ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот itsoVIII » 27 авг 2008, 13:33

БАТ Е Венци, кат' ти гледам подписа, си правя следния извод от Форума - Червените по-малко говорят и повече вършат, отколкото сините :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот svo » 27 авг 2008, 13:35

mefkata написа:Ти пък все се обиждаш, като кажа ВИЕ. Кое те притеснява да си част от армейската агитка в този форум?
Погледни ми двата големи поста и проблемите, които засягам(критичен и към Левски), погледни сега ти и Баткото на къде отвяхте темата и си вържи картинката с поста на МИЧО. :idea:
За пореден път се убеждавам, че принципен диалог с вас на по-странична тема от синьо-червеното противостоене не може да се води! :qipan:

п.п.Само Сашето е адекватен. Така е Саше. Какалов е единствения, който става(ше) за нещо в тази страна! :qipad:


Мефка, всеки има право на собствено мнение :idea: Аз претендирам да имам мнение и да си го отстоявам, а това, че ти вкарваш всички в един кюп и в същото време говориш за зомбита, секта и т.н. е меко казано лицемерие :qipbl:
Гледах ти всички големи постове (те твоите все са големи :qipag: ) и даже на някои ти отговорих, а ти ме изкара циник и там какъв беше още [-X
И накъде съм отвял темата? Темата е за това кой трябва да поеме отговорността да се измъкне футбола ни от тъпотията, в която се намира. Аз смятам, че тази отговорност трябва да се носи от Перуката като оглавяващ футболния съюз и също така смятам, че поради личностните му качества той не може да се справи с това. А това, че ти четеш моите думи и си ги интерпретираш по някакъв си твой начин не е мой проблем :qipav:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот BAt e venci » 27 авг 2008, 13:39

itsoVIII написа:БАТ Е Венци, кат' ти гледам подписа, си правя следния извод от Форума - Червените по-малко говорят и повече вършат, отколкото сините :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Жалко.........не може да направиш верните изводи :qipbl:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот itsoVIII » 27 авг 2008, 13:43

И какво? Че сте повече като маса, отколкото червените? Т.е. питай Mefkata за комунистическия лозунг - "Количественото увеличение води до качествено изменение" :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот BAt e venci » 27 авг 2008, 13:44

:roll: :qipbl:

Жалки сте........

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот svo » 27 авг 2008, 13:44

Ице, принципът, че количествените натрупвания водят до качествени изменения е широко употребяван в химията и физиката. При БАТЕ Венци принзипът е на масовостта, който си е баш комунистически :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот BAt e venci » 27 авг 2008, 13:49

Викни някой от френският форум или и там чорбарите не можете да се съберете за един белот

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот svo » 27 авг 2008, 13:51

на какви хапчета си, бе льольо :?: За какъв френски форум става дума. Френска ми е оная работа и те връткам на нея както си поискам :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот BAt e venci » 27 авг 2008, 13:55

Пежо френска марка :arrow: форумът на пежо е френски 8)

А втората част няма да я коментирам,само че кажа че те мислех за хетеросексуален :qipbl: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот svo » 27 авг 2008, 13:59

И какво общо има форума на Пежо? Там се събират хора, притежаващи въпросните автомобили и ако се говори за спорт, то естествено става дума за автомобилен такъв. Само цепеняци като теб може в подобен форум да се интересуват кой от кой отбор е :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
Колкото до сексуалността - аз за разлика от теб действам, а не мисля. Иначе подобни мухи като теб схващат всичко буквално :qipad: На това му викат кон (в твоя случай говедо) с капаци :idea:
И само за сведение - регистрираните във форума на Пежо са два пъти повече от регистрираните тук. Но както вече казах - само льольо на хапчета с неизвестен произход може да парадира с подобно нещо :qipan: :qipan: :qipan:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот BAt e venci » 27 авг 2008, 14:02

svo написа:И какво общо има форума на Пежо? Там се събират хора, притежаващи въпросните автомобили и ако се говори за спорт, то естествено става дума за автомобилен такъв. Само цепеняци като теб може в подобен форум да се интересуват кой от кой отбор е :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
Колкото до сексуалността - аз за разлика от теб действам, а не мисля. Иначе подобни мухи като теб схващат всичко буквално :qipad: На това му викат кон (в твоя случай ЛЕВСКАР) с капаци :idea:


Темата тръгна от моя подпис ,който за мен доказва че няма чорабари , а има анти левскари в този форум, а и не само този........ :idea:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот svo » 27 авг 2008, 14:04

ти имаш ебати логиката :qipan: :qipan: :qipan: Аз от тоя подпис мога да ти изкарам поне 5 тези, които да са по-достоверни от твоята :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот svo » 27 авг 2008, 14:09

1. Цесекарите са достатъчно на брой, но имат проблеми с писменото изразяване
2. Тия левскарите са ебати паплачта - и в консервните кутии вече можеш да ги намериш... като братя Аргирови :qipag: :qipag: :qipag:
3. Очевидно подрастващите левскарчета имат сериозен комплекс и си го избиват, пишейки обиди по адрес на ЦСКА в скрит форум
Тия стигат ли ти или да продължавам
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ-Limited edition

Мнениеот BAt e venci » 27 авг 2008, 14:12

Тия са от най-достоверните :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Направо ще си сменям подписа =P~


Ама кажи честно верно ли и във вашия форум не можете да се съберете за белот/цска-рите имам предвид/ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта

cron