ШАМПИОНСКА ЛИГА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 22 май 2008, 22:10

Delija написа:Осмак, гледай, ако интервюто беше на Ицо.... на секундата щеше да е тук


[-X [-X [-X

Щеше да е тук преди да е излязло в съответната медия :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 22 май 2008, 22:12

Мичо написа:Хех, хората, потили се при последните минути срещу Омония и Хайдук-2 пъти, да ми говорят за малко късмет...
НВяма такава наглост.Ама сме ви свикнали, още от фалшивото създаване сте си такива-арогантни и нагли. :qipad:


Два пъти с Хайдук :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: , май кошмара Олимпия не ви напуска :qipan:

Омония не е нищо особено, но не е анонимник.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Delija » 22 май 2008, 22:13

Остави го Мичо, той и до днес не може да преживее головете на Муджири, Тунчев и Чиликов. Аха, аха, да настане голЕмата радост и...... чеп. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот stankovich » 22 май 2008, 22:14

Delija написа:Станкович, сръбското първенство напоследък е по-голяма трагедия и от нашето. :qipad: Но Звезда и Партизан са много по-напред с материала от Левски и ЦСКА. Не знам дали си посещавал базите на двата белградски гранда, ако си, то разликите с нашите грандове са ти от ясни по-ясни. :? :?


Само тази на Звезда и си абсолютно прав .....няма място за сравнение...........така , че очаквам поредното разочарование в европейските турнири!
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Мичо » 22 май 2008, 22:15

Пак почнахте да остроумничите не намясто ,така е, като няма какво друго да кажете, леваци. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 22 май 2008, 22:16

Аз не мога да разбера защо го нарича и "късмет". Така както сме вкарвали в тази минута, така сме и получавали в тази минута. Справка най-пресния ни мач в ЕКТ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 22 май 2008, 22:17

Мичо написа:леваци. :qipbo:


Ай наздраве Мичо :qipaz:

Предният път нямах време, но следващия ще ударим по едно някъде :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Мичо » 22 май 2008, 22:18

Едно-две и кюфте за мезе. :qipbo: :qipbo: :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот raleff » 22 май 2008, 22:20

Мичо написа:
raleff написа:Мичо,ти да не ми бърса потта че да знаеш :qipad:
И наглост е да повтаряш постоянно че сме фалшив отбор и не сме българи :!:
Смени си бедния репертоар със Стоичков.
Вече си ми като прочетен вестник :qipad:

Добре де, поне тези, които познавам, сте българи ама че сте ментак, нема спор. :qipap: :qipap: :qipap:
Но сте си се същите арогантни наглеци.Всичките. :qipbl:



Какво означава ментак?
Сигурно сега ще напишеш "Изкуствено създаден отбор" :qipad:
Да ти кажа честно вече не Ви обръщам внимание
Само един пример ще ти дам.Моля ДРУГИ да не отговарят. :idea:
Ако след време жена ми зачене инвитро,роди дете и във времето то стане известна и силна личност,обичана от много хора и всички завистници които не могат да имат деца как ще го наричат? Ментак ли?
Каквото и да си бъбриш ЦСКА е и ще е любимия ми отбор.Изкуствено или естествено създаден.
Когато съм се родил този отбор го е имало.Когато умирам съм сигурен че пак ще го има. :qipaz:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Delija » 22 май 2008, 22:21

stankovich написа:
Delija написа:Станкович, сръбското първенство напоследък е по-голяма трагедия и от нашето. :qipad: Но Звезда и Партизан са много по-напред с материала от Левски и ЦСКА. Не знам дали си посещавал базите на двата белградски гранда, ако си, то разликите с нашите грандове са ти от ясни по-ясни. :? :?


Само тази на Звезда и си абсолютно прав .....няма място за сравнение...........така , че очаквам поредното разочарование в европейските турнири!


Телеоптик, базата на Партизан, е уникална. Имах чувството, че не съм на Балканите, а някъде по Западна Европа. :qipad:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Toru » 23 май 2008, 14:07

raleff написа:По твоята логика заради индивиди като Думби,коня,Венци и т.н.
трябва и аз да говоря( пиша) като цяло,така ли?
Айде не се излагай.Мисля че не си на тяхното ниво.Освен ако бъркам :qipad

[/quote]
Какво ми е нивото,бе? Щом толкова много обичаш да ме споменаваш,искам да се обосновеш.Не мислиш ли,че вече прекаляваш?
Всичките ти мнения са несъстоятелни!

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот raleff » 23 май 2008, 14:47

Tеб съм те игнорирал :qipad:
Мичо ме е разбрал какво искам да напиша
Много си малък да ти давам обяснения :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот otto » 23 май 2008, 20:19

Toru написа:Какво ми е нивото,бе?

ЯВНО НЕ Е ДОБРО,ЩОМ САМ НЕ ЗНАЕШ :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот drvasko98 » 23 май 2008, 23:37

Delija написа:Ние не трябва да разчитаме на късмет, а на себе си. :qipad: На късмета разчитат слабите.


А бре Делчо, целият последен финал на ШЛ беше изтъкан от късмет, първо се хлъзна Ван дер Сар, иначе си ловеше топката. После Лампард удари гредата отдолу, а Сар гледаше, след това Гигс от 7 метра улучи перчема на Тери вместо цялата врата, същият Тери пък се хлъзна в най-фаталния момент. В нито един от тези епизоди не ставаше въпрос за някакво майсторство от страна на печелившата в съответната ситуация страна, така че сам си отговори за ролята на късмета. Единствено Бразилия през 2002 г. стана шампион без някакъв особен късмет, макар че и тогава Кан пусна топката на финала. Всички останали победители са имали късмет кой по-голям, кой по-малък.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 24 май 2008, 10:33

drvasko98 написа:Всички останали победители са имали късмет кой по-голям, кой по-малък.


Демек нищо не зависи от умения, въпрос на късмет, а Левски просто е нямал късмет през цялата си история, така се случило, нямали късмет, иначе са най-добрите в света :qipay:

Мен пък ако питаш има закономерности и Реал или Милан не случайно притежават това което са спечелили. Късмет има в отделните ситуации, сборно всичко вече не е късмет.

Късмет е при отделното хвърляне на монета дали ще е ези или тура, закономерност няма. При 100 сборни хвърляния отделните късметлийски ситуации нямат значение, сборно ще имаме около 50 езита и 50 турата или нещо подобно (51 към 49, 52 към 48...).
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта