Ботев Пловдив 1912

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Ботев Пловдив 1912

Мнениеот Мичо » 08 окт 2007, 10:19

Тази тема е за феновете на Ботев.
Всякакви провокации относно този клуб от страна на фенове от другите отбори ще бъде наказвано моментално. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот SCB » 08 окт 2007, 10:25

Значи може да напиша нещо, което ще жегне левскарите
Изображение
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 89
Регистриран на: 25 юли 2007, 21:42

Мнениеот sorcererals » 08 окт 2007, 12:09

Не дразни админите, we :lol: :lol: :twisted:
Ше пуша, ше пуша, ше пуша, докат белия ми дроб стане черен,.....................




.......................а после що пиене ще падне.........


ВИВА КАНАРИ

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 08 окт 2007, 13:48

Вестник "Пенсионери" ли е това?? :shock:
Вдигни гард за своя град!

Бай Лаут
Предупреден
Мнения: 103
Регистриран на: 23 мар 2007, 17:30

Мнениеот Бай Лаут » 08 окт 2007, 19:10

Само Ботев! Винаги съм бил за "Ботев", когато е играл и бил шопски отбори! Но не и вдругите случаи! Надявам се, че няма да ме изтрииеш! Пожелаавам успех на "Ботев" само срещу шопски отбори!!!!!!!!!! :o

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 08 окт 2007, 19:12

Велбъжд шопски ли е или бие повече на македонски :oops:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

petarkata
Мнения: 4
Регистриран на: 08 окт 2007, 15:55

Мнениеот petarkata » 08 окт 2007, 19:18

Браво Ботевист ти направо ме разцепи това за Левски те са много забутан отбор......???

Бай Лаут
Предупреден
Мнения: 103
Регистриран на: 23 мар 2007, 17:30

Мнениеот Бай Лаут » 08 окт 2007, 19:18

Велбъжд си отива там, където му е мястото - в задния двор на българския футбол!
Той не може и да сънува да се сравнява с истински футболен гранд, с публика, истори и атмосфера, която едно провинциално градче ме поже и да мечтае!
И стига подобни елементарни заяждания - вече няма нищо кюстендилско в името и в състава на отбора, който много не ви е приятен!
Мина един етап от историята, приключи една страница, започва нова!
При нас, но, засега, не и при вас! :o

И, моля, стига спекулации, че съм бил ботевист! Казах, и повтарям: ПОДКРЕПЯМ БОТЕВ САМО И ЕДИНСТВЕНО КОГАТО ИГРАЕ С ШОПСКИ ОТБОРИ! :!:
Последна промяна от Бай Лаут на 08 окт 2007, 19:22, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 08 окт 2007, 19:19

Димитър Христолов се отказва от Ботев?
:roll: :roll: :roll:
08.10.2007 19:30 ч.
Sport.Plovdiv24.com


Президентът на Ботев Пд Димитър Христолов сериозно обмисля варианта да се откаже от финансирането на клуба. Причината са изстъпленията на феновете след края на мача срещу Черно море. Според близки до боса той се е уморил от постоянната битка с привържениците на клуба.
„След като привържениците на Ботев искат да се оттегля и твърдят, че има реални купувачи, които спирам, аз преустановявам финансирането на клуба и чакам да ми бъдат доведени тези хора, които искат да закупят Ботев. Взех това решение заради обидното отношение на феновете пред мен, което премина всякакви граници на благоприличието след мача с Черно море," обяви Христолов чрез пресслужбата на отбора. Тази сутрин президентът се е срещнал с водещи хора от фенклуба, на която ги е информирал, че иска да напусне клуба.

Това не е първият път, в който Христолов обмисля оттеглянето си от „канарчетата". Досега обаче той бе твърд в решението си да остане начело на отбора. Запознати твърдят, че въпреки слуховете за абдикация на Христолов, е много по-вероятно той в крайна сметка да продължи издръжката на клуба. Информацията е на Gong.bg.
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 08 окт 2007, 19:19

:shock: кой бил ботевист :?:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 08 окт 2007, 19:20

Домакинов: Локомотивец управлява Ботев

08.10.2007 08:50 ч.
Sport.Plovdiv24.com


Проблемът в Ботев е, че президентът Христолов симпатизира на Локомотив (Пд), а не на Ботев, смята защитникът на Черно море Николай Домакинов. Преди време той напусна със скандал Ботев.
- Толкова беззъб и безидеен Ботев никога не съм виждал. Вината е на техния президент, който 7 години петни и плюе върху името и марката Ботев. Заради него си тръгнаха всички добри футболисти. Срещу такъв никакъв Ботев Черно море просто трябваше да бие в Пловдив - допълни Домакинов. Информацията е на вестник "7 дни спорт".
Изображение

petarkata
Мнения: 4
Регистриран на: 08 окт 2007, 15:55

Мнениеот petarkata » 08 окт 2007, 19:21

Баткото си Чорбар ли си щом си за ЦСКА хахаххахахахахах....

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 297
Регистриран на: 13 авг 2007, 23:01
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Мнениеот HRISTEV » 08 окт 2007, 19:23

sasho_1989 написа:Димитър Христолов се отказва от Ботев?
:roll: :roll: :roll:
08.10.2007 19:30 ч.
Sport.Plovdiv24.com


Президентът на Ботев Пд Димитър Христолов сериозно обмисля варианта да се откаже от финансирането на клуба. Причината са изстъпленията на феновете след края на мача срещу Черно море. Според близки до боса той се е уморил от постоянната битка с привържениците на клуба.
„След като привържениците на Ботев искат да се оттегля и твърдят, че има реални купувачи, които спирам, аз преустановявам финансирането на клуба и чакам да ми бъдат доведени тези хора, които искат да закупят Ботев. Взех това решение заради обидното отношение на феновете пред мен, което премина всякакви граници на благоприличието след мача с Черно море," обяви Христолов чрез пресслужбата на отбора. Тази сутрин президентът се е срещнал с водещи хора от фенклуба, на която ги е информирал, че иска да напусне клуба.

Това не е първият път, в който Христолов обмисля оттеглянето си от „канарчетата". Досега обаче той бе твърд в решението си да остане начело на отбора. Запознати твърдят, че въпреки слуховете за абдикация на Христолов, е много по-вероятно той в крайна сметка да продължи издръжката на клуба. Информацията е на Gong.bg.

АЙ ДАНО НАЙ НАКРАЯ СЕ МАХНЕ !!!!!
ОРЕЛА: СЪДИЯТА Е ПРЕСТЪПНИК И БАНДИТ

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 08 окт 2007, 19:24

бай Лауте, комплексите си на тема шопи, граовци и т.н. ги изказвай на друго място. Примерно у вас, на вечеря, пред семейството :lol: :lol: :lol: Тук си невървежен при условие, че и на теб не е ясно от кой отбор си - Велбъжд или Локомотив. А може би пък Галатасарай :lol: :lol: :lol:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 08 окт 2007, 19:27

Айде стига тъпотии бе :evil:

Вместо да коментираме спирането на финансирането на отбора от страна на Селската Мастия,само глупости се пишат деаба...

Ако Селяка се махне,ще пия,ще пия,ще пия...докъто...черният ми дроб издържи на алкохола 8) 8) 8) \:D/ \:D/ \:D/
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта

cron