ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ВОЛЕЙБОЛ 2006/2007

СкандалО
Предупреден
Мнения: 257
Регистриран на: 29 авг 2006, 13:16

Мнениеот СкандалО » 17 сеп 2007, 00:31

drvasko98 написа:Само един въпрос може ли, към форумците? С кой треньор България е постигнала повече успехи във волейбола? Говоря за времето, когато волейбол вече не се играе само в соц страните. Критика съм съгласен да има, но обидите към Стоев доста грозно ми изглеждат. И пак питам Стоев ли вместо Матей трябваше да затвори геймовете срещу Финландия, Русия и Белгия, в които водехме с по 2 точки? Иначе днес и в двата финала съм твърдо за Испания, макар във волея да нямат особен шанс, но чудеса понякога стават. :wink:

ОК,какви са ми претенциите към Стоев....Ясно е, че тоя отбор има проблеми с психиката във важни мачове от много време и понякога играе ужасяващо слабо, но....след световното имахме напрактика един готов отбор, на който му трябваше само обиграване и постепенно освежаване с млади таланти като Ники Николов, Зарев и тн.
За какво по дяволите цялата Световна лига играхме всеки гейм с различен отбор ?!?!?!? Кво беше тва безумие да не извика Владо Николов и Цветанов плюс Зарев за Еврото ????
Какво правят в отбора недоразумения като Костадин Стойков ????
В много отношения Стоев е като Стоичков....колко малоумен трябва да си за да разваляш готов и обигран отбор с постоянни и абсолтно нелогични промени ????
Е тва е яко дразнещо.....
Аз досега на таймовете не съм чул да им каже нещо смислено, само реплики от сорта "Аре стегнете се, бе"....ебахти тренера, бахти чудото.
Дори, когато губиш аз пея за теб!!!!!!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 17 сеп 2007, 08:36

raleff написа:Сампи,а с Мартин какво спечелихме? :roll:


Бронз от световното + добро представяне в Световната лига

HukuMAPKOB
Мнения: 135
Регистриран на: 01 авг 2006, 21:19
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот HukuMAPKOB » 17 сеп 2007, 11:36

Вчера се играха два европейски финала - във волейбола и в баскетбола. И в двата участваха националните отбори на едни и същи държави - Испания и Русия. Домакин на волейбола беше столицата на Русия, а на баскетбола - столицата на Испания. И в двата случая домакините бяха големите фаворити. И в двата случая всичко беше направено така, че домакините да станат шампиони, включително и с безскрупулна съдийска помощ. И в двата случая справедливостта възтържествува и шампиони станаха "аутсайдерите" - на волейбол Испания, а на баскетбол Русия. И в двата случая аз много се изкефих :lol:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 17 сеп 2007, 13:33

Око за око, зъб за зъб

Тази мъдрост напълно важи за спортните събития от изминалия уикенд. Най-вече за баскетболните и волейболни отбори на Испания и Русия, които във финали помежду си размениха по една титла, но...”Да бе ясно” - ще кажете вие. „Полтавски и Ко шампиони на волейбол, Гасол и Гарбахоса на баскетбол. Няма какво да ни занимаваш с глупости. Всичко си е окей.” Да, ама не. Нищо не е окей. Даже въобще. Фаворитите и на двете първенства потънаха по-впечатляващо и от Титаник. Сгромолясаха се и сега заслужено ще получат критиките. Братята Фаласка отнеха титлата на русите пред носа им, същото направиха Автомат Калашников, пардон Андрей Кириленко с треньора Пепо Ернандес и дружинката му световен шампион. Испанците спечелиха в Москва, руснаците си отмъстиха и го направиха в Мадрид. Око за око, зъб за зъб.
Приликите между двата мача не бяха малко. Освен че домакинът и в двата мача бе стопроцентов фаворит и в двата случая съдиите бяха явно решили да подаряват титлата на организаторите на първенството. Не се постараха достатъчно Кончик и Лодерус в Москва, не се постараха сърбина и черногореца в Мадрид. Може би заслужават наказание. Не си извършиха задачата. Господ гледа и не само че гледа, ами и вижда. Руснаците не им е писано да вземат титла у дома, ако не вярвате питайте Матей Казийски и Динамо Москва. Титлата им бе дадена на тепсия. Просто трябваше да се протегнат и да си я вземат. Явно ги домързя и това да направят. Всичко бе направено с една единствена цел – Русия да бъде шампион. Само че както се казва в една реклама. Не става само с блъскане, Семьоне, не става само с блъскане, Алексей, Саша, Сергей, не става. Трябва и акъл. Трябва и малко усмивка, трябва малко нерв. Само вижте какво правеше Дейвид Блат, руския треньор, само че баскетболен покрай полета в залата в Мадрид. Всъщност мачът не бе спечелен от руснаците, а от американеца Холдън и треньора Блат. Но какво значение има това, след като резилът в Москва бе донякъде отмъстена. А какво да кажем пък за иберийските баскетбудалисти...Не става само с борби, Пау, не става..Не става само с пълни джобове и НБА..Не става..трябват и точки. И по-сериозна игра.
И двата шампиона на стария континент бяха отписани преди съответните мачове. Сега те ликуват заслужено. А ти, драги ми смехурко, който и да си ти, спомни си за 16 септември 2007, преди да отписваш, който и да било.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 18 сеп 2007, 15:31

Честно да ви кажа това Европейско не ме вълнуваше много много защото за мене е важна Олимпиадата
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 19 сеп 2007, 12:08

:shock: Как няма да те вълнува, та това си е един голям и престижен форум. Винаги е било важно представянето на европейските първенства, както за България, така и за останалите. Не знам защо го подценяваш толкова това първенство.. :?
Колкото до олимпиадата, то не е много сигурно дали пак няма да я изпуснем. Така че може и да си останеш само с големите очаквания за този турнир, не дай си Боже...

Потребителски аватар
Machine
Мнения: 31
Регистриран на: 18 авг 2007, 14:57
Местоположение: Bourgas

Мнениеот Machine » 23 сеп 2007, 00:00

Айде заключвайте я вече тая тема!!!
CSKA FOREVER!!!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron