ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Delija » 24 апр 2008, 10:01

raleff написа:Хакайте им го отзад и на Дучето и на Голди да не вървят пеша
Такива като тях ебават майката на футболните фенове в България


С тази разлика, че Голди, за разлика от Дучето, никой не го бръсне и за слива. Той просто е една фигурка от пейзажа. Може да си призовава за каквото ще, само че никой не му обръща внимание. В Б Сектор други се радват на много по-голямо уважение и почит от "Кака Златка". Само, че и те провокират насилие, подобно на Дучето. :qipad:

п.п. Баток, това, че си се снимал веднъж с Дучето във Варна и си обелил две-три думи, не значи, че можеш да правиш подобни генерални заключения за него. :qipad:

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот otto » 24 апр 2008, 11:38

УБАВЦИ :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Chelsea_69 » 24 апр 2008, 11:50

Тоя единия ми е от квартала :qipag: :qipae: (не че е много за хвалене де...:)
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Delija » 25 апр 2008, 18:08

Трябва да видиш Дучето около мачове с Подуене, тогава си прави заключенията. :qipag: :qipag: :qipad:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 26 апр 2008, 09:14

Това сме го гледали, поредното яко избиване на комплекси на отрепките дето не могат и 1000 човека да съберат на собствения си стадион в мач, в който може даже шампиони да станат, срам голям, пълна пародия на публика са червените имитации, защо не изместите клуба към Истамбул, там от преселниците все ще има повече от 1000 човека, ходещи по мачове. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 26 апр 2008, 09:28

Когато ставахме шампиони, не падахме под 10 000 на мач.Сега е нормално да сме малко, за съжаление.А вече дотам паднахте, че даже и като шампиони сте една шепа.Като Славия. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 26 апр 2008, 09:41

Така де, вие ще напълните стадиона заради Левски, аз какво се опитвам да кажа, изобщо не ви еня за мижавите четири буквички и палячовците в червено, само и единствено Левски ви е в главата, затова и по време на мачовете само и единствено за Левски пеете, комплексарчета сте. :qipay:

Срещу Марек нямало какво да гледат, хахахаха. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Баце, радваш ме с твоята тотална наивност и необмисленост като ръсиш подобни глупости. :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 26 апр 2008, 09:49

Ткаа де, кво да им гледат на бездарниците в червено.За вас има два мача в годината и те са срещу Левски, защото всичко за вас е свързано с Левски-както вече казах-бесни комплексари сте! :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот sasho_1989 » 26 апр 2008, 09:54

Вместо да кажеге кви мачове да играем днес и да проявите букмейкърския нюх,Вие си чатите тука :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 26 апр 2008, 10:07

Batkoto написа:Левски са ни през онази работа,въпроса е да ви се подиграем публично...иначе истинските мачове за ЦСКА са в евротурнирите :qipad:

хАХАХАА, тия ги разправяй на ГА на някоя среща на сектата, затова злобно оплюхте и ги направихте курви героите от Анфийлд. :^o :^o :^o :^o :^o :^o
Комплексарчета сте и живеете само и единствено заради Левски.Когато бихте на Анфийлд, две седмици не можахте да преживеетеь, че не бихте Левски.Помниш ли?КУРВИ СТЕ КУРВИ СТЕ КУРВИ СТЕ!Та кои са ви истинските мачове?
Уникално падение за пародията на агитка в сектор Г.Та какво викаш за евромачовете?
Вас не ви ебе за четирите буквички, нямате отбор, това е.И затова кагота и да закрият изчадието, все ще е късно. :qipaq:

Иска ти се да унижиш Левски, нали, Баце?Разбирам те колко болка и комплекси си насъбрал в себе си, обрати, разгроми, гаври, само това си видял в жалкия си фенски хживот, напълноте разбирам колко те боли... :qipbp: Европа?А какво сиш видял там, че да отваряш темата?Пак нищо, Баце, пак нищо. :qipbo:

Саше, а кво да направя, че комплексираните панчаревци все за нас мислят? :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 26 апр 2008, 10:18

Това е един епохален успех с 20 годишна давност, дали съвсем случайно е и последния и съвпадна с падането на родния строй на панчаревското отборче?Пад9на строя, падна и отборчето.
Аз съм ходил напролет в европа на мач при това преди две години, а ти?Ти си ходил да гледаш Спартак и Видима, кво да се прави-орисия. :qipap: :qipap: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 26 апр 2008, 10:25

Видях победи, кво да видя.Да ти пратя линк към снимките от екскурзията ми до Търнава и Братислава, барем поне на снимки видиш европа напролет? 8)
Август всяка година ходя, аз съм с отбора ми в добро или зло, не съм фен за два мача в годината като повечето от вас, или направо казано-почти всичките цесекари, у форума, а и извън него. 8) Почти е заради Ото, само него съм го признал. :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 26 апр 2008, 10:34

Ясно е де това за стадиона в съседната пряка. :qipay:
Е,едва ли точно затова са измислили нета, но е забавно все пак. :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 26 апр 2008, 10:49

Какво да кажа, особено казано от фен на отборчето, което при единственвото си минаване в някаква група свърши на епичното пето място!
Пак те питам, да ти дам снимки да разгледаш как изглежда централна европа напролет?Че едва ли ще доживееш сам да видиш, та дори и по телевизията. #-o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот ner0n » 26 апр 2008, 12:57

Batkoto написа:смятам да видя победи в Шампионската лига,ако не още тази есен,то другата :qipbo:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ще си останеш със смятането :lol: :lol: :lol: :lol:
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта

cron