ОБИДЕНИ !?

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Toru » 26 мар 2008, 14:43

Aми....успех на новият форум!
Аз няма да пиша там,някак си странно ще ми бъде.
Имам един интимен въпрос. :lol: Този форум няма да бъде закрит,нали?

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 26 мар 2008, 14:45

няма да бъде и ще си остане независим :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Toru » 26 мар 2008, 15:07

RadioGong написа:Здравейте,
Ако някои от вас иска да прочете тези редове - нека го направи, но нека поне в началото си спести попържните. Ако ли не иска - просто да не чете.
Искам много ясно да уточним ЕДИНСТВЕНАТА причина, поради която се появява новия форум. А тя е - просто преценихме, че сайта Gong.bg след изключително трудната първа година и в крайна сметка намирането в момента на второ място във временното класиране на всички спортни сайтове у нас /при това без прикрепен външен трафик/ заслужава свой, собствен форум. Какво да се прави - няма как да са два накуп, нали?
Достатъчно разумни хора сте всички и сте ми повече от симпатични /дори и сините/, не си мислете, че не съм разглеждал с интерес снимките ви, че не съм проследявал интересните теми които дискутирате и т.н. Та, повтарям, достатъчно разумни сте, не се хващайте на някоя казана-недоказана дума в ефир, или на нещо подметнато... Вашия форум бе чудесен и смело мога да твърдя, че по регистрирани потребители и мнения си беше истински феномен. И знач, че трудно ще бъдат постигнати скоро подобни резултати. И без никаква ирония - благодарим за критиките! Съвсем сериозно!
Ситуацията до момента бе, сякаш младо семейство живее, живее на квартира и просто най-сетне иска да си купи свой, собствен апартамент. В което няма нищо лошо, нали? Честно, просто искахме да си създадем наш си форум, но това не означава, че сме ви обидени /че за какво?!?/, че ви отмъщаваме /бре, чак такива демони не сме/ или че избиваме някакви комплекси / не бихме го правили чрез форум/.
Може би пак ще се наложи скоро да драсна някои ред, но в момента го правя, само защото уважавам всички вас. И защото заслужавате нормално обяснение, макар сигурен съм, мнозина да продължават и в тази секунда да скърцат със зъби. Да ви каня сега великодушно в новия форум е излишно. Вие сами ще си решите дали да предприемате тази стъпка или не. Вероятно в момента се чувствата като феновете на Арсенал, преди събарянето на "Хайбъри". А питате ли тези на Ливърпул, след като в най-скоро време ще видят край стадиона си багерите? Ще си вземат някакъв персонален спомен и ще направят следващата крачка. Времето го изисква.
Още веднъж благодарим ви, а дали ще продължим да си комюникираме - зависи от вас! Дължахме ви тези редове...

Ники Александров


Много трогателно Ники,но някак си не убедително.
Последна промяна от Toru на 27 мар 2008, 14:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 26 мар 2008, 15:18

искат да са собственици бре...ясно кат' бял ден... само че сега ще имат ФОРМА БЕЗ СЪДЪРЖАНИЕ И КАЧЕСТВО. Ей т'ва е разликата :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Delija » 26 мар 2008, 22:44

itsoVIII написа:ти си умно момиче, шЪ сЪ спра'йш...WE BELEIVE IN YOU, Betty! :qipay:


Допуснал си правописна грешка, Ице... точно от теб не го очаквах. :qipaq:

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот betina_bambina » 26 мар 2008, 22:46

:qipag: believe in me :qipag:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Delija » 26 мар 2008, 22:50

Ти като се появи.... Betty как ти се струва?? :qipbl:

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот betina_bambina » 26 мар 2008, 22:53

принципно Betty е правилно, прост пример е Betty Barclay :qipad:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Delija » 26 мар 2008, 23:00

Аха, в англовариант... да, така е.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 27 мар 2008, 03:24

Ей, двамцата ( Бети и Дели ), не съм перфектен бре :qipaq: Благодаря за корекцията - BUT I STILL BELIEVE! :qipae: :qipae: :qipae: :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот emevev » 27 мар 2008, 09:13

не се подценявай, Ице!!! [-X
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Wallace » 27 мар 2008, 09:16

Вече имаме нов форум.

Не че старият не ни харесваше, напротив няколко години форумът към сайта на радио Гонг ни радваше, занимаваше и не на последно място поучаваше. В абсолютно положителния смисъл. Но някак си не вървеше, вече с адрес http://www.gong.bg, да нямаме собствен форум. Такъв, роден под крилото на сайта ни. Марката „Гонг” не престана да съществува след закриването на радиото, пренесе се в Дарик, а от февруари миналата година живее и чрез сайта.

Знаем, че в началото ще има много негативни отзиви от страна на върлите юзъри на вече „стария” форум. Каним ги най-приятелски да продължат раздумката си в полето на „новия” форум. Реално, каним ги в чисто нов апартамент в нова сграда. От тях, както и от новите потребители, зависи той да бъде също така уютен и приветлив.

Заповядайте във форума. Регистрирайте се. Коментирайте, задавайте ни въпроси, критикувайте ни, сочете нашите грешки. Ние сме насреща.


Понякога много се радвам на себе си! Има някои неща, които ме карат да избълвам куп простотии, но се сдържам. Хич не е в природата ми. Обикновено съм много импулсивен и емоционален и казвам неща, за които съжалявам.
Този понеделник за нашия форум (понеже явно винаги си е бил наш) се случиха неща, които накараха кръвата ми леко да закипи. Всъщност хич не беше леко. Но реших да се въздържа от коментар, поне докато не отминат няколко дни и докато не обмисля цялата ситуация. Казано с други думи - да не взема да изръся някоя глупост, която после ще мога да изтрия само от форума (стария форум), но не и от съзнанието на хората. Така постъпих и след мача за Купата на РБългария между Литекс и Левски, въпреки че бях близо да потроша посудата у нас. Е тук такива драми нямаше. Още повече, че чудеса от екипа на гонг.бг. не съм очаквал.
Изчитайки обаче вчера за трети път статията, с която се обявява триумфалната поява на нов форум, ми направиха впечатление 2 изречения. Да - точно тези, които са с червен цвят. И се чудя какво да си мисля?
Интересно ми е "квартирантите" от гонг.бг как са знаели, че ще има негативни мнения още преди да обявят официално появата на новия форум? Да не би да са си помислили, че вършат нещо нередно още преди да са го представили пред широката публика?! Не! Надали - всичко си е редно, когато искаш да си самостоятелен! нали?
Може би пък темата, в която ни питаха какво мислиме за новия им форум мач.бг ги е накарала да си мислят така? А и какво значение има нашето мнение, след като казахме - "Няма смисъл - нещата се дублират!". Още тогава са имали идеята, че скоро ще е готов "новия апартамент" и трябва да видят нагласите.
Следващото изречение обаче ясно подчертава цялостното отношение на екипа на гонг към нас - потребителите на [url]forum.radiogong.bg[/url]! И ние, като чичо Митко едно време, "разбрахме от медиите" за появата на НОВИЯ ФОРУМ НА ГОНГ.БГ (Аплодисменти за момчетата, които направиха новия сайт; Аплодисменти и за екипа, който винаги намираше време за най-верните си фенове; Аплодименти и за главния редактор, който разбра настроенията на феновете още преди появата на новия форум...).
А не можехме ли да поговорим по случая? Или ние винаги сме били безгласната буква в "цЕлата схема". Не можеше ли да действаме като един отбор - "заедно". Не! Ние никога май не сме били отбор! Нито, когато ви канихме да поспортуваме заедно, нито когато ви канихме да празнуваме заедно. Та за това дойде и логичното - да разберем от сайта, че вече има "нови правила" и че ако искаме да заповядаме. Ми не - не искаме! Позволявам си да говоря от името на тази част от този форум, която твърдо е отстоявала принципите за коректно отношение.
Да Ники, да Томе - за онези, които първи отвориха темата "РАДИО ГОНГ НИЕ СМЕ С ВАС!". Не помните ли?
Същите онези, които наложиха комунистически режим и ясно изразени правила, че никой няма право да обижда водещите и приятелите на Гонг?
Сега единственото, което мога да пожелая на вас и на вашия нов форум е - верни почитатели - такива, каквито бяхме ние тук! Останалото може да се купи с Mastercard! :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Samp » 27 мар 2008, 09:23

Хора, не че имам нещо против да си пишеме още в тая тема, ама като гледам, хората от Гонг.бг са влизали за последно във Форума в Понеделник, така че не виждам смисъл да продължаваме да пишеме за тях и техния форум :idea:
Явно нашето мнение им е през **** ( всеки да го чете, както иска )

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Wallace » 27 мар 2008, 09:24

Ми, айде тогава - на тая тема! :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 27 мар 2008, 09:30

Асене, аз имам логично обяснение за случилото се, обаче няма смисъл да си губим времето. Радвам се, че осъзнахте ИСТИНАТА, а тя е, че никога не са зачитали МНЕНИЯТА НА ВЕРНИТЕ СИ СЛУШАТЕЛИ! Нито пък са се вслушали с тях. Така рано или късно ще бъдат изместени от друго радио, поради прекъсването на всякаква обратна връзка с верните си слушатели и ще изгубят тотална представа за реалността. Щом искат да ги ласкаят само в "новия им - техния дом", така да бъде и ще бъде. Някаква ценна информация или идея оттам и по този начин едва ли ще имат... :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта

cron