АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот itsoVIII » 08 апр 2008, 23:26

Може, като се свалят фенските очила. Имаше си предпоставки още януари месец - още тогава започнаха процесите, които доведоха до спада в играта на Арсенал. Другото са си треньорски решения. Арсенал са водещ отбор и такъв ще бъдат не само във ВЛ, но и в световен мащаб. Просто логичното се случи. Това е. Върни се в темата и ми виж януарските мнения тук. Пък тогава си прави изводите.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
тony
Мнения: 513
Регистриран на: 30 авг 2007, 22:14
Местоположение: гр.София; кв. Редута
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот тony » 09 апр 2008, 09:06

Ето и последното ми мнение в този "форум"!!! То бива плуене, бива ругаене и критики, но това вече ме отврати. По едно време въобще не влизах тук, но наскоро взех та направих тази грешка. Само едно последно нещо ще кажа и край. В ТОЗИ ЖИВОТ ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!!! АЗ СЪМ ГОРД, ЧЕ СЪМ ФЕН НА АРСЕНАЛ!!! Независимо, че отбора ни отпадна за всички турнири и че е съставен от вас наречените "черни"!!! Гледайте си своите отбори плювачи нещастни и не се месете, там където не ви е работата и не говорете за фенски очила и т.н. Имайте уважение и към феновете на другите отбори, защото превърнахте този инак не лош форум в едно ужастно място, което не само аз вече няма да посещавам, но и много други са го направили и ще го направят!!! Радвайте се, на чуждата мъка, но помнете, че в този живот всичко се връща и който последно се смее най-добре се смее!!! Хайде живи и здрави и сбогом от мене!!!

САМО АРСЕНАЛ И АКАДЕМИК/СОФИЯ/!!!
Изображение
АКАДЕМИК-ОТБОР ВЕЛИК!!!
Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот Pepi Petrov » 09 апр 2008, 09:17

otto написа:ЧУВАМ ОТРИЧА СЕ ОЧЕВАДНАТА ДУЗПА [-X НЕ Е ХУБАВО ТАКА :qipav:


Оте, като неутрален фен, който хич не харесва Арсенал, ще кажа че дузпа нямаше. Ама никаква. Просто Бабел се просна много убедително...
Изображение
ЦСКА

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот G8 » 09 апр 2008, 09:17

тony написа:...В ТОЗИ ЖИВОТ ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!!!

Е точно това можеш да го кажеш на Цуньо, който доста допринесе за (не)"уважението" към Арсенал :qipad:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот itsoVIII » 09 апр 2008, 10:00

тony написа:Ето и последното ми мнение в този "форум"!!! То бива плуене, бива ругаене и критики, но това вече ме отврати. По едно време въобще не влизах тук, но наскоро взех та направих тази грешка. Само едно последно нещо ще кажа и край. В ТОЗИ ЖИВОТ ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!!! АЗ СЪМ ГОРД, ЧЕ СЪМ ФЕН НА АРСЕНАЛ!!! .....
..... Гледайте си своите отбори плювачи нещастни и не се месете, там където не ви е работата и не говорете за фенски очила и т.н. Имайте уважение и към феновете на другите отбори, защото превърнахте този инак не лош форум в едно ужастно място, което не само аз вече няма да посещавам, но и много други са го направили и ще го направят!!!...

Едно нещо ще ти кажа, понеже на 100% съм убеден, че дори и да не пишеш мнения, ще влезнеш, за да прочетеш дупликите. Сега искаш един-двама от "вашите" да плюят и да се подиграват на всички останали и "другите" да стоят мирно и тихо и да ги оставят да си правят каквото искат? Как да стане това? Има си поговорка - "Каквото повикало - такова се обадило" и много други от сорта. Така че :-$ :-$ :-$ :-$ :-$
А по отношение къде, какво и как ще пишеш - живеем в свободен свят, така че е лично твое право и воля какво, къде и как ще го правиш.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Arsenalista_93
Мнения: 527
Регистриран на: 09 юни 2007, 10:37
Местоположение: Шумен

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот Arsenalista_93 » 09 апр 2008, 12:44

Размисли без страсти
Ливърпул - лицето на корупцията, Платини - просто педераст
9 април 2008 | 00:03
От: Агоп Вартанян
София. Знаете ли кой е един от основните спонсори на излъчванията на Шампионската лига по света и съспонсор на самата лига? Да, точно така, "Карлсберг". А знаете ли кой е спонсор на най-толерирания от съдиите отбор в Шампионската лига? Аха, все същата бира! Така че не се нервирайте, че отново реферите избутаха мърсисайдци до 1/2-финал. Извършеното срещу Арсенал в двата 1/4-финала е едно от най-големите престъпления в световната футболна история. В първия мач на "Емирейтс" не бе дадена очевадна дузпа за домакините. Дори нищо неразбиращо извънземно от Плутон я видя, само не и нашмъркания холадски съдия, който О, Чудо, живеел иначе до дърводелеца Кайт в Ниската земя. Оказа се вярно, бъркали си по дупките двамата. Сега на "Анфийлд" някакъв съдия-психопат Петер Фрьойдфелд, щом невръстните Уолкът и Адебайор изравниха за радост на естетите, ги наказа с измислена дузпа. Първо нямаше никакъв фаул, а ако все пак нещо е имало, то започна далеч преди наказателното поле.

Така е, който си плаща в Шампионската лига - печели. Карсберг постоянно си цака, а Ливърпул системно цака морала. Така както преди две години отстрани Челси без дори да вкара гол. Оказа се, че за отборите на спонсорите на Шампионската лига се признават попадения, не когато топката е минала голлинията, а когато просто е ритната натам. Защото тук не става дума за пари, а за изключително много пари. И "Карлсберг" не иска да ги дава нито на Арсенал, нито на Челси. Милан кога би Ювентус на финал? Когато "Опел" надцака "Форд" и бе за един сезон спонсор на лигата на бандитите. Защото тази лига наистина е управлявана от бандити. Абе остави ги Арсенал и Ливърпул да играят. Направиха два феноменални мача. Видяхме неща, които един ден ще видят синовете ни, защото това бе футбол от втората половина на 21-и век. Жалко, че когато всички на терена играеха, някой реши да спечели не по-добрия, а този, зад който стоят парите. Може да не са големи като на емирите от Дубай, но са внесени на точното място - в Шампионската лига на УЕФА. Абе дет се вика Платини - гей! Не, просто педераст. Не и след това, което забърка организацията му на "Анфийлд".
There is only one Milan Nikolov!
There is only one Milan Nikolov!
Walking along,singing a song,
Walking into Milan Nikolov wonderland!

Потребителски аватар
Arsenalista_93
Мнения: 527
Регистриран на: 09 юни 2007, 10:37
Местоположение: Шумен

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот Arsenalista_93 » 09 апр 2008, 12:47

Кога емоциите и философията ще се съединят в хармония?
Футболът е емоционална игра. В един момент гледаш как отборът, който подкрепяш, води в резултата, контролира събитията на терена и надиграва съперника, а в следващия момент се пренасяш сякаш на друг стадион, където моментна разконцентрираност води до промяна на събитията. В тази априлска вечер на Анфийлд станахме свидетели точно на тази игра. За „слепите” почитатели на най-комерсиалния футболен турнир това беше поредният (дали наистина пореден?) мач, който показва славата на тази лига. Не и за мен. Аз съм човек, който търси във футбола не само емоции, но и някаква философия, някакъв идеал. Нещо, което да те плени с гениалността и чистотата си. Нещо, което вече години наред не мога да открия в Шампионската Лига.

Отборът на Арсенал загуби в инфарктен сблъсък в два рунда, повлиян от две сериозни съдийски, хм... Нека ги наречем грешки. Нека се върнем към първия мач на Емирейтс Стейдиъм, завършил 1-1. Мач, който беше много сходен с домакинството срещу Милан, но тук различното беше, че съставът на Рафа Бенитез имаше късмета да вкара важен гол на чужд терен. Младият състав на Арсенал контролираше събитията на терена през целия мач и създаваше опасните положения. И тъй като това все пак е Арсенал, повечето от положенията бяха пропуснати. Нещо, с което може би вече свикнахме. Нещо, върху което Арсен Венгер трябва да работи, за да развие напълно огромния потенциал на този състав. Отборът от града на Бийтълс се защитаваше цял мач, а в последните 20-тина минути силите на играчите от Ливърпул стигаха единствено за безадресно чистене на топката. Понякога е трудно за човек да повярва, че един отбор може да е така фрапантно слаб и въпреки това да вземе нещо положително.

И някъде тогава, в последните 20 минути на този двубой, полузащитникът на Арсенал Александър Хлеб направи магически слалом между „колчетата” в отбраната на Ливърпул. Излезнал на позиция, която футболните коментатори обичат да обявяват като 100%-ово голово положение, беларусинът бе задържан и спрян от Дирк Каут. Трудно беше дори за най-големите фенове на Ливърпул да кажат, че беше спрян по правилата. Трудно е за всеки един човек, който познава играта, да каже, че дузпа в ситуацията нямаше. Но един съдия, който имаше перфектна видимост към ситуацията, остана безмълвен.

Футболът е игра, в която е имало и винаги ще има такива ситуации. Жалкото е, че за да определим такова положение като грешка, то трябва да намерим оправдание за съдията. В случая това би било трудно. Дори не знам името му, дори не си струва да се разровя и да разбера как се казва, защото едва ли ще има смисъл. Едва ли нещо ще промени нещата.

Бях оптимистично настроен относно реванша на Анфийлд, защото Арсенал показа футбол, класа, красота. И трябва да кажем, че в големи периоди от втория мач Арсенал отново показа тези качества. На всички фенове беше ясно, че ще е трудно и че Ливърпул няма да са толкова слаби пред своите фенове. И все пак мачът снощи беше най-малкото равностоен. Арсенал започна двубоя особено силно, разигравайки в половината на „мърсисайдци”, налагайки своята игра с къси пасове. Може би голът на Диаби беше най-очакваното нещо в тези първи минути с оглед на това, което показваха двата отбора. И незнайно защо този гол се превърна в превратен момент в мача, но не в положителен смисъл за „артилеристите”, които намалиха темпото и предадоха инициативата на своя съперник. Ливърпул обаче трудно стигаше до каквито и да е голови положения. И разбира се точно в такъв момент, типично за Арсенал, чудото за съперника ще се случи след грешка в отбраната, след грешка при статично положение. Несигурният в този двубой Сендерос не покри Сами Хипия и резултатът беше изравнен.

Следващите два гола в мача дойдоха след магически изпълнения. Въобще не съм почитател на испанските, португалските и латино-американските играчи, които обичат да симулират и да използват мръсни номера, които развалят смисъла на футбола и на онзи термин “fair-play”. В двата мача играта на Фернандо Торес изобилстваше от такива изпълнения. Дори тези изпълнения бяха повече от добрите му отигравания. Но голът, който той отбеляза, говори само за изключителна, за световна класа. Класа, която може би липсва в нападението на Арсенал.

Другото чудо беше извършено от младия англичанин в състава на Арсенал Тио Уолкът. Това, което любимецът на английската публика направи с петима играчи от състава на Ливърпул, поемайки топката пред наказателното поле на Арсенал, правейки страхотен рейд, подавайки на непокрития Адебайор, граничеше със свръхестественото. В своята бързина Тио страшно много се доближава до френския магьосник Тиери Анри. Естествено е твърде рано за сравнения между двамата, но Тио Уолкът трябва да се стреми точно към такъв стил на игра.

И сякаш тези две събития сложиха края на красотата във футбола, защото още в ответната атака станахме свидетели на поредната, хм... Нека я наречем съдийска грешка. За всеки фен на Арсенал е трудно да приеме, че всичко може да бъде против този млад отбор, стремящ се да играе стойностен футбол, да проповядва красивата игра. Но фактът си е факт. Холандският футболист Райън Бабел падна в наказателното поле. Още гледам повторение след повторение и се опитвам да видя нарушение в ситуацията. И не виждам. Може би великият рев на анфийлдската публика бутна Бабел, може би беше вятърът. А може би някоя друга сила, която великите физици все още не са открили и не са описали. Дузпата беше отсъдена, нататък е ясно. Разбити сърца в съблекалнята на гостуващия отбор, разбити сърца на милионите фенове на Арсенал по целия свят.

Футболът е емоционална игра. Игра, в която най-безобидната ситуация може да окаже влияние върху развиетието на един мач, на един цял сезон. Футболът е емоционална игра, в която две съдийски “грешки” в сходни ситуации могат да се окажат пагубни. Футболът в Шампионската Лига е емоционална игра, в която тези, които търсят философия и идеал, се намират на страната на губещите. Поне до следващия сезон.
There is only one Milan Nikolov!
There is only one Milan Nikolov!
Walking along,singing a song,
Walking into Milan Nikolov wonderland!

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 09 апр 2008, 12:50

Arsenalista_93 написа:
Размисли без страсти
Ливърпул - лицето на корупцията, Платини - просто педераст
9 април 2008 | 00:03
От: Агоп Вартанян
София. Знаете ли кой е един от основните спонсори на излъчванията на Шампионската лига по света и съспонсор на самата лига? Да, точно така, "Карлсберг". А знаете ли кой е спонсор на най-толерирания от съдиите отбор в Шампионската лига? Аха, все същата бира! Така че не се нервирайте, че отново реферите избутаха мърсисайдци до 1/2-финал. Извършеното срещу Арсенал в двата 1/4-финала е едно от най-големите престъпления в световната футболна история. В първия мач на "Емирейтс" не бе дадена очевадна дузпа за домакините. Дори нищо неразбиращо извънземно от Плутон я видя, само не и нашмъркания холадски съдия, който О, Чудо, живеел иначе до дърводелеца Кайт в Ниската земя. Оказа се вярно, бъркали си по дупките двамата. Сега на "Анфийлд" някакъв съдия-психопат Петер Фрьойдфелд, щом невръстните Уолкът и Адебайор изравниха за радост на естетите, ги наказа с измислена дузпа. Първо нямаше никакъв фаул, а ако все пак нещо е имало, то започна далеч преди наказателното поле.

Така е, който си плаща в Шампионската лига - печели. Карсберг постоянно си цака, а Ливърпул системно цака морала. Така както преди две години отстрани Челси без дори да вкара гол. Оказа се, че за отборите на спонсорите на Шампионската лига се признават попадения, не когато топката е минала голлинията, а когато просто е ритната натам. Защото тук не става дума за пари, а за изключително много пари. И "Карлсберг" не иска да ги дава нито на Арсенал, нито на Челси. Милан кога би Ювентус на финал? Когато "Опел" надцака "Форд" и бе за един сезон спонсор на лигата на бандитите. Защото тази лига наистина е управлявана от бандити. Абе остави ги Арсенал и Ливърпул да играят. Направиха два феноменални мача. Видяхме неща, които един ден ще видят синовете ни, защото това бе футбол от втората половина на 21-и век. Жалко, че когато всички на терена играеха, някой реши да спечели не по-добрия, а този, зад който стоят парите. Може да не са големи като на емирите от Дубай, но са внесени на точното място - в Шампионската лига на УЕФА. Абе дет се вика Платини - гей! Не, просто педераст. Не и след това, което забърка организацията му на "Анфийлд".



:qipag: :qipbj: :qipag: :qipbj: :qipag: :qipbj: :qipag: :qipbj: :qipag: хахахххахах тоя е болен шизофреник умиращ от яд :qipbj: :qipbj: :qipbj: оле немога тоя ще ме убие тоя е за комиците :qipbj: :qipbj: сигурно докато пише статията му излиза пяна от устата, и как е пропуснал да отбележи че част от конспирацията са били и чимовете на "Анфийлд" и времето и прожекторите и скороста на вятара направо се чудя :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот drvasko98 » 09 апр 2008, 12:59

тony написа:
VILIO написа:Арсенал отпаднха от титлата и от ШЛ заради Венгер

Прав си за съжаление!!! Моите уважения към Венгер, но вече колко години чакаме ШЛ и той не може да я спечели!!! След контузията на Еду, трябваше да купи класен нападател и след като видя, че куцаме отзад, не купи и зашитник. :qipan: Е не става така!!! Честито на Ливърпусл, но ние не заслужавахме да отпаднем така. [-X [-X :cry: :cry: :cry:


Ами така е Тони, но ми кажи с кои точно играчи да спечели лигата. Не забравяй, че Арсенал отстъпва тотално във финанси на Юнайтед и Челси. С изключение на Саня, а той и не игра, и донякъде Гала, останалите защитници са за отбори като Мидълзбро и Бирмингам например. Най-големият недостатък на Венгер са неговите нерви. Като стана 1-1 и само като погледнах, разбрах че Арсенал губят мача и това от екрана, а представи си какво "самочувствие" дава на играчите си в преките си контакти с тях.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот VILIO » 09 апр 2008, 20:01

Абе къде е Цонев :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот Delija » 09 апр 2008, 21:07

тony написа:Ето и последното ми мнение в този "форум"!!! То бива плуене, бива ругаене и критики, но това вече ме отврати. По едно време въобще не влизах тук, но наскоро взех та направих тази грешка. Само едно последно нещо ще кажа и край. В ТОЗИ ЖИВОТ ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!!! АЗ СЪМ ГОРД, ЧЕ СЪМ ФЕН НА АРСЕНАЛ!!! Независимо, че отбора ни отпадна за всички турнири и че е съставен от вас наречените "черни"!!! Гледайте си своите отбори плювачи нещастни и не се месете, там където не ви е работата и не говорете за фенски очила и т.н. Имайте уважение и към феновете на другите отбори, защото превърнахте този инак не лош форум в едно ужастно място, което не само аз вече няма да посещавам, но и много други са го направили и ще го направят!!! Радвайте се, на чуждата мъка, но помнете, че в този живот всичко се връща и който последно се смее най-добре се смее!!! Хайде живи и здрави и сбогом от мене!!!

САМО АРСЕНАЛ И АКАДЕМИК/СОФИЯ/!!!


Стига си хленчил, държиш се като пълно путе :!: Защото, когато Цонев, Бат` Жори кендзаха по темите на Л`Пуул, Юнайтед, Милан и др., нещо не видях да си толкова възмутен :!: Обаче, както сам си написал:

този живот всичко се връща и който последно се смее най-добре се смее!!! [/


Е, точно така стана. Арсенал се провали тотално и всичките лайна на някои, се стоварват с двойна сила върху тях :!: :!:

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот GIGGS » 10 апр 2008, 00:02

Arsenalista_93 написа:
Размисли без страсти
Ливърпул - лицето на корупцията, Платини - просто педераст
9 април 2008 | 00:03
От: Агоп Вартанян
София. Знаете ли кой е един от основните спонсори на излъчванията на Шампионската лига по света и съспонсор на самата лига? Да, точно така, "Карлсберг". А знаете ли кой е спонсор на най-толерирания от съдиите отбор в Шампионската лига? Аха, все същата бира! Така че не се нервирайте, че отново реферите избутаха мърсисайдци до 1/2-финал. Извършеното срещу Арсенал в двата 1/4-финала е едно от най-големите престъпления в световната футболна история... .


Леле-е-е-е, положението е страшно! Световна конспирация "Да изнасилим Арсенал" по мърсисайдски метод. :qipan:
Съдията, съдията, пак съдията ... жалка работа - също като миндилите в бели фланелки вчера на "Анфийлд".
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот Wallace » 10 апр 2008, 10:04

Само не можах да разбера сега. Арсенал ли продължават или Ливърпул?
:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот G8 » 10 апр 2008, 11:53

Асенски, ако питаш мен тая тема е за ключ...и без това верните многобройни негър ловъри се изпокриха...май сезона на захарната тръстика е започнал :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ ФК 1886-II част

Мнениеот Wallace » 10 апр 2008, 12:41

Няма ключ, бе! Те, ако от такива неща се обиждат!
Като си изпишат темата ще има и нова. Ако е имало глупости по-назад ще проверя и ще изтрия!
Трябва да могат да носят на майтап, все пак са привърженици на Арсенал! :qipad:
Иначе голям прас, че са отпаднали. Сега ще бият Манчестър в събота и ще си върнат усмивките по лицата. :twisted: :twisted:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron