ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

MartiG

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот MartiG » 11 окт 2009, 12:46

sasho_1989 написа:
Казуса написа:Нека да извикаме чужденец.

Пичони :qipay: :qipap:


Не знам за Пичони, ама Манчини ми се струва доста добър вариант... :qipad:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 11 окт 2009, 12:48

vill_1 написа:
MartiG написа:
Мичо написа:С педипанчаревската дружинка, дето пусна Мъри, не съм и очаквал друго.

А не беше ли една друга трупа + ръководителите си, която ни доведоха до това положение, че да се надяваме на чудеса за да се класираме? :qipab:

Те ли играят бе? #-o #-o #-o #-o


Те, но не под ръководството на Пенев, а на бащата на правилния футбол.

vill_1 написа:Пламен болкука Марков от цска осра шансовете ни с трите равни :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Ти от футбол разбираш ли? #-o #-o #-o


Пламен Марков не ти е загубил никакви шансове. Двата мача с Ейре решаваха всичко и предвид, че онези не са кой знае каква класа един добър специалист можеше да класира отбора.
Вярно, че при Марков се изгубиха точки от Грузия и Черна Гора, но пък ако тогава беше Мърито едва ли щяхме да вземе нещо от домакинството на Италия. Друг въпрос е, че най-глупавия треньор в историята на българския футбол, наредил уникални резили на всякакво ниво, дълбоко ме съмнява, че щеше да вземе гостуванията с Черна Гора и Грузия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Казуса » 11 окт 2009, 12:51

sasho_1989 написа:Пичони :qipay: :qipap:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот sasho_1989 » 11 окт 2009, 12:52

MartiG написа:
sasho_1989 написа:
Казуса написа:Нека да извикаме чужденец.

Пичони :qipay: :qipap:


Не знам за Пичони, ама Манчини ми се струва доста добър вариант... :qipad:

И заплатата ще му е доста по-добра :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот BAt e venci » 11 окт 2009, 12:53

8 написа:
vill_1 написа:А не беше ли една друга трупа + ръководителите си, която ни доведоха до това положение, че да се надяваме на чудеса за да се класираме? :qipab:

Те ли играят бе? #-o #-o #-o #-o


Те, но не под ръководството на Пенев, а на бащата на правилния футбол.

vill_1 написа:Пламен болкука Марков от цска осра шансовете ни с трите равни :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Ти от футбол разбираш ли? #-o #-o #-o


Пламен Марков не ти е загубил никакви шансове. Двата мача с Ейре решаваха всичко и предвид, че онези не са кой знае каква класа един добър специалист можеше да класира отбора.
Вярно, че при Марков се изгубиха точки от Грузия и Черна Гора, но пък ако тогава беше Мърито едва ли щяхме да вземе нещо от домакинството на Италия. Друг въпрос е, че най-глупавия треньор в историята на българския футбол, наредил уникални резили на всякакво ниво, дълбоко ме съмнява, че щеше да вземе гостуванията с Черна Гора и Грузия.[/quote]

:qipay:
смести ми труда да му обяснявам

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 11 окт 2009, 12:58

Без да се шегувам Стоичков беше с класи над "правилния футбол". При Ицо бяхме равностойни с фаворитите Холандия и Румъния (равни точки взехме от преките сблъсъци) и от играта ни изхвърлиха издънките настрани с Албания, при това в единствено число, защото втората един път не беше при Ицо и втори път бяхме загубили шансове за класиране. Накратко ремито с Албания в София си беше грешна стъпка и мач с фатални последици. Никой не го отрича. Обаче от там нататък просто няма база за сравнение.
1. Стоичков беше равностоен на големите отбори, при това там бяха два, а сега е по-скоро един (Италия).
2. Стоичков направи тук-там и някои силни мачове (гостуванията на Хърватска и Румъния), докато при Мъри нямаме такъв един-единствен мач в който да кажем "да, играхме нищо че не успяхме".

Вече имаме уникален резил на националния, разбира се в изпълнение на най-логичния за целта треньор, мистър Резил.
Имаме погроми от Чехия и Испания, но те бяха силни отбори. Имаме криви стъпки срещу Албания и Малта, но те бяха ремита, а сега вече имаме загуби, при това катастрофални, срещу отборче. Кой? Оня същия, сътворил чудесата в Тампере, Беверен и с решаващ принос за продълженията в Бате и Жилина. Впрочем той навакса срещу Бате, попарата обаче изяде Литекс.

Моля ви се разберете, че тук не става дума за омраза към Левски! Тоя е най-големия глупендер. Ако трябва Кокала или Джими дори да станат треньори на националния, дори Гугутката :shock: , само да не е Мъри [-o< . По-слаб треньор не съм виждал!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Noctis » 11 окт 2009, 12:58

Казуса написа:
sasho_1989 написа:Пичони :qipay: :qipap:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


0-9 :idea: :lol:
Изображение
Изображение

MartiG

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот MartiG » 11 окт 2009, 12:58

sasho_1989 написа:
MartiG написа:
sasho_1989 написа:Не знам за Пичони, ама Манчини ми се струва доста добър вариант... :qipad:

И заплатата ще му е доста по-добра :qipap:


Ще крадат по-малко и бюджета ще стигне :qipap: В момента Мъри + Наско взимат около 30К евро месечено, ако мислиш, че тия пари си заслужават за това, което виждаме...

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Noctis » 11 окт 2009, 13:01

8 написа:Бла-бла-бла and whatever там квот си писал


Аз пък не съм виждал по слаби централни защитници , но както кажеш .. ти я разбираш играта :qipap:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 11 окт 2009, 13:02

BAt e venci написа: :qipay:
смести ми труда да му обяснявам


Аз пък съм на твоето мнение за ШЛ. Четох те преди месец. И аз от години не гледам групите есента (дори вече същото правя на световните първенства, от 2006 започнах, групите въобще не ги гледам, ззаради парите гледаме мачове пълнежи). Дори ЛЕ, заради по-малкото жълтици, предлага като че ли по-хубави чисто футболни сблъсъци. Връща към спомените за онези незабравими европейски вечери от преди 20-тина години.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Казуса » 11 окт 2009, 13:14

lachupakabra написа:
8 написа:Бла-бла-бла and whatever там квот си писал


Аз пък не съм виждал по слаби централни защитници , но както кажеш .. ти я разбираш играта :qipap:

Много се качило нивото на Форум-лигата... егати! :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

MartiG

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот MartiG » 11 окт 2009, 13:16

Казуса написа:
lachupakabra написа:
8 написа:Бла-бла-бла and whatever там квот си писал


Аз пък не съм виждал по слаби централни защитници , но както кажеш .. ти я разбираш играта :qipap:

Много се качило нивото на Форум-лигата... егати! :qipag:


И по този повод, мисля да направа петиция: МОЧ в националния! :qipaz: :qipag:

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Noctis » 11 окт 2009, 13:18

Казуса написа:
lachupakabra написа:
8 написа:Бла-бла-бла and whatever там квот си писал


Аз пък не съм виждал по слаби централни защитници , но както кажеш .. ти я разбираш играта :qipap:

Много се качило нивото на Форум-лигата... егати! :qipag:

Ти се бъзикаш но наистина е така .. :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 11 окт 2009, 13:44

Преди мача......
8 в Съб Окт 10, 2009 5:39 pm написа:Не виждам смисъл от последните ви постове. България няма да вземе 6 точки и така е безмислено да смятате "ако Ирландия вземела 1 точка". Като не вземем две победи в най-добрия случай са 4 от равен и победа, а изоставаме 5 :arrow: Ирландия въобще не трепери дали ще вземе нещо и въобще не мога да разбера къде слагате България като отбор опитващ се да достигне бараж :shock: . Нашият отбор е от типа на отборчетата горе-долу в четвърта урна за групите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот VILIO » 07 фев 2010, 13:38

Абсолютен малшанс.Паднахме се в група с 5 отбора. #-o
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron