ОБИДЕНИ !?

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 21:20

Ники, нали можете да пускате сами "слънчевото осветление" :twisted: Поживьом, увидим...пък ще видим докъде ще го докарате с "новия" си дом без нас :qipab:
Ей т'ва е супер мнение :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Re: gong

Ново мнениеот krasikiko на Пон Мар 24, 2008 5:26 pm
nai dobroto predavane za sport v Bulgaria....mnogo obektivno i nikoga ne tochna iformacia ne se predava na slushatelia...evala...produljavaite vse taka.....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

wengen
Мнения: 5
Регистриран на: 29 яну 2007, 22:52

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот wengen » 24 мар 2008, 21:34

Момчета, много сте се разпалили. Като искате да пишете тук - пишете тук. Който иска да ходи в новия форум, да ходи там!Какво ви бърка, какво сте се разгорещили. Ники Александров е прав. Гонг.бг досега си нямаше форум. Форумът на РадиоГонг никога не е бил на Спортно шоу Гонг. Имам предвид, че никога не се е контролирал от него.Предполагам обаче, че хората на Гонг никога не са имали против да имат и форум макар и подържан от други. И от тази гледна точка, рано или късно гонгаджии щяха да пристъпят към това.
Както знаете, Дарик стъпва здраво в интернет. Направиха много и различни сайтове, така че е съвсем естествено, след една успешна година, да помислят и за собствен форум в Гонг.бг. Мисля си, че няма нищо страшно, нищо ненормално в появата на нов форум за футбол. Както сами виждате, и в новия им форум има линк към стария. Който иска влиза там, който иска влиза тук, всеки прави каквото си иска. Но едно си мисля, какво е един форум за футбол без Томислав, Ники, Пламен, Йовчев, Мария....

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Vute » 24 мар 2008, 21:37

wengen написа: Но едно си мисля, какво е един форум за футбол без Томислав, Ники, Пламен, Йовчев, Мария....

Ето какво:
RadioGong написа:... Вашия форум бе чудесен и смело мога да твърдя, че по регистрирани потребители и мнения си беше истински феномен. И знач, че трудно ще бъдат постигнати скоро подобни резултати...............
Ники Александров
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 21:42

усещам някаква война се задава м/у юзърите от "стария" и "бъдещите" от "новия" форум #-o #-o #-o Щом така са решили, без изобщо да се замислят за последствията :qipbn: :qipbw: Те вече го направиха реалност. :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Wallace » 24 мар 2008, 21:45

Венген, явно си нов и не знаеш как стоят нещата. Далеч съм от мисълта, че си някой от екипа на радиото, който не иска да се представи.

Споделям мнението на Краси - умолявам всички да се държат достойно и да не правят мазало на колегите в другия форум. Сам знам, колко е гадно да влезне някой пикльо и да омаже всичко. Напротив - пожелавам им успех и всичко най-добро.

Колкото до екипа на "Гонг.бг" - сега разбрахме, че трябва да правим разлика между "Радио Гонг" и "Гонг.бг". Няма нищо общо. И понеже знаем, че един от вашите хора винаги е държал на добродетелите и ценностите утре ще поднеса специално нашия мил подарък към него.
Хората, които ме познават, ще разберат, че не готвя нищо лошо и че в момента не говоря с ирония! 8)

Никакви войни, Ицо - моля ви! Дори пожелавам успех на новия форум. Но правилата тук си остават същите. Който обижда ще го яде. :qipbp:
Изображение

wengen
Мнения: 5
Регистриран на: 29 яну 2007, 22:52

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот wengen » 24 мар 2008, 21:47

Глупости! Няма място за война. Просто новия форум е нов и предизвиква внимание. Ще мине време и всичко ще си дойде на мястото. Има две възможности, или новия форум тръгва или не тръгва. Е, ще поживеем ще видим. Според мен, ще бъде интересно.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 21:48

Асене, познаваме се и смятам, че всички тук имаме достатъчно сиво вещество, за да не стигаме дотам и да паднем низко.
Wengen - gong.bg вече е на 1 година и 1 месец :qipap: Само дето е кофти към тези, които досега работиха БЕЗ ПАРИ за този форум, като това е БЕЗПЛАТНА РЕКЛАМА ЗА "ДАРИК" РАДИО.
Последна промяна от itsoVIII на 24 мар 2008, 21:50, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот onzi » 24 мар 2008, 21:49

wengen,

това сега ми прилича много на ирц войните отпреди няколко години. тогава, за да може повече диваненца да имат виртуална власт като оператори на канали, цепеха, деляха и раздробяваха здраво. и вместо да има един канал за левски примерно, имаше няколко с няколко оп-а.

тук е същото - гонят се възможностите за контрол, банерчета и т.н. без да се добавя съдържание. и на вметката ми, че това е кражба, ники отговори нещо в смисъл "е ти кво - домати по 5 стинки ли искаш".

ицо,

не виждам смисъл от война. нет голям, форуми всякакви.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

wengen
Мнения: 5
Регистриран на: 29 яну 2007, 22:52

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот wengen » 24 мар 2008, 21:51

Wallace, напълно съм съгласен с теб! Всеки е свободен да постъпва както намери за добре. Движен само от своето възпитание и от своя морал. В такива случаи си проличава кой - кой е!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Wallace » 24 мар 2008, 21:57

А така, Венген. Виждам, че си възпитан и интелигентен човек. Всеки има право на избор и да не се бои от разнообразието. И тъй като тук сме такива като теб - интелигенти и готини - добре си дошъл да изразяваш свободно своето мнение. :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Vute » 24 мар 2008, 22:09

Ако някой не е забелязал, коментираме нещата в нашата си къща и не ходим да мажем другаде. Също за неразбралите - преди години екипът на Гонг.бг и този форум имаха много допирни точки. Не форумът се е отдръпнал. Форумът създаде много приятелства - някои виртуални, някои реални. Приятелства между хора от България и извън нея, както и приятелства между фенове от отбори, наричани "Кръвни врагове". Ние заспивахме и се събуждахме с Радио Гонг. Съвсем нормално се роди и форумният отбор ФРГ, който се превърна, без да е нескромно, в един от най-добрите отбори във форумната лига и жива реклама на Радио гонг. В замяна получихме на страницата на радиото репортаж за форумния отбор на фен-клуба на Арсенал в България.... Както и много обещания за сътрудничество и посещение на нашите мачове........ Ама обещаното не е завещано... Не дочакахме...
Закриха радиото и останахме с надежда, че този екип иска да се бори за идеите си. Оказа се, че идеите са само болните амбиции на някого и, както се оказа в последствие, амбиции, които са твърде податливи на промени.... От всичко това, в "Дарик" остана бледа сянка - обеден "Гонг", титулярният "Гонг" в 17,00, чиито край все повече заприличва на "Женени с деца" и, накрая "Гол-линия" и "Гонг маратон". Да. Роди се и сайта "Гонг.бг", който дълго време не изпитваше нужда да прави собствен форум, а препращаше кам Форум Радио Гонг - нещо съвсем естествено , поне до днес......... А плакахме заедно. Помните ли?

Бъдете здрави...
[youtube]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/qoYbVosc93U&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/qoYbVosc93U&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот itsoVIII » 24 мар 2008, 22:17

The Life Goes On, някои неща се променят, други - не. Това за заключителните минути на "Спортно шоу "ГОНГ" е надприказването м/у Ирина Цекова и Томислав Русев, и обикновено Русев надприказва всички останали. Въпросът е открит, тъй като промените изискват време и е ПРОЦЕС. Но аз сигурно съм много ТЪП и не разбирам защо трябва да свиквам с по-лош и като визия, и като възможности ФОРУМ. Все едно до днес съм се возил на ASTON MARTIN DBF, а за утре са ми взели колата и трябва да се возя на...ТРАБАНТЧЕ. Е как да стане това?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Delija » 24 мар 2008, 22:24

Ице, трудно би се возил на такъв Астън Мартин, ако ще да имаше и всичките пари на този свят. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот emevev » 24 мар 2008, 22:24

мдааа... прав си, Стинка!! (особено за отбора на форума на Арсенал!!!) :qipag: И когато се роди сайта Gong.bg, първото нещо, което прочетох във форума ни от екипа на Гонг бе:
RadioGong написа:Здравейте!
Форумът на Радио ГОНГ, а вече и на GONG.BG винаги е бил барометър на вашите желания и мнения за нашето представяне. Тук за начало можете да изказвате препоръки, мнения и забележки.
Благодарим ви за подкрепата! :wink:


което някак контрастира с думичките, написани днес от Ники... ;) :roll:

към обидените от непрестанните критики: потребителите на настоящия форум го ползваха, понеже ви харесваха и съответно критиките са били по същата причина (например: когато обяснявахме (преди известно време) на Инес за регламента на класиранията във волейбола, не беше, за да я "затапим", а за да не говори в ефир неверни неща... или бъркам?? :roll: )

Ники, да се говори по дадена тема в продължение на 15 минути (и така: два пъти, като поне 30 пъти говорещият казва "Аз...", без никой да го е карал) не е "изпусната реплика" ;) (не визирам теб, разбира се)

напълно наясно съм, че става дума за кинти (няма как да е друга причината), а и Александров обясни, че не е поради лошо отношение към нас, ама и това някак контрастира с идеологията, към която ни насочваха толкова години (а най-вече, когато Радио Гонг се закриваше)!!!! ;)


П.П. към новите потребители, които очевидно не са наясно: тук не защитаваме старите потребители, нито нападаме екипа на Гонг - аз лично съм разочарован, заради екипа на форума ни (които в продължение на години се занимаваха на добра воля с разни идиотчета, довеждайки нивото на форума ни до рядко срещана в интернет цивилизованост, за да може сега Ники Александров да ни обяснява: довчера бяхме "ние", а от днес сте "вие") ;)
Последна промяна от emevev на 24 мар 2008, 22:57, променено общо 2 пъти.
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ОБИДЕНИ !?

Мнениеот Vute » 24 мар 2008, 22:38

Delija написа:Ице, трудно би се возил на такъв Астън Мартин, ако ще да имаше и всичките пари на този свят. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Аз пък, ако ги имах, веднага си поръчвах такъв... :lol: :lol: :lol:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron