ЛЕВСКИ - ТАМПЕРЕ (ФИНЛАНДИЯ)

ЩЕ ПРЕМИНЕ ЛИ ЛЕВСКИ ВТОРИЯ ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА

ДА! БЕЗ ПРОБЛЕМИ
72
55%
ДА! МНОГО ТРУДНО
21
16%
НЕ! ЛЕВСКИ ЩЕ ОТПАДНЕ
32
24%
НЯМАМ ИДЕЯ / ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ГЛАСУВАНЕТО
6
5%
 
Общо гласове: 131

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 08 авг 2007, 02:43

Batkoto написа:http://forum.radiogong.net/viewtopic.php?t=4826&start=1215
живота си върви и някои хора като Ани,кротко си подреждат номерца и въобще не им пука за Левски,ЦСКА или Тампере :roll: :lol:

:lol: :lol: :lol: Видях го, честно казано мързи ме да изчета всичко написано, само ще кажа още веднъж, че мен не ми е кеф, за загубата на Левски, ако щете ми вярвайте, в крайна сметка си мисля, че щом играе БГ отбор тр да сме за него, пък това нали не бърка сметките на ЦСКА (за това последното хич не съм сигурна де).
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 08 авг 2007, 06:00

Evangeline написа:...и едно въпросче към svo ако въобще го види, нали беше "Домовчийски един мач играе два - не"? Какво стана? не ти излезна май сметката :P


едва ли моята сметка ти е най-големия проблем. Смешно и жалко е най-добрият играч в този мач да не е тренирал цяла седмица, за да го пазят за мача с великаните от Тампере. С теб, мило мое момиченце, едва ли можем да спорим за футбол изобщо. Най-малкото аз нямам сутиен 8) :roll: Ти дори не си разбрала какво съм имал предвид :wink: Жив и здрав да е Валери и дано се махне от отбор, пълен не с мъже, а с детеродни органи :shock: В Левски снощи всички бяха такива :idea: Когато всичко е по мед и масло мъжете са много, но в такива моменти се виждат истинските - при вас нямаше нито един :!: Единственият беше на Сафари, всъщност :roll:

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 08 авг 2007, 07:08

Evangeline написа:беше ми болно да гледам как от В и А сектор се изнасят гора 10-15 мин преди края :?


Да бе, стига с тия митове, дето ми разправяте... РИНГ пусна кадри веднага след края на мача и се чува ебати зверското псуване и освиркване (традиционно) :lol: Не ми се слушат глупости. Сега понеже няма какво да кажете за отбора си (всички видяхме що за стока сте и как се пука един голям балон ), айде почвате да си възхвълявате феновете. Ама никой не ви вярва вече, а и не го интересува в крайна сметка.
А най-смешното бяха публикациите във вестниците относно Розенборг :lol: :lol: :lol: Сините подстелки (журналисти) за пореден път преиграха.....какъв ти Розенборг, какви 10 лева, Левски гол дори не вкара. Нищо де, то се видя, че рано или късно късметът свършва.
Няма как обаче да съм напълно удовлетворен поради факта, че левскарите бяха толкова отчайващо слаби, че дори 1 точка не взеха за коефициент тази година.....
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 08 авг 2007, 07:33

:shock: Не може да бъде :arrow: http://gong.bg/view_article.php?article_id=17928 Това е някакъв друг Борат :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
decer
Мнения: 247
Регистриран на: 18 апр 2006, 13:18
Контакти:

Мнениеот decer » 08 авг 2007, 07:41

Какво да ви кажа колеги,отбора ви се изчерпа и това се очакваше и май единствено сините фенове не го бяха разбрали още :wink: .Ама то е така когато разни Мустакати хвърчат из облаците и вие пляс пляс след тях.И ние се бяхме излагали ама чак пък толкова :shock: .Проблема не е че отпаднахте на всеки може да се случи кофти мач,проблема е че отпаднахте защото играхте слабо.Честно да си кажа стана ми криво ,защото това сгромолясване говори лошо за Българския клубен футбол като цяло :wink: .Няма какво да коментирам повече вие си извадете изводите кой е виновен!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 08 авг 2007, 07:42

Delija написа::shock: Не може да бъде :arrow: http://gong.bg/view_article.php?article_id=17928 Това е някакъв друг Борат :lol: :lol: :lol: :lol:

Дели, то след победите е лесно да си сучеш мустако, да гледаш девствено и да разтягаш локуми пред камерите :wink: А вчера си тръгна посран, така се беше зачервил, имах чувството, че ще гръмне :lol: :lol: :lol:
Иначе Баждеков се показа за малко. Евала на човека, всичко което каза, се сведе до няколко извинения към всички, очаквали друго в този мач.... то няма и какво друго да се каже в такъв момент.
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Добре, че Левски отпадна, защото с тази игра....

Мнениеот itsoVIII » 08 авг 2007, 07:49

Добре, че Левски отпадна, защото с тази игра.... :shock:
...трябваше да гледаме със свито сърце и очакване на резултати от порядъка на 3:0 за противника... :twisted: Ако това е прословутия план 2007 за изпълнение на Мъри, то едва ли съм аз човека да му пиша оценка. Трагично! Абе, къде е Батко(в)? Апропо, ако не иска да инвестира в изградени футболисти, нали искаше да има отбор за юношите? Сега му е времето да ги пусне - нов отбор, да се гради за 2-3 години - хем евтино, хем пък може и новиат Гунди да се намери :lol:

Macphisto
Мнения: 1
Регистриран на: 08 авг 2007, 07:46
Контакти:

Мнениеот Macphisto » 08 авг 2007, 07:55

най-лесно е да се злорадства и то по принцип е елементарна работа,но как да не реагира човек при цялата агресивна серия,която онзи палячо Батков изстреля срешу ЦСКА????аз няма да се правя на интересен пред приятелите ми левскари и да ги дразня..поне докато им е още болезнено и би станало грозно..но не намирам никакъв аргумент за милост към боклуци като Батков и Сираков , чиято еуфория или удовлетворение от успех задължително минава през заяждане с ЦСКА и едно такова непредизвикано и често нелепо сравнение, което ,казано от официално лице, говори най - вече за дълго наплъстявано чувство за второкласен сатут..Сираков най - добре си знае:)..а Левски( като отбор ) наситина са жалки..безобразно жалки.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 08 авг 2007, 07:57

Shifty написа:..то след победите е лесно да си сучеш мустако, да гледаш девствено и да разтягаш локуми пред камерите :wink: А вчера си тръгна посран, така се беше зачервил, имах чувството, че ще гръмне :lol: :lol: :lol:


Е заради такива нещастници като тоя ми е кеф. Защото тоя ***** не спря да говори щуротии и да се заяжда(почти винаги без да е провокиран с нещо), а сега голямата му уста е пълна с лайна, финландски лайна. Напълно заслужено!!
Иначе НЕ се радвам на нещастието на такива като Мъри - той поне се е стремял винаги да е коректен(е, не винаги е успявал) и не мога да злорадствам за този провал, който претърпя. Но някои други сега си заслужават напълно подигравките и осмиването. :wink:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мъри няма вина за двете загуби от Тампере???

Мнениеот itsoVIII » 08 авг 2007, 08:05

:twisted: Мъри също има определена вина за отпадането на Левски. Не може да претендираш да си добър треньор, и да не виждаш очевадните проблеми в атака на своя отбор. Левски отправиха срещу Тампере за 180 мин САМО 4!!!!!!!!!!!! удара в рамките на вратата! То не бяха финтове в/около наказателното поле, но нямаше лидер, който да се наеме да стреля! Мъри постоянно повтаряше, че има достатъчно играчи! Ами сега? Не може да се прави аналогия с Тотнъм, но вижте Тотнъм в момента - имат 4!!!! много добри нападателя в много добра форма и поне още 4 атакуващи и флангови футболисти. Посочете ми в Левски дали има втори изявен централен нападател, който може да определя темпото на игра? Мъри не е поискал нито един нов нападател. Май излиза, че друг прави селекцията, а Мъри е просто пионка и работи с това, което има - много жалко, ако е истина, но фактите това говорят

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Мъри няма вина за двете загуби от Тампере???

Мнениеот 8 » 08 авг 2007, 08:13

itsoVIII написа:Май излиза, че друг прави селекцията, а Мъри е просто пионка и работи с това, което има - много жалко, ако е истина, но фактите това говорят


А добър ден :lol:
"Другият" прави не само селекцията, а вси4ко.
Ако си цесекар бъди докрай!

SkyBlue
Мнения: 870
Регистриран на: 21 авг 2006, 15:18
Контакти:

Мнениеот SkyBlue » 08 авг 2007, 08:21

И само не ми стана ясно защо този "другият" не присъства на двата мача, а беше на сафари? :roll:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 08 авг 2007, 08:25

Стига вече с тия глупави въпроси - защо Наско бил на сафари, а не на стадиона. Наско не играе на терена, играят футболистите. А те в двата мача срещу тия дърводелци нищо не играха. Няма какво да се търсят оправдания в наско, терена, дъжда, глобалното затопляне и т.н. Играхме слабо и точка по въпроса :!: :!: :!:

Потребителски аватар
Ицо
Мнения: 261
Регистриран на: 11 ное 2005, 10:36
Местоположение: Там кадето е ЛЕВСКИ

Мнениеот Ицо » 08 авг 2007, 08:27

СЛАБ ЛЕВСКИ :? ЧЕСТИТО НА ТАМПЕРЕ,ИГРАХА ПО ДОБРЕ БИХА НИ ЗАСЛУЖЕНО
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 08 авг 2007, 08:28

Според мен ще напуска отбора ви. Няма друга логика за такова поведение спрямо 5 млн евро.

Като за финал ви показа 4е той е вси4ко и без него не можете. Сега ще се наслаждава на "Наско като беше тук друго беше".
Няма да си тръгне ей така без да ви демонстрира 4е е най-великия.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 81 госта

cron