КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 01 ное 2007, 18:59

Убеден съм, Батко, че същата статия би я написал Ника Александров. Разбира се с по-мек тон, но като смисъл същата :wink:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 01 ное 2007, 19:03

Batkoto написа:чел съм помиите на Ефрем достатъчно пъти,а и бих казал че по-скоро са невежи тия които му вярват,отколкото обратното...


да бе, да. мене жокер ми не требе - я това го знаем бе :lol: :lol: чукча писатель...

не ми отговори за типажа.

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 01 ное 2007, 19:14

бате,

едно е един мач. или два. всеки тим има както пикове, така и спадове. съвсем друго е да драпаш на мъка няколко месеца. тогава говорим за някаква тенденция. и почваме да търсим причината за тази тенденция.

така че след реванша с тампере в софия нямаше смисъл от този абзац. докато сега има смисъл от него за червения клуб.

още нещо да ти разясня?

не ми отговори за типажа.

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 01 ное 2007, 19:47

всъщност това, което си написал за левски, е вярно. тенденцията е в някои срещи играчите да имат проблем с мотивацията. проблемът е локализиран и по неговото решаване се работи. при червените е обратното - там всички провали се дължат само и единствено на външни причини. като почнеш от съдията (вкл флайшер от германия), минеш през бфс, наско, врага с партиен билет и стигнеш до бин ладен и войната в косово. затова и като се строши колата стават поне две неща:

1. всички се лутат и се чудят кого да набедят за виновен
2. междувременно всичко е толкова осрано, че вместо нормално излизане от нормална криза, трябва да се правят революции.

а типажът, за който те питах (и за който не можа да се сетиш) е религиозен фундаменталист

---------------

в червения форум по едно време подозираха, че ефрем се подвизава тук под кодово име мичо. ти внасяш нова грешна нотка :lol:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 01 ное 2007, 19:52

Вальо Михов: Няма да местим никакви дати - искам Левски и ЦСКА да са в равностойно положение
Президентът на ПФЛ заяви пред Sportal.bg, че датата 12 декември си остава и на нея ще се проведат 1/8 финалните мачове от турнира за купата на България. "Няма да местим никакви дати. Има си програма и ще я спазваме. Моето желание е срещите да се играят на по-добри климатични условия. Има вариант да изтеглим някои от тях, но това може да стане с изричното желание на клубовете. Винаги съм бил за феърплей и за това не искам да поставям Левски и ЦСКА в неравностойно положение. ПФЛ се съобразява с клубовете като техен представител и смятам, че е некоректно единият отбор да почива повече от другия преди толкова важен мач", коментира Валентин Михов.

Така босът на ПФЛ тушира напрежението, което се създаде заради публикации в някои медии, че 1/8 финалните срещи от турнира за купата на България могат да бъдат изтеглени от 12 декември, както е по програма, за 28 ноември. Според доста фенове подобен вариант ще даде сериозно предимство на ЦСКА, който отпадна от турнира, пред Левски преди вечното дерби, което трябва да се играе четири дни по-късно - на 2 декември.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 01 ное 2007, 20:09

по времето, когато си бях наложил само да чета тук (мичо беше поограничил възможностите ми за изява) някъде из форумите се подвизаваше един заблуден, ама моряк ли беше, орле ли... заблуденичко едно такова :lol: :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 01 ное 2007, 21:53

JERRY написа:Комунизмът ще довърши този ЦСКА
Автор: ЕФРЕМ ДИМИТРОВ
2007-11-01


То само като прочетеш заглавието, сложено от този боклук, ти става ясен целият "анализ".

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 01 ное 2007, 21:57

да бе, ти си същият. не ти трябва да четеш - ти вярваш. а знанието убива сляпата вяра, защото насажда съмнения.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: цитат

Мнениеот VILIO » 01 ное 2007, 22:02

Delija написа:
JERRY написа:Комунизмът ще довърши този ЦСКА
Автор: ЕФРЕМ ДИМИТРОВ
2007-11-01


То само като прочетеш заглавието, сложено от този боклук, ти става ясен целият "анализ".


По-голям идоит от него няма
Той е представител на онова левскарското съсловие което все комунизна и партията му е виновно

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 01 ное 2007, 22:14

onzi написа:не ти трябва да четеш - ти вярваш. а знанието убива сляпата вяра, защото насажда съмнения.


Глупостите си ходи да ги проповядваш някъде другаде, аз нямам намерение да си губя времето с твоите тъпизми. :wink:

Колкото до четенето - нямам никакво намерение да чета "анализите" на този доказано болен мозък. Така както не чета и Г.А.. :wink:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Мнениеот BAt e venci » 01 ное 2007, 22:42

onzi написа:по времето, когато си бях наложил само да чета тук (мичо беше поограничил възможностите ми за изява) някъде из форумите се подвизаваше един заблуден, ама моряк ли беше, орле ли... заблуденичко едно такова :lol: :lol:


Pribraha go :lol: :lol:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: цитат

Мнениеот drvasko98 » 01 ное 2007, 23:37

VILIO написа:
Delija написа:
JERRY написа:Комунизмът ще довърши този ЦСКА
Автор: ЕФРЕМ ДИМИТРОВ
2007-11-01


То само като прочетеш заглавието, сложено от този боклук, ти става ясен целият "анализ".


По-голям идоит от него няма
Той е представител на онова левскарското съсловие което все комунизна и партията му е виновно


Ти пък какво разбираш от тези работи, в училище учите ли ги :?: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Ставри
Мнения: 46
Регистриран на: 16 окт 2007, 20:33

Мнениеот Ставри » 02 ное 2007, 00:59

Има нещо много просто - никаква изненада и трагедия не може да бъде отпадане от Локо в Пловдив, защото това е честа практика, както за червивия, така и за синкавия софийски грандове! Така че запазете в историята си спомените 0-4 1-3 и прочие и очаквайте, че нещата ще се
доразвият в неподходяща за столичани посока! :lol: :o :oops: :roll:

Потребителски аватар
ObnoXiouS
Предупреден
Мнения: 287
Регистриран на: 14 юни 2006, 13:47

Мнениеот ObnoXiouS » 02 ное 2007, 16:25

цскари, кой искате да ви се падне на 1/8 финалите :?:
Изображение

obnoxious BAN count: 1

... to be continued :D

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 02 ное 2007, 16:34

ТАМПЕРЕ :idea: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта