ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част III

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Мнениеот BAt e venci » 06 ное 2007, 18:36

По добре 20000 хиляди истински ЛЕВСКАРИ отколкото 22000 събрани от кол и въже :!: и изпратени там под строй :lol: :lol:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 06 ное 2007, 18:40

:wink: Баце, страшно нелепо изглеждат приказките ти отстрани.Особено на фона на факта, че вие повече от 22 000 от 20 години не сте събирали, то не се знае дали има толкова живи цесекари. :lol:
Така че :-$
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
БанчанинО
Мнения: 154
Регистриран на: 25 окт 2007, 07:02
Местоположение: БАНКЯ

Мнениеот БанчанинО » 06 ное 2007, 18:46

Batkoto написа:не говорим за бройка въпреки че и за това можем да поспорим...въпроса е че ние си напълнихме стадиона,а вие не...и всичките ви претенции отиват по дяволите :lol:


Кога не си напълнихме стадиона?
ЛЕВСКАР ДА СИ,БРАТКО,Е ЧЕСТ!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Мнениеот BAt e venci » 06 ное 2007, 18:48

Batkoto написа:от всички краища на България :idea:


На мен любимите ми фенове са от дълбокия прованс ,идват само за мачовете с най-големите отбори обикновенно си взимат билет за Б сектор(там е купона) влизат и почват д си търсят реда и мястото след като най-накрая го намират сядат на него и се преквалифицират в треньори ,след което ако отборът ни губи мача без изглед да го спечели стават и си хващат влака да се прибират.Неприятното в случая е че взимат местата на хора които по една ли друга причина не са могли да си вземат билет навреме ,но винаги ще останат до края на мача за да покрепят тима си :idea:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 06 ное 2007, 18:52

Не всички са така,аз познавам една силна група
от Велико Търново,винаги са на стадиона когато могат.
Никога не биха си тръгнали,каквото и да става.
Познавам и др. такива.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 06 ное 2007, 18:54

Batkoto написа:не говорим за бройка въпреки че и за това можем да поспорим...въпроса е че ние си напълнихме стадиона,а вие не...и всичките ви претенции отиват по дяволите :lol:


:lol: С Ливърпул ли-европейския, там ли го напълнихте? :lol:
Единствения ви шанс дае съберете повече публика.
Иначе с Пирин куцо, сляпо и сакато се е стекло да хапне кебапчета и да пийне бира. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 06 ное 2007, 19:06

Оф, тва червени да се пъчат на тема агитки.... Че и такъв дето си гледа отбора по телевизията само. Големия цесекар.
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 06 ное 2007, 19:31

Аз съм и на по-малко от Герена, ама пак мога да се хвана на бас, че имам дооооста повече навъртени километри за Левски. То любимия отбор няма само домакинства.
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 06 ное 2007, 19:34


Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 06 ное 2007, 21:44

Мичо написа:
:lol: С Ливърпул ли-европейския, там ли го напълнихте? :lol:


Като почнете с тоя Ливърпул..... всеки си има разни издънки. Вие къде бяхте срещу Челси(през 2001-ва), на бенефиса на, иначе тъй любимият ви, Мъри също ви нямаше.... тъй,че не знайте много. :-$ :-$

SektorG
Мнения: 84
Регистриран на: 08 май 2007, 07:38

Мнениеот SektorG » 07 ное 2007, 04:49

Аз пък съм навуртял 10 милиарда км за 1 година и съм най-великия!

Иначе не знам какво толкова объщате внимание на фенчета на отборче което събира 3.000 човека на домакинство с Челси :lol: с Тампере колко бяха?И като са толкова велики защо не са повече от нас на дербитата?Защо когато влязоха в ШЛ не бяха повече от нас (дербито бе само броени дни след влизането им)? :lol: :lol: :lol:
Защото са смешници,тва е.И ще ви кажа за последен път най-истинската причина да сте със светлинни години след нас!
СЕКТОР Г ПОВРЕМЕ НА ГАЛАТАСАРАЙ,АТЛЕТИКО МАДРИД И НЮКАСЪЛ!
:wink: :!: :!: :!:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 07 ное 2007, 07:22

3000 викаш. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Понатам няма смисъл да чета просто, ясно е на всички какво ще кажеш. :lol: :lol: :lol:
Айде улево, я кажи, има ли повече от 20 000 цесекари живи и дай доказателство за това. :lol:

Аааа, и да не забравя, много се забавлявах когато във вашия форум всички псуваха Дучето след мача с тулуза.Щото не сложил уредбата и резултата бил, че една нормална песен не се изпяла-пълна анархия. :lol:
Изкуствен отбор :arrow: изкуствена публика. :wink:
Без уредба нищо не става, дам... :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 07 ное 2007, 13:11

mandja написа:Оф, тва червени да се пъчат на тема агитки.... Че и такъв дето си гледа отбора по телевизията само. Големия цесекар.


той за тва баткото е толкова смешен :wink:

От ТВ феновете по-жалко нещо нема... Още повече,когато се пъчат на хора,които са с отбора си винаги и навсякъде :wink:

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 07 ное 2007, 13:29

Мичо написа:3000 викаш. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Понатам няма смисъл да чета просто, ясно е на всички какво ще кажеш. :lol: :lol: :lol:
Айде улево, я кажи, има ли повече от 20 000 цесекари живи и дай доказателство за това. :lol:

Аааа, и да не забравя, много се забавлявах когато във вашия форум всички псуваха Дучето след мача с тулуза.Щото не сложил уредбата и резултата бил, че една нормална песен не се изпяла-пълна анархия. :lol:
Изкуствен отбор :arrow: изкуствена публика. :wink:
Без уредба нищо не става, дам... :lol:


:lol: :lol: Те взеха, че на един мач се събраха повече от 1000 души и за нещастие уредбата крива!!!
Като на оня ракета и кривия космос... :oops: :oops:

Потребителски аватар
ЗЕВСИЧКА
Мнения: 41
Регистриран на: 11 окт 2007, 14:28
Местоположение: Бургас

Мнениеот ЗЕВСИЧКА » 07 ное 2007, 13:41

SektorG написа:Аз пък съм навуртял 10 милиарда км за 1 година и съм най-великия!

Иначе не знам какво толкова объщате внимание на фенчета на отборче което събира 3.000 човека на домакинство с Челси :lol: с Тампере колко бяха?И като са толкова велики защо не са повече от нас на дербитата?Защо когато влязоха в ШЛ не бяха повече от нас (дербито бе само броени дни след влизането им)? :lol: :lol: :lol:
Защото са смешници,тва е.И ще ви кажа за последен път най-истинската причина да сте със светлинни години след нас!
СЕКТОР Г ПОВРЕМЕ НА ГАЛАТАСАРАЙ,АТЛЕТИКО МАДРИД И НЮКАСЪЛ!
:wink: :!: :!: :!:


Ти май за друг мач говориш. Аз съм бил на всички, за които сега споменаваш. Публиката на Левски превъзхождаше в пъти вашата (както си е било винаги). Ако не си забелязал на дербита червен е само миризливия сектор. Всичко останало е синьо. А за мачовете от Шамп лига - 42000. Замълчи, щото едва ли си посещавал по-пълен стадион от новата ви история - върха ви е с Ливърпул - полупразен стадион, т.е. около 15-18000.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron