TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ГРУПА 2007/2008 - 2 ЧАСТ

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 17:29

Новата тема е факт, аз ще изпозвам тази за да си довърша дребния спор със Скорпи... :lol:

та така.
http://www.levski.bg/Levski/info/statis ... Matches.do
На този линк са всички мачове на Левски през сезон 2003-2004.
Преглеждайки ги, виждаме, че Гонзо има точно 6 гола в турнира за УЕФА през този сезон.
През сезон 2001-2002 година Гонзо е вкарал общо 4 гола в квалификациите за ШЛ.
През сезон 2000-2001 година Гонзо е вкарал общо 3 гола за Левски в същия турнир.

Такаааааааааа.
Елементарната математика показва.6+4+3=13 гола в европа. 8)

Едит, линка нещо не баца, но няма значение ,който го интересува, за секунди ще прегледа статистиката тук - http://www.levski.bg/. :wink:
Последна промяна от Мичо на 24 сеп 2007, 17:31, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 24 сеп 2007, 17:30

Аз пък какво лошо писах че изтрихте и мойто

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 17:31

Нищо, просто изтривайки неговото, твойто остава излишно, не мислиш ли...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 24 сеп 2007, 17:34

съгласен

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 24 сеп 2007, 17:42

Мичо написа::lol: ОПС, отново възниква въпроса за празния стадион срещу ЕВРОПЕЙСКИЯ КЛУБЕН ШАМПИОН... :lol:


Това нали сме го изяснили вече. Европейски клубен шампион не е достатъчен дразнител за богоподобния червен фен, че да зареже лятната си почивка и да се грабне от морето да гледа някакъв си най-добър отбор на Европа 8) . Нуждаем се от по-силни дразнители :wink:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 24 сеп 2007, 17:47

Мичо написа:Баце, това още колко пъти ще го напишеш? :lol: И темата НЕ Е за Тулуза. :wink:


Бан за модератора! :P

Мичо написа:8, даже на 24. :wink:


8 февруари 1966 :arrow: април 89
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Мнениеот BAt e venci » 24 сеп 2007, 17:51

8 написа: Нуждаем се от по-силни дразнители :wink:




Какви :?: Еврошампиона по женски футбол ли :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Мнениеот BAt e venci » 24 сеп 2007, 18:23

Поне не летим в облаците и кат некви ученички да чакаме по-големи батковци(разбирай дразнители) дет да ви нашибат по-лошо от наборите ви(разбирай отбори от вашта черга) :lol: :lol:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Мнениеот BAt e venci » 24 сеп 2007, 18:27

Ти от къде знаеш :lol: :lol: Защото Ливърпул за теб ако е батко ,вие май само една тръба му направихте до секса не има трети мач :lol: :lol:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Мнениеот BAt e venci » 24 сеп 2007, 18:35

Самочувствие ви личи че имате от далече,успехите или хайде дори сериозното евро представяне ви липсва и то от доста време :idea:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 24 сеп 2007, 19:06

МАШАДО: МНОГО ИСКАХ ДА ИГРАЯ В ТУЛУЗА

Фелипе Машадо, който дебютира с асистенция екипа на ЦСКА в двубоя с Локомотив София, се съгласи да коментира впечатленията си от престоя си в България до този момент. Бразилецът не скри, че е доволен от първата си среща с „червения” екип.

-Господин Машадо, доволен ли сте от дебюта си в ЦСКА?


-Да, чувствам се добре, защото спечелихме. Мисля, че играхме силно и спечелихме една хубава победа.


-Какви са впечатленията от атмосферата на стадиона и феновете?



-Струва ми се, че хората обичат и харесват много футбола. Доволен съм, че играя тук, запалянковците викат много и са близо до футболистите, когато идват на стадиона. Контактът е много близък. Аз искам да играя тук и заради това. Почитателите действат мотивиращо.


-Мнението ви за българския шампионат?


-Един приятен шампионат. Прави впечатление, че има много отбори, които умеят да боравят с топката. Набляга се на играта с топката, а това е интересно. Естествено все още не съм много навътре, но лека полека ще опозная, както отборите, така и състезателите.


-И все пак, кой е фаворитът в българското първенство?


-Сега е трудно да ви отговора на този въпрос. Не съм сигурен, а и още е рано. След един-два месеца, когато мине първата част от шампионата ще се види, кои четири-пет отбора имат най-добри шансове да се борят за титлата.


-Как се почувствахте във Франция, когато разбрахте, че нямате право да играете в мача с Тулуза?


-Почувствах се малко тъжен, защото много, много исках да играя в този двубой. В такива мачове искат да играят всички хора. На хубав стадион, срещу силен отбор в турнира за Купата на УЕФА. Сега остава да изчакам, какво ще стане, да се оправи всичко и да мога и аз да играя в подобни мачове.


-Предполагам, че сте щастлив от факта, че в отбора ви има много футболисти, които говорят португалски?


-Да, да, контактувам отлично с всички, които говорят португалски. Иначе щеше да е много трудно да свикнем с отбора. В противен случай, щеше да ни е много по-тежко.


-Преотстъпен сте, искате ли да останете в ЦСКА и през следващата година?



-Да, аз имам контракт с ЦСКА до декември месец. Съществува опция да остана още две години след това. Всичко зависи от работата ми. Спокоен съм и се старая да давам максимума. Ще дам всичко за да си защитя контракта.



-Мнението ви и за треньора Стойчо Младенов?


-Това е един човек, който живее с футбола. Той е бил футболист и разбира много добре футбола, ясен му е. Той е един треньор, който говори еднакъв език с футболистите. Знае как да се отнася с футболистите на терена. Контактува много с играчите, дори когато нещо не е наред. Фигура, която дава много сила но своите футболисти. В същото време иска само да печели.




И тази година ЦСКА е Шампион всички трябва да знаят
Всички фенове на другите отбори трябва да се примирят с това
Изображение

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 24 сеп 2007, 19:09

Айде де...Че от колко време чакаме да я видим прочутата 31ва. :lol:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 24 сеп 2007, 19:10

Ние ще си имаме 31,а вие и 30 няма да имате :wink:
Изображение

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 24 сеп 2007, 19:14

Еее, верно ли? :cry:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 24 сеп 2007, 19:16

Голът на Ел Пистолеро най-атрактивен в пети кръг

Голът на панамския национал Хосе Луис Гарсес за ЦСКА срещу Пирин (Благоевград) бе определен за най-атрактивно попадение в петия кръг на "А" група, съобщава официалният сайт на ПФЛ.
Футболистът бе избран за най-атрактивен голмайстор на 5-и кръг от българския футболен шампионат, в рамките на инициативата на "Ариана" - "Гласувай за най-атрактивния гол", реализирана с подкрепата на ПФЛ.
Отбелязалият хеттрик срещу Локо (Сф) бразилец Неи пък бе номиниран за играч, вкарал най-красивия гол в шестия кръг.
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 98 госта

cron