ЛЕВСКИ - ТАМПЕРЕ (ФИНЛАНДИЯ)

ЩЕ ПРЕМИНЕ ЛИ ЛЕВСКИ ВТОРИЯ ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА

ДА! БЕЗ ПРОБЛЕМИ
72
55%
ДА! МНОГО ТРУДНО
21
16%
НЕ! ЛЕВСКИ ЩЕ ОТПАДНЕ
32
24%
НЯМАМ ИДЕЯ / ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ГЛАСУВАНЕТО
6
5%
 
Общо гласове: 131

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 07 авг 2007, 23:26

VILIO написа:nekakav а Вие кога ще биете Ливърпул или Леверкузен :roll: :roll:
недей да сравняваш нашите издънки с вашите
Вашите са много по-големи и много повече

еталон за слепок! :lol: по повод изказването на Ото,а оня идиот,не смятам,че е еталон,а срам за Левскарите!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 07 авг 2007, 23:27

DANTE написа:нашата ко4ина тази година е Европа....а вашата си е Сандански и Петри4.... :lol:
Е,верно си е.Тази година вие ще сте в Европа :wink: Ние ще починем....малко :lol:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 07 авг 2007, 23:28

DANTE написа:
Blue написа:след 2 години,като стане Левски за 4-ти пореден път шампион,ще играе директно в 3-ти предварителен кръг и няма да може да се излага като днес :lol:


хаха.....с тия две загуби ще играете директно в трети кръг след около......мммммм......25 години? :lol:
Провери регламента :wink:

Потребителски аватар
DANTE
Мнения: 32
Регистриран на: 20 мар 2005, 18:28
Контакти:

Мнениеот DANTE » 07 авг 2007, 23:29

Blue написа:
DANTE написа:нашата ко4ина тази година е Европа....а вашата си е Сандански и Петри4.... :lol:
Е,верно си е.Тази година вие ще сте в Европа :wink: Ние ще починем....малко :lol:

бе не се знае, тия Омония са си ебали майката...
между другото, преди малко си дойдох от стадиона, в 70тата минута се изнесоха поне 1000 4овека...даже аз се изнервих.....да еба и селтаците, ако си там за слава и за победа, по-добре не идвай, майка им и туристи мръсни.... :x :x :x
When the meal is done you get a spoiled appetite
and a dish full of disagree
some ignorance on the side, a plate full of hate, served with a fistful of me...
That's my recipe for hate......

Потребителски аватар
LEVSKI_PLOVDIV
Мнения: 25
Регистриран на: 27 юли 2006, 13:35
Местоположение: Пловдив

Мнениеот LEVSKI_PLOVDIV » 07 авг 2007, 23:32

Проф. Йешич имаше една максима:
"Не са важни европейските турнири, а вътрешното първенство!" (Някой да се наеме да го преведе на сръбски, можете червени!)

Нека си припомним думите на духовния ви гуру.
Плюйте сега по вече осраното от вас!
Амин!

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Мнениеот Noctis » 07 авг 2007, 23:33

DANTE написа:
Blue написа:
DANTE написа:нашата ко4ина тази година е Европа....а вашата си е Сандански и Петри4.... :lol:
Е,верно си е.Тази година вие ще сте в Европа :wink: Ние ще починем....малко :lol:

бе не се знае, тия Омония са си ебали майката...
между другото, преди малко си дойдох от стадиона, в 70тата минута се изнесоха поне 1000 4овека...даже аз се изнервих.....да еба и селтаците, ако си там за слава и за победа, по-добре не идвай, майка им и туристи мръсни.... :x :x :x


Виж какво в крайна сметка е важно как изпратихме играчите ..
Дори тези на Тампере .. които наистина бях приятно изненадан че вместо да ги освиркаме ги аплодирахме .. Европейска публика сме .. стигнахме там преди отбора си :?
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 07 авг 2007, 23:34

LEVSKI_PLOVDIV написа:Проф. Йешич имаше една максима:
"Не са важни европейските турнири, а вътрешното първенство!" (Някой да се наеме да го преведе на сръбски, можете червени!)

Нека си припомним думите на духовния ви гуру.
Плюйте сега по вече осраното от вас!
Амин!


Йешич може само да с**е на такива като тебе. :idea:

Иначе аз мога да ти го преведа на сръбски, но не си заслужава за такива като теб и оня nekakav. :wink:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 07 авг 2007, 23:35

lachupakabra написа:
.. Европейска публика сме .. стигнахме там преди отбора си :?
И ДОСТА СЛЕД НАС,АМА ТОВА Е ДРУГА ТЕМА,АЙДЕ ЛЕКА ВИ НОЩ :wink: НЯМА ДА СЕ УСПОКОЯВАТЕ ОБАЧЕ,ДОСТА ИМА ДА ВИ БЪЗИКАМЕ ЗА ТОЗИ ПОЗОР :lol:
Последна промяна от otto на 07 авг 2007, 23:36, променено общо 1 път.
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
DANTE
Мнения: 32
Регистриран на: 20 мар 2005, 18:28
Контакти:

Мнениеот DANTE » 07 авг 2007, 23:35

е да, ама във вашия форум се нервират, 4е са били аплодирани Тампере....аз бях в А, зад скамейката ви и мога да ти кажа, 4е според мен не аплодираха Тампере, а Ри4и и Гошето Петков, които се прибраха последни...затова в Б може да се е създало такова впе4атление.

Както и да е...този ма4 го посвещавам на Гошо Петков. Ебаваш ли се с нас, полу4аваш 4еститка от батко....
When the meal is done you get a spoiled appetite
and a dish full of disagree
some ignorance on the side, a plate full of hate, served with a fistful of me...
That's my recipe for hate......

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 07 авг 2007, 23:36

Batkoto написа:http://forum.radiogong.net/viewtopic.php?t=4826&start=1215
живота си върви и някои хора като Ани,кротко си подреждат номерца и въобще не им пука за Левски,ЦСКА или Тампере :roll: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
DANTE
Мнения: 32
Регистриран на: 20 мар 2005, 18:28
Контакти:

Мнениеот DANTE » 07 авг 2007, 23:39

аре лЕгай бе, Отто....
When the meal is done you get a spoiled appetite
and a dish full of disagree
some ignorance on the side, a plate full of hate, served with a fistful of me...
That's my recipe for hate......

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 07 авг 2007, 23:46

DANTE написа:
Blue написа:
DANTE написа:нашата ко4ина тази година е Европа....а вашата си е Сандански и Петри4.... :lol:
Е,верно си е.Тази година вие ще сте в Европа :wink: Ние ще починем....малко :lol:

бе не се знае, тия Омония са си ебали майката...
между другото, преди малко си дойдох от стадиона, в 70тата минута се изнесоха поне 1000 4овека...даже аз се изнервих.....да еба и селтаците, ако си там за слава и за победа, по-добре не идвай, майка им и туристи мръсни.... :x :x :x


Евала за тва мнение... Все пак Сектор Б подкрепи отбора до самия край и след него. Не предадохме Левски в тежкия миг (а той наистина е тежък). В такива моменти трябва да си напомним,че любовта към клуба е повече от всичко друго,повече и от самата игра футбол. Да,отпаднахме. Да,от много по-слаб отбор. Да,може би посрамихме и България. Но никой не е застрахован...
В такива мигове единственото,което трябва да се направи е да подкрепиш отбора,в който си се клел във вярност. И смея да кажа,че ние (истинските левскари) го направихме... Останалите не ме интересуват.

Само Левски! Завинаги!

Успех на другите Български отбори в турнира за Купата на УЕФА!

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 08 авг 2007, 00:53

беше ми болно да гледам как от В и А сектор се изнасят гора 10-15 мин преди края :? глупаво е! Няма и смисъл! Поне тези, които останхме до края изпратихме момчетата с оваци, направиха много :wink:

и едно въпросче към svo ако въобще го види, нали беше "Домовчийски един мач играе два - не"? Какво стана? не ти излезна май сметката :P
Изображение

Потребителски аватар
Bobby1177
Мнения: 515
Регистриран на: 12 юли 2007, 12:24
Местоположение: София

Мнениеот Bobby1177 » 08 авг 2007, 01:27

Мисля, че Левски не игра чак толкова зле - имаше атаки и по крилата, и в центъра... Създадоха се достатъчно положения за евро-мач със - подчертавам - западноевропейски отбор...

Едно от нещата, което донякъде ме успокоява в тази вечер, е, че напр. Гърция стана европейски шампион с изцяло защитна тактика и късмет напред. А на европейското даже и домакините от Португалия не успяха да ги пречупят.

Левски беше отсранен по начин, по който той самият е отстранявал - някакъв гол + "опълчение". Тампере, все пак, имаха доста яки футболисти и очевидно се бяха подредили и групирали даже малко по-добре от "опълчние"...

А да не говорим, че и 2-та им гола са повече от "баламски", а при този тук май си имаше чиста ръка.

Аз съм на мнение, което явно май доста хора имат, че сега трябва да се лансират младежи и юноши. Стига и 3-4-то място, УЕФА и сносна игра с момчета от школата на Левски. Заставам на позицията, че има 2 пътя за един отбор - или се обиграват и развиват млади играчи, след което се трансферират и се печели, а междувременно се постигат поне частични успехи и в Европа, или се купуват "готови", доказани футболисти, които вдигат нивото и оставят следа, вкл. и в ШЛ...

Левски го е имало, има го и пак ще го има, независимо от тази загуба и от еди-кой-си играч, треньор или президент.

САМО ЛЕВСКИ! УСПЕХ НА ДРУГИТЕ БЪЛГАРСКИ ОТБОРИ В УЕФА!

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 08 авг 2007, 01:49

Гадна работа...Не пожелавам и на цкса талъв щибан мач.... :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта

cron