ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Kudravia » 25 мар 2008, 23:45

А ти си още по-жалък мишок, защото много добре си видял срещу името Delija какво излиза, но явно си решил да врътнеш една свирка на Мичо

Не съм видял какво излиза срещу Delija и няма да видя, защото тоя сайт е ебати чикията и ме болу кура кво излиза на твоя ник.Ама ти си ебати лесния , заклевам се.Кво няма да те манипулира Мичо.Елементарен си.
А на какъв език думата "делия" или както там се признася има смисъл?
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Kudravia » 25 мар 2008, 23:46

Delija написа:Да. Само, че Къдравия ми се губи някъде, много интересен резултат излезезе за него.

http://www.livegif.ru/en/whatgif/?name=%CA%FA%E4%F0%E0%E2%E8%FF

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

ХАХАХАХАХАХАХ Колко си жалък, леле.Боли ме КУРА , че е излязла мишка.Моето име не е Къдравия :qipan:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот ludyakon » 25 мар 2008, 23:50

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Delija » 25 мар 2008, 23:53

Kudravia написа:
Delija написа:Да. Само, че Къдравия ми се губи някъде, много интересен резултат излезезе за него.

http://www.livegif.ru/en/whatgif/?name=%CA%FA%E4%F0%E0%E2%E8%FF

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

ХАХАХАХАХАХАХ Колко си жалък, леле.Боли ме КУРА , че е излязла мишка.Моето име не е Къдравия :qipan:


К`во се палиш бе, това е просто закачка. Моето име да не би да е Delija, важното е весело да става!! Не се сдухвай толкова много...

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Kudravia » 25 мар 2008, 23:57

Не бе насериозно взех как някакъв от интернет форума на Гонг ме оприличава с мишка, докато си пия бирата, пуша цигара и си чешам корема...
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Kudravia » 25 мар 2008, 23:57

Kudravia написа:Не бе насериозно взех как някакъв от интернет форума на Гонг, който ме оприличава с мишка, докато си пия бирата, пуша цигара и си чешам корема...
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Delija » 26 мар 2008, 00:00

Не ми се прави на обиден бе, ние с Мичо си спорихме както винаги малко по-разгорещено, и ти, без никой да те е канил, взе да ми се обясняваш какъв аз съм бил. Като не ти изнася нещо, не го подхващай...

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот ludyakon » 26 мар 2008, 00:05

Delija написа:Не ми се прави на обиден бе, ние с Мичо си спорихме както винаги малко по-разгорещено, и ти, без никой да те е канил, взе да ми се обясняваш какъв аз съм бил. Като не ти изнася нещо, не го подхващай...

ЛУД,КАЗВА СЕ:КАТО СИ ДАЛ ГЪЗ ПОД НАЕМ-ЩЕ МУ ТЪРПИШ КЛИЕНТИТЕ :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Kudravia » 26 мар 2008, 00:06

Ама ти пък защо ми държиш сметка Аз в кой спор да се намесвам, или не.Тва си е моя работа.Ти ако искаш не ми обръщай внимание и както повечето случаи се измъкни като бит педераст и толкоз...
Кое не ти изнася, това че си слаб опонент щом се оставяш да те манипулират?Не се безпокой , т.нап. марионетка(която функция изпълняваш ти в случая) е много важна фигура.Без нея няма манипулация.Затова въпреки , че знаеш за какво става въпрос продължаваш да играеш.Защото това правите вие...
http://www.vbox7.com/play:50cceffe гледай го това да се развеселиш малко
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Delija » 26 мар 2008, 00:08

Виж се само.....

В началото беше...

Kudravia написа: Мишок :qipap: :qipap: :qipap: :qipap: Мишок му излезе :qipap: :qipap: :qipap: :qipap: :qipap: ХИХИХИХ


След като излезе http://www.livegif.ru/en/whatgif/?name=%CA%FA%E4%F0%E0%E2%E8%FF обаче....

Kudravia написа:защото тоя сайт е ебати чикията и ме болу кура кво излиза на твоя ник


Kudravia написа:Боли ме КУРА , че е излязла мишка.Моето име не е Къдравия



:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Delija » 26 мар 2008, 00:11

Kudravia написа:Ама ти пък защо ми държиш сметка Аз в кой спор да се намесвам, или не.Тва си е моя работа.Ти ако искаш не ми обръщай внимание и както повечето случаи се измъкни като бит педераст и толкоз...
Кое не ти изнася, това че си слаб опонент щом се оставяш да те манипулират?Не се безпокой , т.нап. марионетка(която функция изпълняваш ти в случая) е много важна фигура.Без нея няма манипулация.Затова въпреки , че знаеш за какво става въпрос продължаваш да играеш.Защото това правите вие...
http://www.vbox7.com/play:50cceffe гледай го това да се развеселиш малко


Пак се излагаш, като пишеш пълни глупости. Мен никой не ме е манипулирал за нищо, ние с Мичо си се заяждаме тука много често... нито той мисли всичко, което пише, нито аз. Обаче разни невежи като теб, решават, че знаят всичко и вече раздават оценки - кой кого манипулирал, кой кого таковал... накрая па се и обиди. Трай си по-добре. :qipad:

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Kudravia » 26 мар 2008, 00:26

Не бе , май ти си този , който взима нещата много на сериозно.Аз хората в интернет не ги взимам на сериозно, защото малко или много общуването не е съвсем реално(особено при такива малосмислени спорове).Уф, ае лека вечер , Мише :qipap:
Трай си по-добре
- никога :qipbl:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот Delija » 26 мар 2008, 22:15

Kudravia написа:Не бе , май ти си този , който взима нещата много на сериозно.


То си пролича, не се напъвай излишно... :qipad:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот itsoVIII » 27 мар 2008, 09:17

Агитка на Левски дебне за бой фенове от Разлог
Последна редакция: 27.03.2008, 07:25
Публикуване: 27.03.2008, 07:23
От в. Топспорт, четвъртък, 27 март 2008
Ръководството на „сините" въвежда фейсконтрол днес

Фенове на Левски обмислят да причакат днес пред зала „Сиконко" в столичния комплекс „Люлин" фенове от Разлог, научи „Топспорт".
Пирин Балканстрой гостува на „сините" в първи мач от четвъртфиналните плейофи на мъжкото волейболно първенство. Играе се до две победи в три мача. Заради по-предното си място от редовния сезон момчетата на националния селекционер Мартин Стоев имат предимство да са домакини в първия и в евентуалния трети двубой.
В двубоите в залата на Левски Сиконко през декември Пирин имаше оглушителна подкрепа. „Сините" фенове обаче показаха зъбите си на 25 януари, като нападнаха с камъни привържениците на ЦСКА преди вечното дерби. Бяха потрошени стъкла на служебния вход.
За днешния двубой пък ръководството на Левски Сиконко ще вземе специални предохранителни мерки. Както „Топспорт.бг" вече обяви, запалянковците на Пирин Балканстрой няма да бъдат допускани вътре в залата с тъпани и свирки. Така процедираха с разложани от ръководството на ЦСКА.
Ще има обаче и фейсконтрол, който предполага, че невъздържаните и лъхащи на алкохол запалянковци ще останат отвън.

Ей т'ва е =D> =D> =D>
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Мнениеот itsoVIII » 27 мар 2008, 12:18

Левскари в болница след бой на България - Финландия
26 март 2008 23:07
Автор: Александър Бойнов, "donbalon.eu",
Група сини ултраси издебната от привърженици на ЦСКА на излизане от стадиона
Здраво меле между привърженици на ЦСКА и Левски се е заформило след края на контролата на националния отбор срещу Финландия (2-1), научи db. Малко след последния съдийски сигнал група от 20-ина сини ултраси напуснали сектор "Б", като скандирали името на любимия си футболен клуб. В зоната около Строителния техникум сините фенове били причакани от по-многобройна група хора, която им хвърлила здрав бой, разказаха за db очевидци на събитието, случило се в центъра на София. Според свидетели биячите били привърженици на ЦСКА, въпреки че не носили никакви отличителни артикули на червения клуб.

Цялата случка се разиграла много бързо на метри от полицаите, охраняващи мача, но те така и не успяли да реагират навреме. В резултат на побоя няколко от привържениците на Левски са пострадали сериозно, като трима са били откарани в болница със значителни наранявания по главата и тялото.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron