Ботев Пловдив 1912

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот greenway3 » 16 юни 2008, 19:50

Като стане действително ще напишете текст "твърде късно умря" :qipag: .Иначе оригинално,хареса ми,Селския много добре изглежда на некролог :qipbj: .
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот Христолов » 17 юни 2008, 08:10

Старши-треньорът на Ботев Пд Тенчо Тенев заяви, че е готов да напусне клуба, след като стана част от войната между феновете и президента Димитър Христолов.

Тази сутрин заведението, което държат синовете му, осъмна облепено с некролози на Христолов и надписи подканващи наставника да напусне отбора, който изведе до полуфинал в турнира за Купата на България.

„Не искам да ставам част от тези безумни скандали. Не е толкова важно кои са извършителите на това деяние, важно е кой ги подстрекава. Знам кой стои зад всичко това. Не мога да търпя такова отношение и щом съм някаква пречка напускам”, заяви специалистът.

Димитър Христолов остана изненадан от думите на Тенев.

„Днес говорихме два пъти, но Тенчо не каза нищо за напускане. Напротив – стори ми се още по-мобилизиран от случилото се”, каза шефът на „канарчетата”.

:D :D :D :D

ПРИКАЗКАТА ПРОДЪЛЖАВА - МИТКО СЕЛСКИЯ ОСТАВА :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот Stinkata » 17 юни 2008, 08:13

Тази сутрин около 4 часа запалянковците на Ботев са облепили с некролози и букмейкърският пункт на старши треньора на Ботев Тенчо Тенев в жк. „Тракия”.
Ето кой ви нареждаше загубите... :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот sasho_1989 » 17 юни 2008, 08:14

Hristolov написа:Старши-треньорът на Ботев Пд Тенчо Тенев заяви, че е готов да напусне клуба, след като стана част от войната между феновете и президента Димитър Христолов.

Тази сутрин заведението, което държат синовете му, осъмна облепено с некролози на Христолов и надписи подканващи наставника да напусне отбора, който изведе до полуфинал в турнира за Купата на България.

„Не искам да ставам част от тези безумни скандали. Не е толкова важно кои са извършителите на това деяние, важно е кой ги подстрекава. Знам кой стои зад всичко това. Не мога да търпя такова отношение и щом съм някаква пречка напускам”, заяви специалистът.

Димитър Христолов остана изненадан от думите на Тенев.

„Днес говорихме два пъти, но Тенчо не каза нищо за напускане. Напротив – стори ми се още по-мобилизиран от случилото се”, каза шефът на „канарчетата”.

:D :D :D :D

ПРИКАЗКАТА ПРОДЪЛЖАВА - МИТКО СЕЛСКИЯ ОСТАВА :qipag:

И МИСИРКАТА ГАЛКА Е НАЛИЦЕ :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот Христолов » 18 юни 2008, 16:45

sasho_1989 написа:
Hristolov написа:Старши-треньорът на Ботев Пд Тенчо Тенев заяви, че е готов да напусне клуба, след като стана част от войната между феновете и президента Димитър Христолов.

Тази сутрин заведението, което държат синовете му, осъмна облепено с некролози на Христолов и надписи подканващи наставника да напусне отбора, който изведе до полуфинал в турнира за Купата на България.

„Не искам да ставам част от тези безумни скандали. Не е толкова важно кои са извършителите на това деяние, важно е кой ги подстрекава. Знам кой стои зад всичко това. Не мога да търпя такова отношение и щом съм някаква пречка напускам”, заяви специалистът.

Димитър Христолов остана изненадан от думите на Тенев.

„Днес говорихме два пъти, но Тенчо не каза нищо за напускане. Напротив – стори ми се още по-мобилизиран от случилото се”, каза шефът на „канарчетата”.

:D :D :D :D

ПРИКАЗКАТА ПРОДЪЛЖАВА - МИТКО СЕЛСКИЯ ОСТАВА :qipag:

И МИСИРКАТА ГАЛКА Е НАЛИЦЕ :qipbp: :qipbp: :qipbp:

галя анал-топал скоро ще бъде минало, докато вие сте обречени на Христолов доживот

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 363
Регистриран на: 31 мар 2007, 20:40
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот VesMil » 19 юни 2008, 13:08

А ве канари излагате се :arrow: не можете да съборите един доказан Олигофрен като Христолов.
Я се вземете в ръце, докато тоя се е вкопчил в Ботев ,добро не Ви чака! Тая година се насочвате към изпадане още от сега.
Все пак успех в борбата със селския.
БЕРОЕ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот sasho_1989 » 19 юни 2008, 16:12

Нали се сещаш че този Селяк е коренно различен като манталитет от Банеф?На вашия му викнахте 5 пъти и се махна...нашият е ебати магарето мръсно :qipaq:

СЕЛЯК УМРИ.Псоле ще е хубаво.Ето Жоро Христов разтрогнал...еби му майката вече :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот Христолов » 19 юни 2008, 17:14

sasho_1989 написа:СЕЛЯК УМРИ.Псоле ще е хубаво.

Ако Христолов умре, ще бъдете изпратени във "В" група. Защото не само че никой няма да ви дава пари (за справка разбитите ви надежди около панаира, кцм и т.н. = мръсни препрани жълти стотинки дадени след политически натиск от сливчо педофила) а на всичкото отгоре имате 600 000 лева дългове. Никой няма да ви купи след като сте 600 000лв. назад. Освен това нямате и стадион, нямате и земи, всичко е на воените които никога няма да изпуснат такъв парцел. Нямате собствен рейс. Нямате футболисти, само помаци и мазни изрусени травестити. Жална ви майка.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот sasho_1989 » 19 юни 2008, 17:16

Викаш за тия 10 години не е имало сериозен интерес към най-стария отбор,с традиции и фенове, така ли :qipan:
Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот greenway3 » 19 юни 2008, 17:37

Саше,я кажи какво стана с Гошо Христов?Креатурите на Подуяне в БФС май май ви забиха ножа в гърба...И после кой пречи на футбола....Двете отборчета в зоните,там им е мястото на крадците и шарлатаните :!:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот sasho_1989 » 19 юни 2008, 17:45

Махни ги БФС.то...Апелативната комисия на Спортния съд в Лозана ще се произнесе :wink:
Изображение

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 19 юни 2008, 18:13

Кво да очакваме на левски като не им отърва всичко се решава от агентите на БФС кой знае каква е смешната причина за която Христов е разтрогнал :qipbl:


христолов на 2 метра под земята
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот otto » 19 юни 2008, 18:51

greenway3 написа:Саше,я кажи какво стана с Гошо Христов?Креатурите на Подуяне в БФС май май ви забиха ножа в гърба...И после кой пречи на футбола....Двете отборчета в зоните,там им е мястото на крадците и шарлатаните :!:

НИЕ ЗАЩО БЕ МОРСКИ ПАЛЯЧО,АЙДЕ ЗА ПОДУЯНЕ ВСЕКИ ЗНАЕ И Е СЪГЛАСЕН,АМА ЦСКА ЗАЩО ДА ХОДИ В ЗОНИТЕ ? ЕДВА ЛИ САМО ОТРЕПКАТА ТОМОВ Е ДОСТАТЪЧЕН :!: :!: :!:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот Христолов » 19 юни 2008, 18:58

sasho_1989 написа:Викаш за тия 10 години не е имало сериозен интерес към най-стария отбор,с традиции и фенове, така ли :qipan:

очевидно не.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ботев Пловдив 1912

Мнениеот sasho_1989 » 19 юни 2008, 19:03

ПРосто Селяка изкуствено надува цената на отбора при преговорите.Аз лично знам за няколко провалени такива сделки.Та нали вашия меценат Илиев се обърна първо към нас бе :qipbl:

Айде да обяви публично цена на акциите и да видим няма ли да има оферти на масата...
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron