ШАМПИОНСКА ЛИГА

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот bluehope » 04 юни 2008, 14:40

itsoVIII написа:
Stinkata написа:Как ще се изложат? Те могат да бият всеки...

Виж как знаеш :qipad:


Най-вече шефа си на излизане от стадиона ...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот itsoVIII » 04 юни 2008, 14:41

ааа, малко му е :qipam: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Al » 04 юни 2008, 15:09

Споко бе,

извадиха и Порто от Шампионската лига.

Ей тоя Батков не прощава на никого! :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 04 юни 2008, 19:13

Samp написа:Това е стратегически ход на Томов бе, за да не се изложат на терена :qipad: :qipag:
А сега ще може да си говорят - ние щяхме финал да играеме, ама тия гадове от Левски, БФС и УЕФА се уплашиха и ни спряха :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


УЕФА я извади от списъка. Не е мафиотска структура и част от организацията. И сам знаеш, че не от тях тръгна скандала около ЦСКА, а мошениците дигнаха патардия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Stinkata » 04 юни 2008, 19:20

Веско, аз не знам защо не заведете едно дело за клевета срещу Батков и БФС...
ИзображениеИзображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот bluehope » 04 юни 2008, 19:38

Тия Бенфика как преебаха Спартак Москва

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот otto » 04 юни 2008, 20:08

Stinkata написа:Как ще се изложат? Те могат да бият всеки...

=D> =D> =D> =D> =D> =D>
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот sasho_1989 » 04 юни 2008, 20:33

Сериозни разправии в УЕФА - централата иска да спаси ЦСКА

Поредният голям скандал е на път да избухне заради ЦСКА, но този път той да се състои в европейската футболна федерация. Чиновниците в Нион вече не вярват дори на подчинанета на тях българска лицензионна комисия и започват разследване по каква схема е спрян българският шампион, който по документи се води на печалба от 3 милиона лева. В УЕФА умуват грандиозна проверка на финансите в България и ако се разкрият големи злоупотреби е възможно да бъде изхвърлен дори националният ни тим.

Също така в УЕФА има сериозно разединение и относно това дали да бъде изхвърлен ЦСКА от ШЛ през тази година въпреки официалното становище, че от централата се доверяват изцяло на лицензионната комисия. Според чиновниците казусът "ЦСКА" е без прецедент в тяхната практика и случаят бил доста заплетен. Причината за тези твърдения се криели в писмо, изпратено от БФС, с което се уведомява, че ЦСКА заслужава своето място в ШЛ, а няколко часа след това се появява корено различно становище от България на лицензионната комисия, която твърди, че ЦСКА трябва да бъде изхвърлен от турнира.

:roll: :roll: :roll:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Delija » 04 юни 2008, 20:49

JERRY написа:
Delija написа:
JERRY написа:ЦСКА ще играе ли квалификации??? :qipbl: :qipbl:
(Джери, не се отнасяй, това не ти е скрития форум - пиши името на отбора както трябва!)


Джери, мишко, ама знаеш винаги кога да се появиш. Виж, в някои други моменти съм забелязал, че си пълно мишле, никакво те няма. :qipan:

Имаш по-важни неща, от които да се вълнуваш....
:qipae: :qipae:


И аз се вълнувам от тях. Както виждаш тук съм, не се появявам само в удобни моменти. :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Delija » 04 юни 2008, 23:48

БФС, Левски.... на теб всички са ти виновни, само не и този боклук Томов. :qipan: :qipan:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот drvasko98 » 04 юни 2008, 23:51

Сериозно в сайта на Берт, вече издърпаха отборите ни с едно място напред, а този много рядко бърка, така че ми се струва че съдбата ви за Европа е прочетена.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот drvasko98 » 04 юни 2008, 23:56

Batkoto написа:стига и ти с този Лупи .. ясно е че не е платил,ми като няма пари няма да плати,потулил бил информацията,ми надявал се е да продаде отбора навреме,не е станало,откъде да вземе пари .. еми дай да го линчуваме,аз пък съм убеден че Лупи направи всичко по силите си да спаси ЦСКА...и все още нищо не е решено в края на краищата :idea:


И аз съм убеден. Това сте голяма част от ЦСКАрите. Левскарят Божков опитваше всячески да навреди на ЦСКА, а ЦСКАрят Лупи всячески да го спаси и резултатите са ясни. Толкова са ви некадърни кадрите, че с добрите си дела вършат повече злини на клуба ви отколкото нашите и то с умисъл :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Delija » 04 юни 2008, 23:58

Браво, браво... той ще ни затрие, ти обаче дай светец и великомъченик да го изкараме. :qipan: :qipan: Не е истина колко си заблуден. :qipan: :qipan: Като няма пари, да не е идвал в ЦСКА. Докара оня индийски циганин, който май и 5 лева не е дал досега, па после някой му бил виновен. Като няма пари, какво прави в ЦСКА тази... :?: :?: :!:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот sasho_1989 » 05 юни 2008, 00:00

Бате-Лупи е доказан луузър и в политиката и във футбола вече.Както по-напред такива бъкии е забъркал и с украинците че скоро може и да го гръмнат...това да не му е Дучето да го размотава наляво-надясно
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Delija » 05 юни 2008, 00:09

Точно така, Баток, Лупи да не ти е платил, че го защитаваш така сляпо и бясно?? :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта