TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 4

Потребителски аватар
БанчанинО
Мнения: 154
Регистриран на: 25 окт 2007, 07:02
Местоположение: БАНКЯ

Мнениеот БанчанинО » 05 ное 2007, 15:27

Мичо написа:Мдааааа, не е задължително, също така защо па да не отидеш в отсрещния сектор с друго шалче, кво толкова. :oops:


Важното е кой е в сърцето ти и за кой викаш когато си в сектор"T"(пред телевизора) с чаша ракия в ръка!Това за мен е истински фен :idea: на стадионите има лумпени и наркоманЬе :oops: :oops: :oops: :lol:
ЛЕВСКАР ДА СИ,БРАТКО,Е ЧЕСТ!

Потребителски аватар
BayIliya
Мнения: 470
Регистриран на: 14 мар 2006, 15:54

Мнениеот BayIliya » 05 ное 2007, 15:31

БанчанинО написа:
Мичо написа:Мдааааа, не е задължително, също така защо па да не отидеш в отсрещния сектор с друго шалче, кво толкова. :oops:


Важното е кой е в сърцето ти и за кой викаш когато си в сектор"T"(пред телевизора) с чаша ракия в ръка!Това за мен е истински фен :idea: на стадионите има лумпени и наркоманЬе :oops: :oops: :oops: :lol:

Прав си. 50% от ултрасите на ЦСКА и "Левски" са такива. Аз не бих завел сина си на мач в техните сектори за нищо на света. мога да си поддържам отбора и от по спокойни сектори.

Потребителски аватар
БанчанинО
Мнения: 154
Регистриран на: 25 окт 2007, 07:02
Местоположение: БАНКЯ

Мнениеот БанчанинО » 05 ное 2007, 15:35

BayIliya написа:
БанчанинО написа:
Мичо написа:Мдааааа, не е задължително, също така защо па да не отидеш в отсрещния сектор с друго шалче, кво толкова. :oops:


Важното е кой е в сърцето ти и за кой викаш когато си в сектор"T"(пред телевизора) с чаша ракия в ръка!Това за мен е истински фен :idea: на стадионите има лумпени и наркоманЬе :oops: :oops: :oops: :lol:

Прав си. 50% от ултрасите на ЦСКА и "Левски" са такива. Аз не бих завел сина си на мач в техните сектори за нищо на света. мога да си поддържам отбора и от по спокойни сектори.


Въпрос на гледна точка :wink: Аз бих завел сина си(ако си отимам мъжко отроче :oops: ) на първия му мач именно в сектор Б :)
ЛЕВСКАР ДА СИ,БРАТКО,Е ЧЕСТ!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 05 ное 2007, 18:49

Наско Сираков: Имаме нужда от диктатура

http://www.sport1.bg/sport1/node/70941

...„Аз вече свикнах с мисълта, че съм си роден виновен, но да не забравяме, че съм изпълнителен директор на най-успешния и на най-популярния клуб в България. Нормално е такива хора да се атакуват...

ТОЗИ ВЕЧЕ Е ПОЧНАЛ И СЕБЕ СИ ДА ЛЪЖЕ :lol: :lol: :lol: ЕБАТИ ОТРЕПКАТА 8)
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 05 ное 2007, 18:56

BayIliya написа:Ако искаш да кажеш, че левскарите са кореняци-софиянци, пък цесекарите - кой откъде дошъл, можеш да го казваш с по-директни думи...
Има ли кореняци от тоя милион и поло? :) Па и да има сигурно са 50-те привърженици на Славия

Az sum koreniak Sofianec. :wink:

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 05 ное 2007, 18:56

P.I.R.I.N.
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Мнениеот GOOR » 05 ное 2007, 21:57

otto написа:Наско Сираков: Имаме нужда от диктатура

http://www.sport1.bg/sport1/node/70941

...„Аз вече свикнах с мисълта, че съм си роден виновен, но да не забравяме, че съм изпълнителен директор на най-успешния и на най-популярния клуб в България. Нормално е такива хора да се атакуват...

ТОЗИ ВЕЧЕ Е ПОЧНАЛ И СЕБЕ СИ ДА ЛЪЖЕ :lol: :lol: :lol: ЕБАТИ ОТРЕПКАТА 8)


Постигни това, което той е постигнал, карай автомобил какъвто той кара и живей така както той живее и чак тогава го наричай отрепка :wink:
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 05 ное 2007, 22:03

GOOR написа:
Постигни това, което той е постигнал, карай автомобил какъвто той кара и живей така както той живее и чак тогава го наричай отрепка :wink:


Същото важи, и то в много по-голяма степен, за вас и Стоичков. :wink:

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Re: цитат

Мнениеот kranchar » 05 ное 2007, 22:15

Delija написа:
GOOR написа:
Постигни това, което той е постигнал, карай автомобил какъвто той кара и живей така както той живее и чак тогава го наричай отрепка :wink:


Същото важи, и то в много по-голяма степен, за вас и Стоичков. :wink:

Ти каде тръгна с тоя Стоичков? Изритаха го откади ли не.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 05 ное 2007, 22:20

А вие къде тръгнахте с тоя Сираков? :wink:

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Re: цитат

Мнениеот kranchar » 05 ное 2007, 22:28

Delija написа:А вие къде тръгнахте с тоя Сираков? :wink:

Как каде? Тръгваме да ставаме шампиони!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 05 ное 2007, 22:50

Шампиони, ама друг път.

п.п. ти по-рано пишеше тук като "Shevchenko", помня те тебе аз. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: цитат

Мнениеот otto » 05 ное 2007, 23:30

Delija написа:А вие къде тръгнахте с тоя Сираков? :wink:
ТОЙ САМ СИ ГО КАЗВА ''РОДЕН Е ЗА ДА Е ВИНОВЕН'' А КОЙТО Е ВИНОВЕН,ТРЯБВА ДА СИ ПОЛУЧИ НАКАЗАНИЕТО,НЕГОВОТО НАКАЗАНИЕ Е, ЧЕ Е ЛЕВСКАР :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Мнениеот ludyakon » 06 ное 2007, 00:52

Mичо, ние когато не сме доволни си го казваме. Имало е и рязане на греди, за което вие ни бъзикате. Но не може да падаш от някакви скиори, отбора да играе слабо и да не смееш да изразиш мнение различно от това на ръководството

Момче,тук"и не само тук" всеки изразява своето ЛИЧНО мнение.Боли ме патрондаша за мнението на ръководството.
А това ,че моето и на по-голямата част от феновете на Левски мнения съвпадат с това на ръководството на отбора не означава че сме зависими от това ръководство!
Когато сме недоволни си го казваме където трябва а не публично да режеме греди и да се правим на ГОЛЕМИ РАЗБИРАЧИ от които нищо не зависи. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

SektorG
Мнения: 84
Регистриран на: 08 май 2007, 07:38

Мнениеот SektorG » 06 ное 2007, 02:34

Тоя Кранчар е ебати мазохиста :lol: не му е лесно на момченцето ...

иначе какви хора трябва да сте за да коментирате сираков? :lol: скучно ли ви е?с тая гад няма какво да се занимавате.най-вече вреди на левски но те са до такава степен заслепени че си мисля че им прави добро с тия медийни простотии дето върши.и какво излиза?с 5 точки са зад най-слабия ЦСКА в последните векове.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 72 госта

cron