителен имидж. намери ми форумите тук и тук
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 25 мар 2008, 18:56

ицо,

естествено, че може. може всичко. както сайт без форум, така и форум без сайт.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 25 мар 2008, 18:57

е на осведомителна агенция за чий к** й е притрябвал и форум?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот otto » 25 мар 2008, 18:58

АЙДЕ СТИГА БЕЗСМИСЛЕНИ СПОРОВЕ,ЧЕРПЯ ВИ ВСИЧКИ С ЕДНА ПЕСЕН,ВКЛЮЧИТЕЛНО И ЕКИПА НА ГОНГ http://youtube.com/watch?v=QdwYdrhFGPs :qipaz: ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,НИЕ МОЖЕМ БЕЗ ТЯХ,ТЕ БЕЗ НАС,СЪМНЯВАМ СЕ :qipad:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 25 мар 2008, 19:01

аз им давам идея на модовете да изкарат някой лев за труда си :qipad: другият вариант е както досега, само че независими.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Vute » 25 мар 2008, 19:02

otto написа:АЙДЕ СТИГА БЕЗСМИСЛЕНИ СПОРОВЕ,ЧЕРПЯ ВИ ВСИЧКИ С ЕДНА ПЕСЕН,

Изобщо не се учудвам, че предпочиташ копието пред оригинала... :lol:
[youtube]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Y1uKMNvIYJE&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Y1uKMNvIYJE&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот otto » 25 мар 2008, 19:14

КОНКРЕТНО,НА ЖОРО ИЗПЪЛНЕНИЕТО МЕ РАДВА ПОВЕЧЕ(НА ТАЗИ ПЕСЕН) ИНАЧЕ ВАСИЛ Е ПО-ГОЛЕМИЯ ОТ ДВАМАТА :qipay: А ТОЧНО ТИ ЗА КОПИЕ. НЕ МИ ГОВОРИ :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот valka » 25 мар 2008, 19:20

mefkata написа:Valka, извинявай , но те цитирах в новия форум. много ми хареса написаното!

no problem :qipad:

ще ни попремине "мъката"скоро :qipbo: :qipae: :qipaz: като гледам новия форум на какво прилича :qipap: :qipap: :qipap: пълна анархия.ако това се беше случило тук на Асен да му се е изправила косата няколко пъти :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron