СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 21 юни 2010, 20:42

sasho_1989 написа:не знам дали ви прави впечатление, но всички латиноамерикански отбори се класирват на 1/8 финалите още преди да са се изиграли 3-те мачове в групите, като имат реални шансове да финишират като водачи в тях, докато европейските "фаворити" (с изключение на холандия) ще се борят до последно за да продължат към пряките елиминации ... говорим за футболни държави като Германия, Англия, Испания, Италия... :qipad:


Това е интересна статистика, а по-интересното е, че на Евро 2008 имаше някакво израстване на европейските отбори и очаквах те да са по-напред.

Има обаче и друго. Италия и Германия са крайно неподготвени за това световно, Англия нищо не играе, а Испания играе ама изненада.

Богдане, трудните първенства не са аргумент. Играчите на южноамериканските отбори в голямата си част играят в Европа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 21 юни 2010, 20:46

Момчe,ти виждaл ли си Фpaнция дa игpae кaто отбоp от 3-4 години нaсaм?Всeки зa сeбe си.A тpeнepa нaли зaтовa тpябвa дa вдъхнe вяpa и подкpeпa нa игpaчитe


Добре, но си припомни и нашия национален отбор. Мислиш ли, че Херо, Стойчо, Пламен, Ицо и Мъри са все некадърници? Понякога и материала просто не става за нищо. Мисля, че такъв е и случая с френския отбор. Този същия треньор на последното световно показа и че може. Едва ли ще е в него проблема, защото не мога да повярвам който и да е некадърник да успее да стане световен вицешампион.

Разбира се всеки има право на мнение и видях, че си се аргументирал за твоето. Моето обаче е, че не треньора е виновен. Всъщност е, но в един друг контекст, а именно че когато нещо се провали всички поемат вината, от чистачката до шефа на федерацията, а не като нашата перука да се измъква. Бидейки конкретен обаче и търсейки истинските причини според мен те са извън треньора.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот L13 » 21 юни 2010, 22:14

"Реализирането на положения се превърна в проблем за испанците" :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Тоя да вземе да се гръмне, мрънка за всяко изпуснато положение все едно Испания губят.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот vill_1 » 21 юни 2010, 22:15

Той иска седмица,подобно на Португалия и затова мрънка,Мите.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот Delija » 21 юни 2010, 22:17

Коментарът на петела както винаги е бъкан от еднообразните му и изтъркани клишета.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот Stinkata » 21 юни 2010, 22:20

8 написа:
Мислиш ли, че Херо, Стойчо, Пламен, Ицо и Мъри са все некадърници? .
Абсолютно завършени, що се отнася до националния отбор. На клубно ниво си имат своите успехи, но до там.....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 21 юни 2010, 23:09

Аха, те провалиха едно уникално поколение готово за подвизи по големите форуми :qipbj:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот ROO8 » 22 юни 2010, 00:12

8 написа:
Момчe,ти виждaл ли си Фpaнция дa игpae кaто отбоp от 3-4 години нaсaм?Всeки зa сeбe си.A тpeнepa нaли зaтовa тpябвa дa вдъхнe вяpa и подкpeпa нa игpaчитe


Добре, но си припомни и нашия национален отбор. Мислиш ли, че Херо, Стойчо, Пламен, Ицо и Мъри са все некадърници? Понякога и материала просто не става за нищо. Мисля, че такъв е и случая с френския отбор. Този същия треньор на последното световно показа и че може. Едва ли ще е в него проблема, защото не мога да повярвам който и да е некадърник да успее да стане световен вицешампион.

Разбира се всеки има право на мнение и видях, че си се аргументирал за твоето. Моето обаче е, че не треньора е виновен. Всъщност е, но в един друг контекст, а именно че когато нещо се провали всички поемат вината, от чистачката до шефа на федерацията, а не като нашата перука да се измъква. Бидейки конкретен обаче и търсейки истинските причини според мен те са извън треньора.

8мaк,Фpaнция сe сpaмувa от нaционaлния си отбоp от 2-3 години,нямa нуждa дa ти описвaм кaкво e тук сeгa слeд тeзи бeзумни нeпpофeсионaлни и кpeтeнски изяви.Игpaчитe paзбиpa сe сa виновни,но споpeд мeн сa повeчe виновни тpeнep и упpaвлявaщи.И нe ми сpaвнявaй нивото нa фpeнскитe игpaчи слeд 2006 с нaшитe слeд злaтното поколeниe!Истинaтa e,чe Зидaн и нeговото поколeниe имaхa дpуги идeaли,цeнности и пpиоpитeти...гоpдосттa дa обличaш нaционaлнaтa флaнeлкa същeствувaшe ощe.И тогaвa сигуpно e имaло нepaзбиpaтeлствa,но сa сe сплотили,зa дa гонят eднa общa цeл и дa сe отплaтят зa обичтa и подкpeпaтa нa фeновeтe, дa нaкapaт фpeнският нapод дa сe гоpдee с тях.Но сa го нaпpaвили зaщото сa били убeдeни тe сaмитe и/или някой e успял дa ги убeди.Сeгaшнитe поколeниe e съвсeм дpуг мaнтaлитeт и възпитaниe и aко възпитaниeто и цeнноститe нe сa нa ниво от мaлък или тpeнep дa ти вкapa под кожaтa,стaвaт сумaтия нaдути,нeблaгодapни,aлчни кpeтeни.
Изображение


Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот Blue Religion » 22 юни 2010, 07:18

Stinkata написа:http://worldcup.sportal.bg/bulevard/Larisa-Rikelme--Boginyata-na-Mondiala.1323.html



GSM да си в тоя живот,батко :D


латино путас са номер 1 :qipbo:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот drvasko98 » 22 юни 2010, 09:44

Имам чувството, че водещите европейски отбори играят колкото да отбият номера. Ей така, каквото стане! И ми се струва, че още някои много лошо ще изгърмят в последните си мачове. Испания ги чака много тежък мач с Чили според мен и с това, което показват досега двата отбора, не могат да го спечелят, ако мачът е феърплей /тоест надявам се в 10-тата минута Швейцария да води 2-0 на Хондурас, обаче ме съмнява това и изобщо дали шоколадите ще си вземат този мач/. Групата на Англия е най-готина като интрига. И няма да е чудно да се класират Англия и Алжир. Тази вечер също се надявам на хубав мач Нигерия-Корея. Дано Аржентина не пусне на гърците аванта, щото много ме съмнява, че може да се случи. Япония-Дания е на кръв. Италия има всички шансове да се класира с три равни. :qipbl: Германия и Гана е другия голям мач, макар да си мисля, че немците ще си го вземат сравнително лесно.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот Delija » 22 юни 2010, 10:20

Южна Америка сигурно за пръв път в историята ще класира 5 отбора във фазата на директните елиминации. Не съм проверявал, но си мисля, че никога не се е случвало.

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот raikoonen » 22 юни 2010, 13:01

drvasko98 написа:Имам чувството, че водещите европейски отбори играят колкото да отбият номера. Ей така, каквото стане!

Да,европейците играят доста постно засега.Май ще продължи традицията,европейците да не могат да спечелят Мондиал извън Стария континент.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 22 юни 2010, 14:06

Има и друго. Къде пише, че трябва да си крайно убедителен в груповата фаза?
Я си представете, че някой европейски отбор стане шампион и тогава (поглеждайки назад) няма да изглежда никак глуповат в групите, а просто по-пестелив. Особено пък ако в директните елиминации изкара всичко от себе си и бие поне два силни отбора.

Те и италианците бяха жив майтап на предното световно ама последните два ключови мача ги изиграха класически, особено полуфинала с немците.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 22 юни 2010, 14:10

drvasko98 написа:Испания ги чака много тежък мач с Чили според мен и с това, което показват досега двата отбора, не могат да го спечелят, ако мачът е феърплей /тоест надявам се в 10-тата минута Швейцария да води 2-0 на Хондурас, обаче ме съмнява това и изобщо дали шоколадите ще си вземат този мач/.


:qipan: :qipan: :qipan:

И според теб испанците ще се надяват на Хондурас да не загубят и ще играят срещу Чили за Х #-o ?
Абсурд [-X
Испанците ще си гонят победата, а ако не бият и се класират по-скоро може да стане при следния вариант. Испанците водят и тогава Чили е под огън. Да кажем някъде около 70-тата минута идва добра новина от мача Хондурас-Швейцария и Чили и Испания виждат, че техния мач е все тая и така между другото Чили и да изравни. Нещо което от испанска гледна точка нищо не означава, а само определя как ще се класират, като първи или втори.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron