ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Toru » 21 апр 2008, 22:25

sasho_1989 написа:
Dumbi написа:
sasho_1989 написа:Нищо не каза за уникалната застава момче :^o

Какво да ти кажа бе канар? Не ме занимавай с глупости!

Ясен си ми :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Щом казваш...

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот mandja » 22 апр 2008, 05:58

Сашко, това е мачът Левски-Сиони от втори предварителен кръг за Шампионската Лига и пише "Шампионска Лига, приказката продължава" . Други въпроси имаш ли, любознателното ми?
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 22 апр 2008, 06:29

mandja написа:Сашко, това е мачът Левски-Сиони от втори предварителен кръг за Шампионската Лига и пише "Шампионска Лига, приказката продължава" . Други въпроси имаш ли, любознателното ми?

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Blue » 22 апр 2008, 06:58

mandja написа:Сашко, това е мачът Левски-Сиони от втори предварителен кръг за Шампионската Лига и пише "Шампионска Лига, приказката продължава" . Други въпроси имаш ли, любознателното ми?
Манджа,какво си тръгнал да му обясняваш?Не си ли забелязал,че тези от Ботев ,освен хореография с ратишлета в стил ОИ Москва 80,друго нямат!За разнообразие пускат и по някоя друга факла,че да не са съвсем с 30-на години назад :qipag:

BULTRAS_TR
Мнения: 56
Регистриран на: 16 яну 2008, 19:19

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот BULTRAS_TR » 22 апр 2008, 14:36

Само ,че тия от Ботев всяка застава ,факла огромен чаршав или огромни транспиранти си правят с лични средства и клубът не е дал и стотинка + това явно не си запознат с нашите хореота ,ние правихме с плакати ,знамена р огромни знамена покриващи целия сектор ,паралелно на това се правеше подобно нещо в другия сектр ,така че не страдаме от липсата на идеии и хореота ,ние нищо не казваме за вашите хореота ,но извини ме застава с надпис ШЛ и на мене ми се струва доста тъпо !!!

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Toru » 22 апр 2008, 15:30

BULTRAS_TR,както виждаш на оградата на нашият стадион има десетки траспаранти и всеки от тях илюстрира нещо определено.В този случай е написано "Шампионска Лига, приказката продължава" на мача със Сиони,във връзка с предходният сезон когато стигнахме 1/4 финал за Уефа,когато Мъри използваше израза "Продължаваме да мечтаем"(за справка погледни ми в подписа).Не мога да разбера кое е тъпото и нелогичното а и ти не можеш да го обясниш.Просто трябва да се злобее,нали?

BULTRAS_TR
Мнения: 56
Регистриран на: 16 яну 2008, 19:19

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот BULTRAS_TR » 22 апр 2008, 16:36

Не бе не злобея !!! Виж работата е ,че на заставите обикновено пише нещо в подкрепа на отбора или името му или ,не в редки случаи име на групировка ,а да пише това е доста глупаво според мене (moe mnenie),така че ОК ,но съгласи се ,това никъде не е правено и това ,че сте се сетили първи не е защото сте уникални ,а защото никой не би си написал този надпис ! Не се заяждам ама едвали след мача с вас Тампере са написали същото (дадох премира с тамбере не да се заяждам ,а просто тва ми изплува първо ,като голяма изненада ) !!! За мене си е глупаво ,но щом вас си ви кефи това е най-важното!!! :qipaz:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Toru » 22 апр 2008, 17:32

Добре! Къде е споменато за хвалене и за уникалност в случая?Това е просто един надпис от страна на феновете, изразяващ тяхното желание да се повтори радоста от преди няколко месеца,а в случая именно влизането в заветната ШЛ.Става въпрос за "продължаването на приказката" а не претенция за оригиналност.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот sasho_1989 » 22 апр 2008, 19:19

Феновете на ЦСКА призоваха БФС да пусне публика в мача с Ботев =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Феновете на ЦСКА ще изпратят декларация до БФС, с която ще помолят срещата с Ботев да не се играе при "закрити" врати. След среща днес фенклубовете на двата отбора решиха да обединят усилията си в тази насока.

"Ние като представители на клубовете ще излезем със съвместна декларация и ще поискаме от БФС да премахнат наказанието. Ръководствата на двата тима също са с нас", заяви председателят на фенклуба на "армейците" Димитър Ангелов - Дучето.

"Не може заради двама-трима души да страда цялата агитка. Хората, които бяха виновни са осъдени и платиха глоба. В Ловеч винаги има проблеми с организацията на мачовете, защо ние винаги страдаме", каза още Дучето и разкри, че каквото и да се случи 4000 "червени" фенове ще окупират Пловдив.
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Stinkata » 22 апр 2008, 19:25

sasho_1989 написа:.....че каквото и да се случи 4000 "червени" фенове ще окупират Пловдив.

Много съм любопитен да видя как 4 000 човека окупират Пловдив....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот sasho_1989 » 22 апр 2008, 19:27

и аз :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Мичо » 22 апр 2008, 19:28

sasho_1989 написа:Феновете на ЦСКА призоваха БФС да пусне публика в мача с Ботев =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Феновете на ЦСКА ще изпратят декларация до БФС, с която ще помолят срещата с Ботев да не се играе при "закрити" врати. След среща днес фенклубовете на двата отбора решиха да обединят усилията си в тази насока.

"Ние като представители на клубовете ще излезем със съвместна декларация и ще поискаме от БФС да премахнат наказанието. Ръководствата на двата тима също са с нас", заяви председателят на фенклуба на "армейците" Димитър Ангелов - Дучето.

"Футболът е за хората и ние искаме да гледаме любимия отбор от трибуните. Ще има екскурзия до Пловдив. Тръгваме с влакове до Пловдив, а оставяме ръкоделието на тези от южната трибуна. Нали знаете кой пише декларации. Жените от юг, тези от север са истинските мъже, които не говорят, а действат.

http://www.sportal.bg/news.php?id=101495

Тлъстия като един типичен армеец нема акъл за пет стинки и не помни какви дивотии е плещил само няколко часа по-рано, не е лесно да си цесекар. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот sasho_1989 » 23 апр 2008, 11:29

Дано тиквите от БФС напранят компромис че по трибуните да стане незабравимо шоу :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Stinkata » 23 апр 2008, 11:42

Batkoto написа:Мич не си довършил изказването на Дучето :qipad:

Викаш, няма значение кой какво леке е. Щом плюе по Левски, вие му се възхищавате...
Браво. Поредният червен фен, който не разочарова... :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Stinkata » 23 апр 2008, 11:53

E и аз това казвам:
Викаш:
Видяхте фенклуба, който го нямаме как напълни стадиона. А този на Левски, най-силния и големия, май някъде изчезна".

А не викаш:
"Ние като представители на клубовете ще излезем със съвместна декларация и ще поискаме от БФС да премахнат наказанието. Ръководствата на двата тима също са с нас", заяви председателят на фенклуба на "армейците" Димитър Ангелов - Дучето.


Нали знаете кой пише декларации. Жените от юг, тези от север са истинските мъже, които не говорят, а действат.


Мъжкари отвсякъде... :qipap: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта

cron