КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот drvasko98 » 17 апр 2008, 11:32

[quote="BULTRAS_TR"]Ако синьото БФС не ни изпразни зорлян стадиона ,мисля,че можем да бием отбора на народа :qipbj: !!! /quote]

Може, но не и след този мач, който изиграхте, защото не сте подготвени физически въобще, камо ли за два мача през три дни. .

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Wallace » 17 апр 2008, 11:34

От една страна съм против да се наказже отборът на Ботев с лишаване от домакинство, точно поради причината, че това си е Дерби от край време и стадиона ще е препълнен.
От друга страна, същото синьо БФС лиши отборът на Левски от два домакински мача този сезон и отборът на Локомотив Пловдив от 4-5 домакински мача.
За Ботев някакъв отделен правилник ли трябва да има?

Много сте ми странни вие - когато накажат Левски, БФС е действало правилно. Когато накажат друг отбор - БФС-то е синьо.
Аз ли ви карах вчера да нахлувате на терена? а?

Сега заради тия тримата, заслужавате да си търпите наказанието.
Ние търпяхме 2 мача без да сме на стадиона (заради побоищата в Стара Загора) заради една пиратка срещу Литекс.
Изображение

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 378
Регистриран на: 17 май 2007, 09:09

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Pride » 17 апр 2008, 11:37

Kaizer написа:Ха сега пък дузпа.Е колко още да ви даде?То и на Надежда Диян Дончев игра волейбол още в 3-тата минута,но това е решил съдията,това е отсъдил.На кривия **й кое му пречи? :qipag:


да и оня мухльо трябваше да ви даде дузпа, както и 3 за нас след това щото вашите решиха да поджиткат на волей! Срамно е да ревеш от съдията при положение че и втория ви гол срещу нас беше след негова измислица :twisted:
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот drvasko98 » 17 апр 2008, 11:38

Абе аз като цяло съм против затворените врати. То и иначе няма много публика, ама така съвсем е тъпо. Да играят някъде пред публика, вярно е че така пак феновете, които правят белите ще отидат да гледат, на пък е вярно че и ефектът от мачовете без публика е точно никакъв. Рецидивити следват един след друг.

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 17 апр 2008, 11:56

Тук се оформиха няколко теми:

Мичо, познавам Йешиш от престоя му при нас, той е голям човек и добър трньор, човек, който си държи на думата. Ние много го уважаваме в Славия. Както се казва:" Той е завинаги един от нас", въпреки сравнително краткия му престой. Не заради победата срещу вас, а заради цялостното му поведение и отношение към отборът, в който работеше тогава.

Бай Иване, аз се изказах много негативно към вчерашното съдийство, не към твоя отбор, който съвсем ненужно получи голяма помощ от съдиите. Въпреки отвратителната групировка, която го държи, вашият отбор си остава един от симпатичните отбори в групата.

Жалко е да се играе пред празни трибуни, особено мач, който се радва на сериозно посещение, както е в случая между "Ботев" и "Левски", преди и мача на "Лаута". Тъпо е заради шайка олигофрени, каквито има на всеки стадион да страдат всички останали фенове, които просто искат да си гледат или подкрепят отбора. Това, обаче е единственият начин да се възприеме неприязън към тези олигофрени от всички останали и техните изстъпления да бъдат оовладяни и по стадионите да стане малко по-цивилизовано. Това ще доведе много хора, които в момента не идват именно заради подобни отрепки, които дори не знаят дали футболът се играе с топка или бухалки, или пък с обръч, тях други неща ги вълнуват...

Искам да поздравя отборът на "Ботев" (който от времето на "брокерите" никак не ми е симпатичен) за участието в купата тази година. Биха Славия, когато бяхме в страхотна форма и имахме 9 мача без загуба, биха Локото в София, където те рядко допускат загуби, а снощи стигнаха до обрат и в Ловеч, макар че не можаха да задържат резултата. Доколкото могат играят нападателно, както трябва да играят и всички други отбори.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Мичо » 17 апр 2008, 12:01

Относно Йешич, няма как да уважавам човек, който казва в интервю преди два месеца-"и врабчетата знаят какво стана 2006та с титлата"-ясно намеквайки, а само седмици по-късно в друго интервю казва-"аз ако чуя, че отбора излиза да играе в уреден мач, до почивката вече ще съм си в Сърбия"...

Относно Черно море, Асен перфектно е обяснил всичко, Бай Иване, съглас8ен съм с всяка една негова дума.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 17 апр 2008, 12:04

Когато нашите продадоха един мач през 2003, Йешич веднага напусна.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Мичо » 17 апр 2008, 12:09

Да, знам, спокойно можеш да кажеш и на братчедите от панчарево кой точно мач Славия продаде тогава.
Но защо тогава пролетта на 2006 не напусна?Приемаме, че е принципен, значи е нямало уговорка.Ако е нямало уговорка, за какво плещи глупости за врабчетата?
Все въпроси...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 17 апр 2008, 12:15

Прав си да задаваш въпроси, не мисля аз да ти отговарям и да адвокатствам, просто исках да кажа, че от наша гледна точка, на славистите, Йешич е много коректен човек, това е, което знам, не мога да имам мнение за нещо, с което нямам директен контакт.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот otto » 17 апр 2008, 12:17

ЗАЩО НЕ НАПУСНА ЛИ,ЗАЩОТОРАЗБРА ПОСЛЕДЕН :qipad: А КОГА ТОЧНО,САМО ТОЙ СИ ЗНАЕ
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Wallace » 17 апр 2008, 13:38

otto написа:ЗАЩО НЕ НАПУСНА ЛИ,ЗАЩОТОРАЗБРА ПОСЛЕДЕН :qipad: А КОГА ТОЧНО,САМО ТОЙ СИ ЗНАЕ


Явно е разбрал от врабчетата! :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Бай Иван » 17 апр 2008, 15:28

Добре, явно държите да наложите в пространството, че съвсем незаслужено сме се класирали на финала. Калиакра играха възхитително, ама ако не беше съдията...ужас. Що ли се занимавам? Аз ще ходя да гледам финал, вие си пуснете телевизорите. И дай Боже да вземем купата!
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Wallace » 17 апр 2008, 15:53

Бай Иван написа:Добре, явно държите да наложите в пространството, че съвсем незаслужено сме се класирали на финала. Калиакра играха възхитително, ама ако не беше съдията...ужас. Що ли се занимавам? Аз ще ходя да гледам финал, вие си пуснете телевизорите. И дай Боже да вземем купата!


Явно изобщо не си разбрал това, което сме казали и сега се ядосваш на ширещото се мнение.
Пак ще го повторя!
"Черно море" заслужено е на финал! Литекс заслужено е на финал!
Вчера, съдията отсъди 2 спорни положения във ваша полза (според мен). Това не значи, че, ако не ги е бил отсъдил е нямало да се класирате.
Само, че на мен до гуша ми е писнало да обяснявам, че съдиите ни са некадърници и страхливци, а вие вкупом пищите, че са били едва ли не платени служители на "Герена" и "Армията".
Е не е приятно! Разбираш ли? Убеден съм, че вчера Бекяров не е отрязал "Калиакра" нарочно или по поръчка. Нито ще ти кажа нещо за "Варненското БФС". Просто толкова си могат съдиите. Смешници са, но това не трябва да омаловажава труда на момчетата от "Черно море".

Инак, знам, че ще гледаш финал и ви пожелавам успех!
Изображение

Iskren
Мнения: 34
Регистриран на: 19 мар 2007, 04:01

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Iskren » 17 апр 2008, 17:51

Не зле да престанете от Гонг екипа да хулите БГ съдиите. Видяли, невидяли - престъпници, не знам си какво...Много ви се иска май Калиакра да е на финал, изобщо усещам едно пренебрежение към варнеските отбори - Спартак и Черно море.
Защо да са некадърни нашите съдии? А онзи англииски рефер от Левски - Шалке! И колко още примери. Впрочем в такава държава - такива съдии

Между другото Спартак Вн е единствения отбор, който не се ръководи от мафиот!
Ганчев, Батков, Митал, Банев, В. Стефанов, Гигов, преди Порточанов на Нефтохимик, шефа на Беласица и т.н.
Много ми е интересно как вие левскарите от Гонг взимате интервю и защитавате Чорни!? Чорни този признат руски бандит! Интересно ако той е чист, защо тогава Слави Трифонов плюе Костов, че имал контакти с Чорни а вие все едно ...нищо! Аз знам защо. Защото му е дадена поръчка - Костов да бъде омаскарен. Не че Трифонов е против Чорни. Знаете ли, че Трифонов взима 40 000 долара месечно от Сашо Дончев? Слави е част от олигархията -мафия. Прочетете книгата - Мафията в Източна Европа и много неща ще ви се изяснят.
Партиите, водещите финансисти, банкери, бизнесмени, водещи медии и журналисти, съдии - всичко това са едно! Това в Италия е под названието Пропаганда 2 - престъпна антидържавна организация/да приемем този евфемизъм/.
Последна промяна от Iskren на 17 апр 2008, 18:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот sasho_1989 » 17 апр 2008, 18:22

Wallace написа:
Бай Иван написа:Добре, явно държите да наложите в пространството, че съвсем незаслужено сме се класирали на финала. Калиакра играха възхитително, ама ако не беше съдията...ужас. Що ли се занимавам? Аз ще ходя да гледам финал, вие си пуснете телевизорите. И дай Боже да вземем купата!


Литекс заслужено е на финал!

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

СмЕх през сълзи

Да не би да гледа мача та се изказваш???
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта

cron