ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот sasho_1989 » 27 авг 2008, 11:56

:qipab: Мичо, гледаш ли кво става.Според беларуската легенда всички у нас са дърводелци...ти обаче съвсем случайно си пропуснал кой става за играч и са го купили от Динамо Минск нали :qipbl:
Изображение

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот kotzy » 27 авг 2008, 11:57

Присъединявам се към Мефи... От дребни заяждания нямаме нужда, похвално е, че го осъзнавате!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот Мичо » 27 авг 2008, 11:57

Batkoto написа:каква ирония а Мич,да си нормален в ненормална държава е кофти работа..трябва да станеш един от стадото,за да просперираш ..

Вие никога не сте излизали от стадото ама трябва мозък и умение поне малко да мислиш за да го разбереш.Ама на теб това ти е невъзможно, така че те разбирам! :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот kotzy » 27 авг 2008, 12:00

Осъзнавате грънци! Окъкали сте се за пореден път и се оглеждате за виновни...
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот mefkata » 27 авг 2008, 12:02

svo написа:аз пък да взема отново да ти напиша, че много комунистическо е това ВИЕ. Дай ми пък ти цитат, в който АЗ казвам, че Перуката е виновен на ЦСКА и получаваш каса бира. Ще повторя само, за да ме разбереш - Перуката е детероден орган и си натиска парцалите, за да не изхвърчи :idea: Оставям всеки сам за себе си да прецени за кого е полезно това.

Ти пък все се обиждаш, като кажа ВИЕ. Кое те притеснява да си част от армейската агитка в този форум?
Погледни ми двата големи поста и проблемите, които засягам(критичен и към Левски), погледни сега ти и Баткото на къде отвяхте темата и си вържи картинката с поста на МИЧО. :idea:
За пореден път се убеждавам, че принципен диалог с вас на по-странична тема от синьо-червеното противостоене не може да се води! :qipan:

п.п.Само Сашето е адекватен. Така е Саше. Какалов е единствения, който става(ше) за нещо в тази страна! :qipad:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот sasho_1989 » 27 авг 2008, 12:03

Мичо написа:
Batkoto написа:каква ирония а Мич,да си нормален в ненормална държава е кофти работа..трябва да станеш един от стадото,за да просперираш ..

Вие никога не сте излизали от стадото ама трябва мозък и умение поне малко да мислиш за да го разбереш.Ама на теб това ти е невъзможно, така че те разбирам! :qipay:

Какалов ви го тури един път по особено красив начин - нормално е да пропускате малката подробност казана от беларуската легенда :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Б
ях в България 10 дни и гледах футболисти, които да привлечем в Динамо. Бях на мачове на ЦСКА, на Левски, на Литекс. Мога да ви кажа, че в България няма добри футболисти. Имаше един, който ние вече го взехме (бел. прев. - Какалов). Българското първенство не е по-силно от нашето. Мога да твърдя това със сигурност, тъй като гледах не една и две срещи. Най-добрите им играчи заминават в чужбина, а звезди на клубовете са ветерани, които са се върнали от странство. Имат много чужденци във всички отбори", допълва легендарният страж.
:qipad:
Изображение

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот kotzy » 27 авг 2008, 12:07

Радвате! Откога е адекватен Саше? Когато 8 говореше за театъра и помията беше за връзване, нали?! Това блато не е от вчера, не е от днес. Факт е, че едни се справяха в условията му далеч по-добре от други. Споделям мнението, че имаме нужда от общи усилия за прочистване на футбола, но винаги успявате да ме усъмните в доброто ви желание за това. Далеч по-готино и сладко е да се сочим с пръст и да се смеем взаимно кой колко е оцапан...
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот Мичо » 27 авг 2008, 12:10

:qipbj: :qipbj: Саше, кой го боли за перхидроления селтак?
Баце, още, давай още, забавляваш ме много. :qipay:

Мефи, ясно е, че с червените зомбита диалога е невъзможен, те трябва да бъдат мачкани всякак!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот sasho_1989 » 27 авг 2008, 12:12

mefkata написа:
п.п.Само Сашето е адекватен. Така е Саше. Какалов е единствения, който става(ше) за нещо в тази страна! :qipad:

Иронията е хубаво нещо, но това изявление не го правим аз или ти .a легендарен вратар от близкото минало.Врял и кипял във футбола, се предполага че разбира в пъти повече от нас играта.Сещаш се :qipad:

Мичо - на хората извадили над 200 бoна за него, мисля, че яко им пука - избрали него пред бабериците от Левски и ЦСКА :qipbj: :qipag: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот mefkata » 27 авг 2008, 12:15

Мичо написа::qipbj: :qipbj: Саше, кой го боли за перхидроления селтак?
Баце, още, давай още, забавляваш ме много. :qipay:

Мефи, ясно е, че с червените зомбита диалога е невъзможен, те трябва да бъдат мачкани всякак!

Батето ме кефи най-много. Има си едно файлче със записани фрази и кой-какво говори,в коя и да е тема, той - copy/paste, да трупа мнения човека. :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo:

п.п. Саше.Не мога да уважавам човек, който под клубната си фанелка е облекъл фанелка на друг клуб от СЪЩАТА група. :idea: Още по-малко уважавам публика, която поощрявя това. :idea: Навсакъде другаде биха го разкъсали! И с право! :idea:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот sasho_1989 » 27 авг 2008, 12:18

:qipbl: Че кой е поощрявал такова нещо?!Той за малко не беше бит от крайните ултраси пред жената и детето му..после се извиняваше и вадеше фланелки "един от вас".Луда глава...ексцентрик голям,не е лесна и неговата.Но като българин му желая успех в Динамо Минск :qipad:

п.п. това не е за тази тема май :oops:
Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот BAt e venci » 27 авг 2008, 12:29

Batkoto написа:но като излезете в Европа насраните ви гащи лъсват :idea:


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот kotzy » 27 авг 2008, 12:52

Mef, един въпрос, почти риторичен. Ако влезете в групите, ще запазиш ли мнението си от "двата големи поста"?
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот Казуса » 27 авг 2008, 13:17

С оглед на горния спор, за това кой е виновен повече и кой - по-малко за дереджето на футбола ни, бих помолил левскарите да изкоментират репликата на Батков, че през 2007 г. българският футбол процъфтявал заради неговия отбор.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот BAt e venci » 27 авг 2008, 13:25

Бих те помиолил да не ни молиш толкова много :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта

cron