ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот Stinkata » 27 авг 2008, 09:48

если там такие ... занимают должность президента клуба

Ама го е страх отворкото.... :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот marto » 27 авг 2008, 10:03

Смейте,ама Грийнито е прав:

Черно море - 3 мача (2,5 точки)
Литекс - 1 мач (0,5 точки)
Локомотив София 2 мача (0,5 точки)
Левски 1 мач (0 точки)

Не само,че забравяме 15то място,а отиваме на 17-18,едва ли ще удържим атаката на датчаните :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот drvasko98 » 27 авг 2008, 10:06

какво място бе Марто, след 2 години ще се борим за 30-ицата като отпадне 2005/06. Връщаме се със страшна сила в средата на 90-те, където ни биеха наред всички.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот marto » 27 авг 2008, 10:07

Хубавото е че от 16 до 53,все играят с 4 отбора :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот itsoVIII » 27 авг 2008, 10:14

Хайде стига бе.... #-o Първо - нищо не играем, играем архаичен футбол отпреди 100 години #-o . Марти, аз съм песимист за футбола ни, особено след като видяхме каква пародия спретнаха във волейболната ни федерация. Абсолютно същото ще се случи и на някакъв евентуален конгрес на БФС. Т.е. нищо няма да се промени. :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот greenway3 » 27 авг 2008, 10:29

Аааа твърдо ЗА конгрес.Още някой и друг сезон под "вещото" ръководство на 4-тите в света и Вадуц от Лихтенщайн ще бъде сериозен съперник труднопреодолим.Също и за пореден път отбелязвам - в българските отбори НЕ ИГРАЯТ БЪЛГАРИ!Снощи имаше една сурия куци сърби,единия даже по-добел от Лилчо Арсов,треньора и той сърбин а в БГ отбора да имаше 4-5 българи общо.Джилас,Балдовалиев,Савич,Богданович,Антунович,Бонджулич,Списич,Дзаферович и Окука треньор....всичко друго но не и български отбор е това,а жива сръбска ЦИГАНИЯ.

ПС:Дяд' Гроздю е 100 пъти по-класен треньор от този сръбски анонимник Окука въпреки,че не ми е приятен го признавам.Треньорчета като Шенсой,Канатларовски,Кузмановски....куците сърби текат като река към БГ клубовете също и негрите :!:.Има отбори като Вихрен,Литекс,Локо Мз,Локо Сф където българин на терена е цяло чудо :!: .
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот kotzy » 27 авг 2008, 10:36

Какво ще се промени с конгрес? Цялата ни А-група има по-малък глас от аматьорския футбол (което не е лошо от гледна точка на клубовете окръжните групи).
Впечатлен съм от мнението на mefkata, но не стоплих какъв е според него проблема. Виджам само диагнозата, но причините ги няма. Нека да ги потърсим тях. Това с "перуката" и "тревата" несериозно ми изглежда. Не че на са проблем, но за да са такъв, някой трябва да ги е оставил да го създават. А те си изглеждат непоклатими по местата...

Вчера загатнах нещо, обявявам награда (бира :wink: ) за линк към актуалния устав на БФС, към публичен сървър!
Още една "награда" - две бири за линк към наредбата за първенството от настоящия сезон. Отново на публичен сървър.
За правилника на съдиите... ако не успея да се уредя до края на седмицата, и за него ще има награда.
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот sasho_1989 » 27 авг 2008, 11:41

Мичо да отсеем най-важното : :qipap:

"Бях в България 10 дни и гледах футболисти, които да привлечем в Динамо. Бях на мачове на ЦСКА, на Левски, на Литекс. Мога да ви кажа, че в България няма добри футболисти. Имаше един, който ние вече го взехме (бел. прев. - Какалов). Българското първенство не е по-силно от нашето. Мога да твърдя това със сигурност, тъй като гледах не една и две срещи. Най-добрите им играчи заминават в чужбина, а звезди на клубовете са ветерани, които са се върнали от странство. Имат много чужденци във всички отбори", допълва легендарният страж.


:qipbo: :qipbo: :qipbo:
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот mefkata » 27 авг 2008, 11:45

kotzy написа:Какво ще се промени с конгрес? Цялата ни А-група има по-малък глас от аматьорския футбол (което не е лошо от гледна точка на клубовете окръжните групи).
Впечатлен съм от мнението на mefkata, но не стоплих какъв е според него проблема. Виджам само диагнозата, но причините ги няма. Нека да ги потърсим тях. Това с "перуката" и "тревата" несериозно ми изглежда. Не че на са проблем, но за да са такъв, някой трябва да ги е оставил да го създават. А те си изглеждат непоклатими по местата...

Вчера загатнах нещо, обявявам награда (бира :wink: ) за линк към актуалния устав на БФС, към публичен сървър!
Още една "награда" - две бири за линк към наредбата за първенството от настоящия сезон. Отново на публичен сървър.
За правилника на съдиите... ако не успея да се уредя до края на седмицата, и за него ще има награда.


Отговарям ти на въпроса, ако не е станало ясно. Няма специалисти и адекватна подготовка за евромачовете. Навсякъде в развиващите се (във футболно отношение) страни има обща воля и стратегия за представянето на страната на национално и клубно ниво. Започва се с чуждестранен специалист за селекционер на националния. Клубовете започват да инвестират в специалисти, освен в играчи. Тук това не се получава, щото няма кой да търпи далаверите. Защо БФС бяга от чужденец, защо Батков залага на български специалисти? Защо наричаха петрович стара лисица? Защото знаеше как се водят евромачове.
Така че, проблемът е комплициран и зависи от обща воля за просперитет(както направиха Гърция и Турция, Русия), а не само за лично облагодетелстване .Това трябва да дойде след изриване на БФС , което трябва да дойде след изриване на управляващите като цяло, промяна на мислене, манталитет и т.н. и т.н. и т.н.
В следващия ми живот, ако е на тези географски ширини, ще се поинтересувам да питам до къде е стигнала работата... :qipac:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот mefkata » 27 авг 2008, 11:46

Batkoto написа:така е,като не участва флагмана на българския клубен футбол,крушението е пълно..

Колко типично!
:qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот svo » 27 авг 2008, 11:48

Мефка, нали Перуката си бил идеален, бе :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот kotzy » 27 авг 2008, 11:49

Аха, ясно... Значи проблемът бил, че нямаме специалисти, а това, че имало далавери е нормално?!?? Похвална логика...

Проблемът е, че нямаме футбол. Че евроучастниците са такива заради старанието си извън терена. Че за да спечелиш 3 точки в шампионата футболните умения и качества не са нито необходимо, нито достатъчно условие.
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот mefkata » 27 авг 2008, 11:53

svo написа:Мефка, нали Перуката си бил идеален, бе :qipad:

Дай ми цитат от мой пост за това и печелиш каса бира.
Това, което винаги казвам, че и ВИЕ сте част от говната в нашата действителност и е жалко и срамно как само хленчите и сочите с пръст. Това лято беше показателно за глупостта и падението ви в тази връзка. :idea:

Но темата тук е друга. И изрично писах да не го удряте на клубни пристрастия с древната ви история, защото става дума за национален проблем тук и сега! :idea:Ама зомбита, какво да ви прави човек. Дерзайте си! :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот Мичо » 27 авг 2008, 11:54

Batkoto написа:точно така,а единствения отбор който си вземаше мачовете на терена,не беше допуснат от същите тези които редят мачовете извън терена,да защитава името на България..:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:

Мефи, комплексарчетата не можеш убеди...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот svo » 27 авг 2008, 11:56

аз пък да взема отново да ти напиша, че много комунистическо е това ВИЕ. Дай ми пък ти цитат, в който АЗ казвам, че Перуката е виновен на ЦСКА и получаваш каса бира. Ще повторя само, за да ме разбереш - Перуката е детероден орган и си натиска парцалите, за да не изхвърчи :idea: Оставям всеки сам за себе си да прецени за кого е полезно това.
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта

cron