ПЕКИН 2008

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот annysy » 17 авг 2008, 19:01

:oops: 10х, Никсан! :)

:roll: Като съм тръгнала да се излагам с питания - какво става и със стрелянето на Мария Грозева?
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот marto » 17 авг 2008, 19:03

5то на 25метра
10то на 10метра
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот blazev1992 » 17 авг 2008, 20:11

Нищо странно при спринтовете.Американките в последните години на 100 метра се провалят-само Джоунс 2000г.,но после се разбра за допинга.Очаквано някой от Ямайка спечели-щом Вероника Кембъл с 10.87 не се класира.А на щафетата ще са и с нея.От американките очаквах нещо единствено от Лорин Уилямс ,която се класира най-напред отя тях.Тори Едуардс=Асафа Пауъл,нямащи психика.Времето и беше доста добро 10.78,но все пак даже зад Ивет. :qipae: А Флорин Грифит е бягала направо по-бързо и от Юсеин. :mrgreen: 20 години и никой не може да се доближи до рекорда.
При мъжете американците разчитаха само на Тайсън,но тази контузия го провали.Иначе и той можеше да направи 9.70.Но за американците не е голям проблем-през 1-2 години вадят супер спринтьори.След Морис Грийн изглеждаше,че нямат заместници,но се появиха още преди да се откаже Шон Крауфорд и Гатлин.Все пак тяхната сила са при 400 метра .В тези спринтове там те ще съставят почетната стълбичка.На 200 метра ще видим дали Болт може да стигне рекорда на Майкъл Джонсън.Но да се надяваме да остане поне още няколко години. :qipab: Днес обаче Бърнард Лагат направи нещо много неочаквано-отпадна на 1500 полуфинали. :shock:
Данчо нищо чудно и да остане без медал,ще играе първи.При най-малка грешка ще е извън тройката. :wink:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот Stinkata » 17 авг 2008, 21:15

NIKSANA1986 написа:една от най- добрите боркини в света!
Че коя е другата???
Много ме е яд за нея.....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот rafaaydin » 17 авг 2008, 21:26

Stinkata написа:
NIKSANA1986 написа:една от най- добрите боркини в света!
Че коя е другата???
Много ме е яд за нея.....

Няква китайка естествено #-o

NIKSANA1986
Мнения: 142
Регистриран на: 23 юли 2008, 15:54
Местоположение: София

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот NIKSANA1986 » 17 авг 2008, 21:34

Новият треньор на Левски Емил Велев вля оптимизъм в „сините” редици след днешната победа с 6:0 над Ботев Пловдив.

„С тази наша игра щяхме да разчекнем БАТЕ Борисов. Сигурно щяхме да им вкараме 3-4 гола. Жалко, че ще трябва да чакаме до другата седмица. Надявам се момчетата да изглеждат по същия начин - с надежда и оптимизъм”, отсече Кокала след срещата на „Герена” с Ботев.

„Стана бърз и динамичен мач. Отборът на Ботев не очакваше да бъдем толкова агресивни. Два-три дни повтарях на футболистите, че публиката на Левски иска да гледа атакуваща игра”, продължи старши треньорът на Левски.

Велев не се съгласи с твърдението, че е ползвал схемата, която налагаше Станимир Стоилов: „Не сте я разбрали добре. Хубаво е да атакуваме по крилата, но много важни бяха хората в средата. С включването на Христов и Тиберканин в средата спечелихме много. Зад тях игра диригентът на отбора Мирослав Иванов”, категоричен беше Велев.

„Ники Димитров чувстваше напрежение в мускула още преди мача. Ние решихме да не рискуваме, защото ни е важен за следващия мач. Балтанов бе ударен лошо от Минев, но се надявам до няколко дни глезенът му да е възстановен”, каза още треньорът на Левски.

айде чакаме! :qipay: :qipaz: [-o<
Върнете футбола на ГЕРЕНА!!!

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот bili.80 » 17 авг 2008, 22:24

тук не е тема за левски,но все пак ви желая да не срамите България повече :qipag: Поне 1 достойно =.
утре 05.00/ сутрин/ е волейбола.стискаме палци :qipay:
що ще др.първанов в пекин и мисля,че БОК И ДАМС трябва дружно да подадат оставки.няколко момичета измиха срама с 3 медала и няма млади таланти
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот Мичо » 17 авг 2008, 22:26

NIKSANA1986 написа:
Новият треньор на Левски Емил Велев вля оптимизъм в „сините” редици след днешната победа с 6:0 над Ботев Пловдив.

„С тази наша игра щяхме да разчекнем БАТЕ Борисов. Сигурно щяхме да им вкараме 3-4 гола. Жалко, че ще трябва да чакаме до другата седмица. Надявам се момчетата да изглеждат по същия начин - с надежда и оптимизъм”, отсече Кокала след срещата на „Герена” с Ботев.

„Стана бърз и динамичен мач. Отборът на Ботев не очакваше да бъдем толкова агресивни. Два-три дни повтарях на футболистите, че публиката на Левски иска да гледа атакуваща игра”, продължи старши треньорът на Левски.

Велев не се съгласи с твърдението, че е ползвал схемата, която налагаше Станимир Стоилов: „Не сте я разбрали добре. Хубаво е да атакуваме по крилата, но много важни бяха хората в средата. С включването на Христов и Тиберканин в средата спечелихме много. Зад тях игра диригентът на отбора Мирослав Иванов”, категоричен беше Велев.

„Ники Димитров чувстваше напрежение в мускула още преди мача. Ние решихме да не рискуваме, защото ни е важен за следващия мач. Балтанов бе ударен лошо от Минев, но се надявам до няколко дни глезенът му да е възстановен”, каза още треньорът на Левски.

айде чакаме! :qipay: :qipaz: [-o<

:qipan: :qipan: :qipan:
Ти нещо.....Май пак си просиш. :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот Lunar Wayfarer » 17 авг 2008, 23:22

marto написа:Определено незнам какво трябва да направат атлетите,за да минат плувците на тази олимпиада,определено те си остават номер 1.

В леката атлетика единствено 100-те метра и Щафетите струват, друго си е в басейна. 8) :qipaz:


blazev1992 написа:Фелпс има бая да черпи Лежак.Все пак наистина уникално постижение. =D> =D>

За първата щафета - да, Лезак направи нещо невероятно за победата, но за днес Фелпс му беше осигурил преднина. :qipag: :wink:


За нашите, Ивет беше много слаба.
За Станка много ме е яд, съдиите правят каквото си поискат. :x :x :x
А за Пламен Константинов - само гледайте как няма да му разрешат да играе! ДАНО ДА НЕ ПОЗНАЯ....

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот rafaaydin » 17 авг 2008, 23:46

Lunar Wayfarer написа:За Станка много ме е яд, съдиите правят каквото си поискат. :x :x :x

Нали игра с/у китайски бръмбар... :qipan: :qipan: :qipan:

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот Lunar Wayfarer » 17 авг 2008, 23:49

Грешките на съдиите не са само в мачове с китайци... :qipan: :qipan: :qipan:

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот Бай Иван » 18 авг 2008, 08:32

Източна медицина, що не ме хванете и не ме разходите по плаца бе! :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Зобят като животни на ясла. Китайци, американци...без задръжки. Фелпс? Какво, айде само не ми казвайте, че това лайно не зоби! Той е чист, колкото аз съм китаец. Пак опират нещата до пари, до печалби, до влияние. Жак Рог, начукай си го, копеле белгийско! За едни може, за други не.
БФЛА получава факс от МОК и допинг-ченгетата, че са включени нашите атлети в програма с още 35 държави. Програмата представлява ежеминутно да се знае къде се намират елитните ни спортисти, за да им се вземат допинг - проби. Даниела Йорданова отива на почивка в Кипър без да се обади, връща се и след 2 дни я викат на тест, след още 10 дни пак, след още 14 дни пак. В рамките на 1 месец шибани 3 пъти!!!! Какво е това? Освен това МОК и допинг-капутите във факса си до БФЛА и БОК не казват кои други страни били включени в програмата. Информацията била поверителна.
На какво ви прилича това? На мен ми прилича на: Налягайте си парцалите и не се правете на интересни да ми търсите медали на големи първенства, още по-малко на Олимпиадата. Венелина Венева, Ваня Стамболова, Теодора Коларова, сега и Даниелка...всички те имаха шанс за минимум финал в дисциплините си.
Друг е въпросът с рускините. Там пък е такъв батак, че не ми се почва да го нищя. Няма никакъв смисъл.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот annysy » 18 авг 2008, 11:36

:D Момчетата от волея продължават - честито! :qipbp:

:roll: "Левски" нещо да не са заминали да цъкат на олмпиадата, че не схванах. :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот Stinkata » 18 авг 2008, 12:03

Жалко за Йовчев. Направи сериозна грешка.... Но все пак, едно голямо БРАВО за Шампиона!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ПЕКИН 2008

Мнениеот Бай Иван » 18 авг 2008, 13:05

Жалко за Данчо, като му видях физиономията ми се дорева...мааму стара! БРАВО, Данчо, БРАВО! :qipay: :qipay:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта