НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Потребителски аватар
athom
Мнения: 469
Регистриран на: 24 ное 2005, 20:30
Местоположение: traveling through space...
Контакти:

Мнениеот athom » 26 ное 2007, 00:16

оффтопик: Като си има предвид каква е същноста на журналистическата работа...за да се върши на високо ниво се изискват наистина сериозни умения, талант и работоспособност.

Щот` журналистиката какво е?
Публично клюкарстване и обсъждане на вече случили се неща.
А да успееш да внесеш професионализъм в това крюкарстване и този професионализъм да личи отдалече...е за това се изисква компетентност много над средната.
И желание да я ползваш.
Изображение
"Being second, is to be the first of those who lose."

General Manager of Athomical AFC IV.49 in Hattrick

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 30 ное 2007, 09:35

Юношите ни в група с Норвегия, Исландия и Израел за ЕВРО 2009

Юношеският национален отбор на България за юноши до 19-годишна възраст попадна в Група 3 във втория квалификационен цикъл за Европейския шампионат през 2009 година в Чехия, заедно с отборите на Норвегия, Исландия и Израел. Отборът, който в първата част на квалификациите се класира напред след "стратегическо" реми с Фарьорските острови, смени треньора си Альоша Димитров и в новия турнир ще бъде ръководен от Борис Ангелов. За финалите се класират само победителите от седемте квалификационните групи, които ще се присъединят към домакина Чехия. Домакин на мачовете от групата ще бъде един от отборите в нея, но е малко вероятно това да бъде България, след като в предишния етап от квалификациите младите "лъвове" имаха предимството да играят пред собствена публика.


Според мене доста добра група за наш'те и БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ КЛАСИРАТ!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 30 ное 2007, 09:41

Юношите ни победиха Македония в контрола

На новоизградения терен с изкуствена настилка в град Сандански се срещнаха в контролен мач по футбол националните юношески отбори на България и Македония /юноши, родени през 1992 година/.

Възпитаниците на селекционера Борис Ангелов надиграха тотално македонските футболисти и се поздравиха с победа - 4:0. Първият гол за домакините отбеляза Владимир Стойков в 14-та минута, в 40-та минута - Георги Миланов, в 63-та минута - Виктор Митев и в 78-та минута - Марио Колчаков.


Пропуснали са да доуточнят, че това е втория мач. Първият македонците ни отнесоха с 3:0 :shock: :shock: :shock: ( някъде съм качил материал за предишния мач, в който юношите са загубили... )
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 30 ное 2007, 18:23

Другата седмица имам среща с Боби, призна Катанец


http://www.sportal.bg/news.php?id=75996

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 30 ное 2007, 19:05

Бате, НИдей си блъска главата в стената. Бобито Михайлов отдавна доказа, че не го бива за тая работЪ. Или шЪ изнудЪт Мърито, или Катанец, де***ба.... ](*,) ](*,) ](*,)
Ся в стил Джеймс Бонд. Левски ГУБИ, МЪрито напуска, щот НИ може да даде нещо повИче на Левски и става Национален Селекционер...Има резон, а? :lol: :lol: :lol: ТогИз споко можем да казем - Националния=Левски :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от itsoVIII на 30 ное 2007, 19:09, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 30 ное 2007, 19:08

Batkoto написа: Това е поредната простотия на управляващите в БФС,

Ne!Tova e porednata tupotia na sport1.bg!

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 30 ное 2007, 19:13

Bate,pak si lafish nekvi raboti samo i samo da se namirash na prikazka.
Kak si predstaviash Muri da si trugne ot Levski prosto ei taka?Da ostavi vsi4ko i da se zasili kum nacionalnia...
Stiga moliati se!
Последна промяна от Toru на 30 ное 2007, 19:13, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 30 ное 2007, 19:13

Виж ми подписа и ще рабереш какво мисля и за БФС, и оттам нататък за треньора и националния :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
brighton rock
Мнения: 579
Регистриран на: 17 мар 2006, 00:53

Мнениеот brighton rock » 30 ное 2007, 20:31

Batkoto написа:аз съм против Мъри още отсега,нямам нищо лично против него,треньорските му качества са друга тема,която няма да я обсъждаме...обаче да ти предложат да водиш България и да откажеш заради клуба си,това означава че го поставяш над националните интереси...или другия вариант е че те е страх и в двата случая обаче този човек не става за национален треньор :idea:


а какво ще кажеш да не си водил никакъв отбор и да нямаш никакъв опит и да те назначат за нац. треньор? или е лошо, човек първо да натрупа опит успехи и след това да се опита да даде нещо за националния отбор? + това което ти каза Dumbi
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 30 ное 2007, 20:39

brighton rock написа:човек първо да натрупа опит успехи и след това да се опита да даде нещо за националния отбор


Брайтън, молба към теб от 8 [-o<
Хайде героя от мачовете с най-уникалните слабаци, Беверен и Тампере, да не става национален треньор armataz_01_34

Батко, виж какво пише в статията, "ако Левски падне", следователно ако това е цената, да не заприлича националния на панаир, ще паднем.
Във Варна бях за седмица и нямаше как по-късно да те потърся.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
brighton rock
Мнения: 579
Регистриран на: 17 мар 2006, 00:53

Мнениеот brighton rock » 30 ное 2007, 20:47

за съжаление не разполагам с такава власт, но иначе е хубаво да ми се молиш...продължавай.
и мисля, че трябва да сте спокойни, защото в неделя Левски ще победи цска...

п.с. каквито и класически примери за "успехите" на левски да сочиш, това няма да промени факта, че стоичков не ставаше. ама хич.
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 30 ное 2007, 20:49

Така или иначе Мъри Стоилов е най добрият треньор в България в момента.И това го знае цялото БФС и почти цяла България не се съмнява.8 ти ..... може би и Дели ,не знам ,имате съмнения по тоя въпрос.
Друг е въпроса ,че въпреки ,че му беше предложена заплатата на Стоичков, той отказа, така че не виждам за какво го коментираме това.
Иначе аз съм на мнение, че и класен чужденец няма да се справи по добре от Мъри.Защото ще му трябва период за запознаване с ресурса на вътрешното първенство.
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 30 ное 2007, 21:00

Batkoto написа:аз съм против Мъри още отсега,нямам нищо лично против него,треньорските му качества са друга тема,която няма да я обсъждаме...обаче да ти предложат да водиш България и да откажеш заради клуба си,това означава че го поставяш над националните интереси...или другия вариант е че те е страх и в двата случая обаче този човек не става за национален треньор :idea:


мммм доколкото си спомням, ицо избяга от националния заради клуб, нали? а балъков май също заради клуба си не искаше да поема национала. така ли беше? че има и пресен-пресен пример със зенит и австралия.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 01 дек 2007, 01:51

brighton rock написа:п.с. каквито и класически примери за "успехите" на левски да сочиш, това няма да промени факта, че стоичков не ставаше. ама хич.


Тук не става дума за Стоичков и въобще не говоря в тази връзка.

tridant написа:Така или иначе Мъри Стоилов е най добрият треньор в България в момента.И това го знае цялото БФС и почти цяла България не се съмнява.8 ти .....

Аз под тези думи не мога да застана и съм напълно наясно със себе си.
Съгласен съм с теб само в частта за БФС, но и там е поради други причини свързани с интереси, а не заради прехласване по качествата на Мъри. Айде стига си говорил глупости. Като излезе някой надъхан червен фен и каже Стойчо ще кажеш, че е смешно нали, а като стане обратното с Мъри си същия навит, като червения, ама не се усещаш.

Ако толкова държиш да е син, за да ти импонира дай да помислим кой да е, но нека да не е Мъри, за мен не е нищо особено като треньор.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 01 дек 2007, 09:54

8 написа:, но нека да не е Мъри, за мен не е нищо особено като треньор.
`ми назначаваш който решиш и готово... Какъв е проблемът???


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron