ОБИДЕНИ !?

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот emevev » 24 мар 2008, 23:23

без значение какво е... :qipan: огорчен съм, че "радетелите" за честност, прозрачност и толерантност използваха нещо, на което не са отдали и 5 минути от времето си и сега решиха, че всъщност е добре да го има, но под друга форма... (едно "Благодарим" към момчетата и момичетата от модераторския екип да бяхте казали - пак щеше да е нещо... :roll: )
хич няма да се учудя до утре да се съчинят "много сериозни" мотиви и да се обявят в ефир (когато няма обратна връзка), ама.... тия сме ги слушали вече (при това от някои от вас, а не от "лошите") ;) :qipac:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 23:25

Емо, споко...аз имам идеи и определено сме с няколко крачки пред тях....само сега няма да черпят идеи от форума :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот emevev » 24 мар 2008, 23:29

аз съревнование не търся... (пък те идеи могат да вземат и от форума на колегите си от Дарик - там има вече 3 /три/ мнения с днешна дата) :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот betina_bambina » 24 мар 2008, 23:30

:shock: цели 3!!!!! #-o
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 23:32

Gong.bg и Спортно шоу Гонг

vashiat ekip e nomer.1

Bravo!!!

za bostandjiqta ot haskovo

България над всичко!

nomer 1


Ей т'ва са новите теми в тоя раздел в "новата къщичка" :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот emevev » 24 мар 2008, 23:36

зарежете коментарите за новия форум - какъв ще бъде, ще видим - въпросът е в "недоразумението", относно нуждата от възникването му... :roll:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот mefkata » 25 мар 2008, 07:39

RadioGong написа:Здравейте,
Ако някои от вас иска да прочете тези редове - нека го направи, но нека поне в началото си спести попържните. Ако ли не иска - просто да не чете.
Искам много ясно да уточним ЕДИНСТВЕНАТА причина, поради която се появява новия форум. А тя е - просто преценихме, че сайта Gong.bg след изключително трудната първа година и в крайна сметка намирането в момента на второ място във временното класиране на всички спортни сайтове у нас /при това без прикрепен външен трафик/ заслужава свой, собствен форум. Какво да се прави - няма как да са два накуп, нали?
Достатъчно разумни хора сте всички и сте ми повече от симпатични /дори и сините/, не си мислете, че не съм разглеждал с интерес снимките ви, че не съм проследявал интересните теми които дискутирате и т.н. Та, повтарям, достатъчно разумни сте, не се хващайте на някоя казана-недоказана дума в ефир, или на нещо подметнато... Вашия форум бе чудесен и смело мога да твърдя, че по регистрирани потребители и мнения си беше истински феномен. И знач, че трудно ще бъдат постигнати скоро подобни резултати. И без никаква ирония - благодарим за критиките! Съвсем сериозно!
Ситуацията до момента бе, сякаш младо семейство живее, живее на квартира и просто най-сетне иска да си купи свой, собствен апартамент. В което няма нищо лошо, нали? Честно, просто искахме да си създадем наш си форум, но това не означава, че сме ви обидени /че за какво?!?/, че ви отмъщаваме /бре, чак такива демони не сме/ или че избиваме някакви комплекси / не бихме го правили чрез форум/.
Може би пак ще се наложи скоро да драсна някои ред, но в момента го правя, само защото уважавам всички вас. И защото заслужавате нормално обяснение, макар сигурен съм, мнозина да продължават и в тази секунда да скърцат със зъби. Да ви каня сега великодушно в новия форум е излишно. Вие сами ще си решите дали да предприемате тази стъпка или не. Вероятно в момента се чувствата като феновете на Арсенал, преди събарянето на "Хайбъри". А питате ли тези на Ливърпул, след като в най-скоро време ще видят край стадиона си багерите? Ще си вземат някакъв персонален спомен и ще направят следващата крачка. Времето го изисква.
Още веднъж благодарим ви, а дали ще продължим да си комюникираме - зависи от вас! Дължахме ви тези редове...

Ники Александров


Яааа, събуждам се и какво да видя!
Ники, изумен съм. И не знам защо, но нещо не ти вярвам и не ми се връзват нещата.( И не защото си от ЦСКА :qipad: ).Разбира се далеч съм от мисълта, че това става заради някакви отборни пристрастия(БАТКОТО - това е нелепо).
Но ще обърна внимание на няколко неща.
1. Админа е логнат ноември 2007г. Т. е. тогава е започнат строежа на форума(или е замислен, тестван и т.н.) Знаели сте, значи.
2.Не говори за нашия форум в минало време("...Вашия форум бе чудесен ...), нашия форум Е, и ЩЕ БЪДЕ
3.Неприятна ми е думичката Вашият...Нали това е форума на радио Гонг. радиото може да го няма, но нали то беше идея, кауза, която още е жива и ни държи заедно...или впрочем ние с Вс не сме вече заедно защото ти казваш, че форума е НАШ( а не ВАШ). Използваш и думичката СОБСТВЕН. Какво значи тя?
4.Това за квартирата и къщата също е нелепо обяснение. Вземаш нова къща, сменяш квартирата...ама без семейството. Защото все си мисля, че ние слушателите и потребителите на този форум сме(бяхме) вашето семейство. Уникалността на явлението Радио Гонг бе в невероятната връзка, която се получи между екип и слушатели. Нещо, с което нито една медия не може да се похвали.
5.Не разбрахме какво точно се случи с радиото, но беше гадно. Сега пак се получава нещо, което има много лош привкус...
6.Като представител на отбора ФРГ ще кажа само, че това бе отбор наречен Форум Радио Гонг - също уникално явление.
Явно сме били пророци, защото поради вашата пълна незаинтересованост отдавна ние се възприемахме само като "ФРГ".
Вие тотално утвърдихте това име. Ние сме отбора на ТОЗИ форум, нито на радио Гонг, ното на ГОНГ.бг, нито на форума към сайта.
7.Пожелавам ви успех в новото начинание, но вие като медийни хора отлично знаете,че публика не се набира лесно, че общността се гради с години и много общи преживявания. Изумително за мен и по абсолютно непонятни причини, вие отлъчвате една общност, за която ужким работите...
8.Не знам какво ще стане със сайта, и радиото, и с вас...но нашата общност ще продължи да съществува и развива...с вас или без вас...

Момчил Даскалов
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 25 мар 2008, 09:14

Ясно е какво ще стане. Ще разширим обхвата на НАШИЯ МИРОГЛЕТ - НА ЮЗЪРИТЕ ОТ ТОЗИ ФОРУМ. НИЕ СМЕ НЕЗАВИСИМИ И ТАКИВА ЩЕ ОСТАНЕМ! :qipay: Както казах, аз винаги вървя с няколко идеи напред, така че ТОЗИ ФОРУМ ЩЕ БЪДЕ НАЙ-ЧЕТЕН. :qipay: И ЩЕ БЪДЕ ТАКЪВ ПО ЕДНА ПРОСТА ПРИЧИНА - НИЕ СМЕ НОМЕР 1 И СМЕ ЕДНО СЕМЕЙСТВО. ЗА ЖАЛОСТ ( ИЛИ ЗА ДОБРО ) - БЕЗ ОНЕЗИ, НА КОИТО ИМ ПОМОГНАХМЕ И ПОДКРЕПЯХМЕ, КОГАТО ИМАХА НУЖДА ОТ НАС. :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 25 мар 2008, 09:18

RadioGong написа:Едно ви признавам - големи чешити сте...
От кого и от какво бягаме? Къде да бягаме? Просто е решено да има форум към Гонг.бг и това е!
...
Ники


кой бе, ники?

кой го реши това? нали ти си шеф-диригентът на гонг.бг? що се криеш зад безличното "е решено"? или ти се изживяваш като стойчо и имаш право на глас колкото и той има по трансферните въпроси?
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот svo » 25 мар 2008, 09:25

Онзи, нали стана ясно, че не е нужно да се намесват клубните пристрастия :wink: Все пак Ники си има началник. И въпросният началник също като теб недолюбва Стойчо :qipag: :qipag: :qipag:
Причините си ги знаят хората от Гонг и очевидно няма да си ги признаят :qipap: :qipap: :qipap: Нека се развиват. Да са живи и здрави. Аз лично не виждам нещо драматично в това, че някакви хора, които очевидно са отдавна дистанцирани от този форум, създават нов.
Лошото в случая е, че нямат "топки" да си кажат истинската причина. Но това е лошо за тях. Сега в новото им форумче ще се появят онези същите лумпени, които гониха "Гонг-гуруто" из Борисовата градина или пък трошиха главата на приятелчето му от ранната му кариера - Крумчо :qipab:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 25 мар 2008, 09:35

светльо,

въобще не става въпрос за клубни пристрастия. иде реч за пълномощия, отговорности, решения и как решенията се вземат.

отговорност на ники е гонг.бг. той е главният там. томето неведнъж го е казвал. така че малко тъпо е точно ники да се измъква като пръдня из гащи с мрънканици от типа на "взето е решение". щото решението не може да бъде взето без неговото участие (или може, но тогава ники е като стойчо и червените трансфери)
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 25 мар 2008, 09:35

Този раздел трябва да се префасонира. :qipay:

Re: Bravo!!!

Мнение от stargazer на Вто Мар 25, 2008 3:23 am
честит нов форум и модераторите по- бързо да влизат в роля щото почнаха с простотиите веднага

Re: novia forum

Мнение от gin на Вто Мар 25, 2008 4:19 am
новият ми допада повече.някак си по-харно е конструиран.в стария има едно "елитарно общество" което дразни

Тук думите са излишни и ново потвърждение за силата ни като един отбор. Може да сме фенове на различни отбори, но като едно цяло сме и ще останем №1! :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Wallace » 25 мар 2008, 09:44

Ицо, зарежи тези работи! Изобщо не копирай неща от оня форум тук (както и от никой форум). Щото накрая стават изцепки (не си бил тогава тук и няма как да знаеш). Пожелахме им успех и толкова. Да си пишат каквото им е кеф. :qipab:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 25 мар 2008, 09:47

Съгласен :mrgreen: Можем да си сложим едно правило да поспамим малко в спамерската тема какво мислят другите за нас, но можем и да минем без тази част. :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Wallace » 25 мар 2008, 09:49

А така. Я в спамерската тема, ако някой му се четат работи за другия форум. Но пак ви казвам (и в правилата на форума го има) по-добре без мнения от други форуми тук. :qipad:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 103 госта