ОБИДЕНИ !?

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 19:47

Въпросът е - ЗАЩО ДВАТА ФОРУМА СА ПОЧТИ ЕДНАКВИ? И какво ви пречеше да развиете този сайт, вместо да правите опити да слеете ma4.bg ( истински провал ) и този форум? Ей така, чисто механично според скромното ми мнение.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 24 мар 2008, 19:49

ники,

като цяло - две неща:
  1. както отбелязах по-рано, опитвате се да разширите популярността на сайта и върху форума. с идеята да контролирате трафика и съответните постъпления от реклами. или както казват мафиотите: "бизнес - нищо лично"
  2. всичко останало е пълен шит. боклук, ако трябва да го преведа на български. първо за стадионите - тотално невярна аналогия. освен ако не смятате по някакъв начин да сринете този форум. а той си беше ваш (усещаш ли миналото време?). тук обсъждахме вас, предаванията и т.н.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Samp » 24 мар 2008, 19:49

Ице, остави ги хората на мира бе. Щом така са решили, о.к.
Тъкмо и нас модераторите ще спрат да ни обвиняват, че сме се подмазвали на Томислав, че взимаме пари, а правиме квото си искаме и т.н. :qipag:

Ники, успех на новия ви форум. Дано успеете да се справите с потребителите, които влизат само да се псуват и да наложите същата култура, която ние се опитваме да поддържаме във Форума.

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Vute » 24 мар 2008, 19:51

Ники, тук никой не попържа по ваш адрес по начина, по който ще попържат в новия ви дом. Не съм се ровил много по други форуми, но тази толерантност, която сме постигнали във Форум Радио Гонг, едва ли я има някъде. Разбира се има и такива които се появяват, бълват вулгарните си простотии и си заминават по надлежния ред. Но те не са част от нас. Желанието да се отделите от нас (защото аз така го приемам), убива и малкото, останало от идеята Радио Гонг. Убива го във вас. В нас то си остава. Желая ви успех с новия форум, но аз ще остана тук , защото съм се родил като форумец тук и тук е моето "У дома"...
Още веднъж: Успех!!!
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 19:55

Аз съм тук от 3-4 месеца. Това не е важното. Тук се опитвахме да ви критикуваме с основание, да ви даваме идеи и препоръки, без ласкателства. Това вече се вижда в новия ви дом. Щом искате да ви ласкаят постоянно - GOOD LUCK! :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 24 мар 2008, 19:56

ники,

и още нещо: ако искате да привлечете потребители оттук, трябва да им предложите нещо ново. с просто копиране няма как да стане.

вие към момента не сте направили нищо ново. просто сте откопирали структурата на форум на машина, контролирана от вас.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Бай Иван » 24 мар 2008, 20:02

Ама защо се хабите, хора! Няма смисъл.

Припомнете си оная песен на Маргарита Хранова и Вили Кавалджиев - Оставаме, оставаме, и нищо, че е есен...

Да останем и ние. А Русев, Александров и Ко имат нужда от друго. Пожелайте им успех и да отиват на новия си стадион. И там ще съберат публика с течение на времето, но губят част от харлайн вярната агитка, която само може да им бъде от полза. Преценили са, че загубата е прежалима, ако изобщо някой жали, че ми се стори малко неискрено изказването на Александров. Това е, прав им път...а ние трябва да останем.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 20:05

Моето мнение е, че постоянните сме някъде около 50 човека. И смятам, достатъчно образовани. Най-простото нещо, което ще се случи е, че просто повече няма да им помагаме :qipay: Това е. Там едва ли някой от нас ще влезне и ще си губи времето, за да си говори тъпотийки.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
RadioGong
Мнения: 162
Регистриран на: 20 мар 2005, 13:41

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот RadioGong » 24 мар 2008, 20:08

Едно ви признавам - големи чешити сте...
От кого и от какво бягаме? Къде да бягаме? Просто е решено да има форум към Гонг.бг и това е!
Да, както намекнах знам, че много трудно ще достигнем нивото на толерантност и цивилизация тук, ама какво да се прави - рискуваме. Като ви чета отговорите, имам чувството, че ние сме виновни, че Радио Гонг не съществува. Радио Гонг вече не съществува! Ако на вас ви е кофти за това - на нас не ни се повдига темата, щото ни е стократно по-тежко. Завърнахме се в Дарик, създадохме сайта Гонг.бг, а той трябва да има свои си форум. Естествено, че ще е същият като този! Като този е успешен и готин - защо не? Какво ново да предлагаме - домати по 20 стотинки ли? И защо изобщо всичко е толкова драматично?
Този форум е възникнал по следния естествен начин: преди 15 години Спортно шоу Гонг - през 2003 г. Радио Гонг - после на някои му хрумна да направим един скромен имиджов сайт - направихме го - после се създаде и форума - вие го направихте - после ни отрезаха главите и закриха Радио Гонг - отидохме пак в Дарик, пак с името Гонг - за да продължи то да съществува още повече, направихме спортен сайт Гонг.бг, именно така се казва, а не другояче - имаше предложение веднага да се откъсне форума от предишния сайт - не, оставихме го, щото му се кефим - и сега просто правим още един, в сайта с който се гордеем. Толкова е просто и естествено. Тук или там - каква толкова е разликата? Нали все е Гонг? Нали ние сме пак ние и вие - вие...
Ники

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Wallace » 24 мар 2008, 20:14

Ники, надявам се и нас да не ни разбереш погрешно. Това е нашия роден дом. Тук ние сме се запознали и си го обичаме.
Именно заради това, повечето потребители си пишем тук, а не във форумите на Левски, ЦСКА и др.
Тъй, че - успех. Но "моя роден дом" е тук - на другото място ще се чувствам като на гости. :qipay:

На Вас пожелавам успех - сигурен съм, че ще успеете! :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот marto » 24 мар 2008, 20:17

itsoVIII написа:Моето мнение е, че постоянните сме някъде около 50 човека. И смятам, достатъчно образовани. Най-простото нещо, което ще се случи е, че просто повече няма да им помагаме :qipay: Това е. Там едва ли някой от нас ще влезне и ще си губи времето, за да си говори тъпотийки.



Ние сме едно голямо семейство,само незнам кои са майката и бащата :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 20:17

RadioGong написа: Нали ние сме пак ние и вие - вие...

Аз все си мислех, че сме заедно, но вие постоянно сте се деляли от нас...Пак потвърждавате, че форумът не е част от сайта гонг.бг
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 24 мар 2008, 20:21

ники,

форум към гонг.бг си имаше и досега...

къде бягате вече писах. това, което се случва, е боричкане за власт. тъжно. заради 2-3 банерчета.

честити да са ви новите отговорности. борете си се с т.нар. форумни хулигани на воля. те ще ви напъплят - бъди сигурен.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 20:23

За това не се мисли...На принципа на царя - като му дойде времето
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 24 мар 2008, 20:25

да бе, и 800 дни и шъ съ опрайм :qipag:

между другото, нямаше ли по едно време коментари под статиите на гонг.бг?
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта

cron