ОБИДЕНИ !?

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот emevev » 27 мар 2008, 09:38

това за осми път (сигурно) го пиша: не е и нужно да се вслушват в мнението на всички и всякакви - това е нормално!! аз се възмущавам на отношението им към екипа на форума, а от преди 10 минути се възмущавам и на факта, че щом съм изразил негативно мнение, означавало, че съм "върл юзър на стария форум" - що за идиотщина?!?!??! :shock:

П.П. няколко пъти четох цитата, постнат от Асен, както и "трогателните" обяснения на Н.А. - много изречения, много обяснения, а ако внимателно се вгледате, ще видите, че основната причина (според тях самите) за създаването на новия форум е...... "някак си не вървеше да..." :shock: :qipag: :qipae:

чОдесни сте!!! =D> :qipan:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 27 мар 2008, 09:45

КОМПЛЕКСИ! БЯХА СЛОЖИЛИ ЗАГЛАВИЕ НА ПОЛУВРЕМЕТО НА МАЧА ВЧЕРА - СМЯХ?! Това какво е?! Казвах ви, че са се самозабравили. Мислят се за най-добрите и т.н. Просто ПРИЕМЕТЕ ФАКТИТЕ - изплюха ни се в лицето, защото са се готвили за това, което направиха, още от миналата година :qipay: .
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот emevev » 27 мар 2008, 09:53

Ице, на мен и на теб не са се изплюли никъде, бре ... ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 27 мар 2008, 09:56

не смеят - аз като говоря, боравя с факти и доказателства. Бързичко вчера затворих устата на НА. Можеш да не отскокваш до другото място - сложил съм го в спамерската тема, понеже НА се опита да се "измъкне" от неловката ситуация - обещано - несвършено :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот otto » 27 мар 2008, 17:22

emevev написа:това за осми път (сигурно) го пиша: не е и нужно да се вслушват в мнението на всички и всякакви - това е нормално!! аз се възмущавам на отношението им към екипа на форума, а от преди 10 минути се възмущавам и на факта, че щом съм изразил негативно мнение, означавало, че съм "върл юзър на стария форум" - що за идиотщина?!?!??! :shock:

П.П. няколко пъти четох цитата, постнат от Асен, както и "трогателните" обяснения на Н.А. - много изречения, много обяснения, а ако внимателно се вгледате, ще видите, че основната причина (според тях самите) за създаването на новия форум е...... "някак си не вървеше да..." :shock: :qipag: :qipae:

чОдесни сте!!! =D> :qipan:


ОЩЕ ЛИ ДЖВАКАТЕ ТЕМАТА БЕ #-o АЗ КАТО ЕДИН ОТ ПЪРВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ ТУК,ОТДАВНА СЪМ ИЗРАЗИЛ СТАНОВИЩЕ,ОТНОСНО ЕКИПА НА РАДИО ГООНГ(дето вече не съществува,ДВЕТЕ О-ТА НЕ СА СЛУЧАЙНИ :wink: )ЧЕ ''ХОРАТА'' НЕ СА ТОЛКОВА ИСКРЕННИ (С НАС) ЗА КОЛКОТО СЕ ПРЕДСТАВЯТ !!! АМА НЯМА КОЙ ДА СЛУША,А ХОРАТА СА ГО КАЗАЛИ, ''НЕ ПИТАЙ СТАРИЛО,ПИТАЙ ПАТИЛО...''
СЪВЕТВАМ ВИ ДА СИ ГЛЕДАТЕ ЖИВОТА И ДА СПРЕТЕ ДА ОБРЪЩАТЕ ВНИМАНИЕ НА ЛИЦЕМЕРИТЕ,ТЕ ОЩЕ ПРЕДИ БЛИЗО 3-ГОДИНИ,СЕ ПОКАЗАХА КАТО ТАКИВА,ЗА КАКВО ИМ Е СЕГА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ ?! :arrow:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта

cron