TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот ludyakon » 09 мар 2008, 00:01

ото написа:
,АКО БЯХМЕ ИГРАЛИ НА 100%,РЕАЛНИЯТ РЕЗУЛТАТ Е 10:0

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
А погледни статистиката .Марката 10 гола кога е вкарвала и на кого бре?Да не си се напушил с нещо неподходящо за малки деца? :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот otto » 09 мар 2008, 00:04

И ПОВЕЧЕ СМЕ ВКАРВАЛИ :qipay:КАКТО И НА ВАС СА ВИ ВКАРВАЛИ НАД ДЕСЕТ В КОШАРАТА :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

ПАМПЕРСА МИМИ,ПАМПЕРСА :idea:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот ludyakon » 09 мар 2008, 00:14

otto написа:И ПОВЕЧЕ СМЕ ВКАРВАЛИ :qipay:КАКТО И НА ВАС СА ВИ ВКАРВАЛИ НАД ДЕСЕТ В КОШАРАТА :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

:idea:

Кога? 13та :qipap: :qipap: :qipap: :qipap: :qipap: година след войната ли? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот otto » 09 мар 2008, 00:25

НА ВАС ВИ ВКАРВАТ ПРЕДИ ВОЙНАТА,ЗА ОСТАНАЛОТО,РЕКОРДИТЕ СА НАШИ :qipay:

ПАМПЕРСА МИМИ,ПАМПЕРСА :idea:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот ludyakon » 09 мар 2008, 00:35

otto написа:РЕКОРДИТЕ СА НАШИ :qipay:

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Вярно са си ваш патент. :qipbp: :qipbp: 0:8; 1;7; 2:7
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Казуса » 09 мар 2008, 10:25

Такааа. Преди мача "Берое" - "Левски" си дадох мнението за престоящия мач, като за това бях нападнат от "синият" Просперо.
Сега ми се иска да направя една ретроспекция, за да покажа левскарското мислене и възприемане на света през призмата на сектанството. Ето как интерпертира прочетения диалог между мен, Фенчона и някой и друг обаждащ се заблуден левскар (следете внимателно - квалификациите на Просперо са много забавни и интересни):
ХАХАХА
Сериозно се развеселих от мненията на Казуса :qipbj: :qipbj:
Значи Фенчона вика "Абе нямам големи надежди за мача, не е сработена защитата, няма го вратаря ... "
Казуса: Берое може да изненада Левски!!!
Фенчона: Абе може, на теория всичко е възможно ама едва ли, най-вероятно ще ни бият ...
Казуса: Абе слушай какво ти разправям Берое са фаворити и само съдията може да ги закопае!!!
Фенчона: Ъ???
Казуса: Всеки изход освен победа на Берое ще е посегателство на ценностите и срещу футбола!!!
Фенчона: (пийва биричка забравил за Казуса)
Казуса: (запенен) Наско, Наско е виновен за съдията дето поряза Берое!!! (бел. ред. Мача все още не се е състоял)
Другите форумци (без осмака): Дружен смях :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Става за сценарист Просперо, нали? Добре е успял да пресъздаде атмосферата и драматизма; дет' се вика: живо обрисува картината.
Обърнете вниамание на интерпретацията на едни мои думи:
Абе слушай какво ти разправям Берое са фаворити и само съдията може да ги закопае!!!; ... Всеки изход освен победа на Берое ще е посегателство на ценностите и срещу футбола!!!

Аз си прегледах написаното от мен и най-близо по съдържание на написаното от Просперо е следното:
о все пак си мисля, че този мач ще видим един желаещ да се докаже "Берое", който ако уцели ваксата, ще разконспирира куците коне от "Герена" :qipad:

А също и:
А "Берое" ако и да не е в добра кондиция, стига да покаже желанието от "онзи" мач, съм сигурен, че може да излезе с чест от мача с "Левски".

Да поясня - ограничавам се само с квалификации, че "Берое" може да разконспирира "Левски", както и че може да излезе с чест от мача.
Обаче според левскарите това значело "че всеки изход освен победа на "Берое" щяло било да бъде посегателство срещу футбола плюс неизвестно какво ценности". А това, че правя уговорката, че "Берое" ще може да се противопостави на "Левски", стига съдията да не подпре богоизбраните, е съвсем нормална и в реда на нещата, като се има предвид мача от предния сезон. Просперо обаче се хваща за тези думи и прави далече стигащи разсъждения:
Идеята беше че се оплаквате от това че щели да порежат трети отбор, повече отколкото се опасяват собствените им фенове.

Това обаче изобщо не е основното в моето мнение, а е само щрих към основата идея за боеспособността на старозагорци.
Чувствате ли разликата?
Чувствате ли "синьото" мислене? Чувствате ли секстантската самоувереност? Изобщо може ли човек да води нормален диалог, след като му се изкривяват думите? Аз мисля, че няма смисъл, затова съм се отказал да влизам в безсмислени спорове с промити мозъци, със сини очила и ритмично поклащащи се тела, за да наизустяват по-добре сурите от синия Коран.
В края на краищата познах за мача. "Берое" показа желание за игра, протовипостави се на "сините", разконспирира ги и излезе с чест от мача. Само късметът помогна на "Левски" да вземе победата. Иначе "Берое" заслужаваше ремито.
А това, че Фенчона беше песимист за мача, а аз - оптимист (ако и да не познавам толкова добре като него отбора от Стара Загора), дава основание на примитите мозъци смело и с увереността на партийния член, че партията-майка никога не греши, да си вярват безрезервно, че аз не мога да преценявам правилно ситуацията (защото имам червени очила, разбира се; не заради нещо друго), защото кой съм аз да разбирам по-добре от беройци, какво да очаквам от мача?
Кажи му Просперо и повече не го обиждай.
Изобщо - жалка картинка на комплексарщина.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот itsoVIII » 09 мар 2008, 10:39

Казусе, само две уточнения - fen4ona е момиче, и е по-добре да кажеш - не "чувствате" ли разликите, а "виждате" ли разликите или "правите" ли разлика?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Казуса » 09 мар 2008, 10:43

itsoVIII написа:Казусе, само две уточнения - fen4ona е момиче, и е по-добре да кажеш - не "чувствате" ли разликите, а "виждате" ли разликите или "правите" ли разлика?

Добре - приемам уточението за Фенчона. Ама за другото - не. Разликата може да се чувства. А след като аз съм авторът на написаното, имам право да си използвам каквито си искам подходящи думички :qipae:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот ludyakon » 09 мар 2008, 10:50

о все пак си мисля, че този мач ще видим един желаещ да се докаже "Берое", който ако уцели ваксата, ще разконспирира куците коне от "Герена" :qipad:

А също и:

А "Берое" ако и да не е в добра кондиция, стига да покаже желанието от "онзи" мач, съм сигурен, че може да излезе с чест от мача с "Левски".

Да поясня - ограничавам се само с квалификации, че "Берое" може да разконспирира "Левски", както и че може да излезе с чест от мача.

Ако за теб "може да "и "ще" означават едно и също #-o #-o #-o #-o
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Казуса » 09 мар 2008, 10:53

ludyakon написа:Ако за теб "може да "и "ще" означават едно и също #-o #-o #-o #-o

"Може да" е форма за бъдеще време. За събитие, което има вероятност да се случи.
Смисловата конструкция "ако (стане нещо).... ще (последва друго)" също е форма за бъдеще време. И също е за събитие, което има вероятност да се случи - под условие.
Така че двата израза за равностойни, умнико! :qipap: :qipap: :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

ПИРИН-МАРЕК 4:0

Мнениеот raikoonen » 09 мар 2008, 11:36

АЗ ЧУХ ЧЕ ТОЗИ МАЧ Е БИЛ КУПЕН!!!КАКВО МИСЛИТЕ ВИЕ!?!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот itsoVIII » 09 мар 2008, 11:41

Мача Пирин - Марек? Едва ли. Марек е много зле, евентуално може само резултатът да е уговорен - 4 гола разлика.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот raikoonen » 09 мар 2008, 12:02

ТАКА Е НО ГО РАЗБРАХ ОТ СИГУРЕН ИЗТОЧНИК!!!ПЪК И НЕ Е ЛИ СЪМНИТЕЛНО!!!АЗ НЕ СИ СПОМНЯМ ДРУГО ДЕРБИ ОТ ТОЗИ РЕГИОН ДА Е ЗАВЪРШВАЛО ПРИ ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ!!!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот itsoVIII » 09 мар 2008, 12:19

Ще ти дам един факт, нататък всичките си правете изводите. На Пирин /Бл/ им искат от кметството по 400 лв. на ТРЕНИРОВКА ( да ви припомня, кмет на Благоевград е небезизвестния Костадин Паскалев ) и те поради тази причина предпочитаха и пътуваха 20 км до гр. Бобошево всеки ден...Така че не е проблем да се договори един точен резултат - пари трябват.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Delija » 09 мар 2008, 12:22

raikoonen написа:ТАКА Е НО ГО РАЗБРАХ ОТ СИГУРЕН ИЗТОЧНИК!!!ПЪК И НЕ Е ЛИ СЪМНИТЕЛНО!!!АЗ НЕ СИ СПОМНЯМ ДРУГО ДЕРБИ ОТ ТОЗИ РЕГИОН ДА Е ЗАВЪРШВАЛО ПРИ ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ!!!


И това, че не си спомняш, значи че е уреден мача ли?!?! :shock: И аз не си спомням Рома някога да са елиминирали Реал М, ама това трябва ли да означава, че сегашният им сблъсък е бил уреден??! Айде престанете с глупостите!!!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron