ЛЕВСКИ - ТАМПЕРЕ (ФИНЛАНДИЯ)

ЩЕ ПРЕМИНЕ ЛИ ЛЕВСКИ ВТОРИЯ ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА

ДА! БЕЗ ПРОБЛЕМИ
72
55%
ДА! МНОГО ТРУДНО
21
16%
НЕ! ЛЕВСКИ ЩЕ ОТПАДНЕ
32
24%
НЯМАМ ИДЕЯ / ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ГЛАСУВАНЕТО
6
5%
 
Общо гласове: 131

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

ЛЕВСКИ - ТАМПЕРЕ (ФИНЛАНДИЯ)

Мнениеот Wallace » 29 юни 2007, 02:13

http://www.tamperefc.com/html/euro_record.html

Отборът на Тампере Юнайтед е създаден през 1998 година, играе срещите си на стадион „Ратинан” с капацитет 17000 души. Старши треньор на тима е Ари Хйелм, а тимът е съставен само от финландски играчи.

Тампере печели местното първенство още в третата година от създаването си – през 2001 година. Следва спад в развитието, но през миналия сезон отборът отново е първи в крайното класиране.

Сезонът във Финландия е в разгара си, като от началото му са изминали десет кръга, а Тампере е начело на класирането със седем победи, две равенства и само една загуба.

През миналия сезон тимът има 16 победи, три равенства и пет поражения, като става шампион с 51 точки, шест повече от втория ХИК Хелзинки.



-------------------------------------------------------------------------------------

Отборът на Мурата е шампион на Сан Марино за миналия сезон. Това е първа титла за тима, който играе в бяло-черно и е създаден през 1966 година. Мурата е носител и на Купата на страната си за 2007 година, като е печелил трофея още веднъж в историята си – през 1997 година.

Мурата е играл два мача от евротурнирите – за Купата на УЕФА, а това ще е първото изобщо участие на отбор от Сан Марино в Шампионската лига.

Старши треньор на Мурата е Федерико Росини, а в състава има няколко италиански футболисти. Звездата на тима е 43-годишният нападател Масимо Агостини, бивш играч на Рома и Наполи.

През миналата година Мурата не се представи убедително в редовния сезон на първенството, но направи силен рейд в плейофите, където допусна само едно поражение. В последните си три срещи – пети кръг на плейофите, полуфинал и финал Мурата смачка съперниците си с по 4:0.


-------------------------------------------------------------------------------------

ВСИЧКИ МНЕНИЯ, КОИТО НЕ СА СВЪРЗАНИ С ТЕМАТА ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИТИ, А НАРУШИТЕЛИТЕ ПРЕДУПРЕДЕНИ! :twisted:
Последна промяна от Wallace на 29 юни 2007, 02:31, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Мнениеот dgeorgiew » 29 юни 2007, 02:16

Левски ще се класира безпроблемно в груповата фаза на шампионския турнир ,което автоматично означава ,че хокеистите ще бъдат победени категорично. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 29 юни 2007, 02:17

Аз си държа да играеме с Мурата. :lol:
Смятам, че нямаме право на грешка и че трябва да покажеме за къде сме тръгнали още във втория предварителен кръг!
Надявам се на две победи и точки към коефициента!
Изображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 29 юни 2007, 02:25

Трябва да продължи и то с 2 победи, независимо срещу кой от двата отбора. Всичко друго ще означава, че не сме на нужното ниво за Шампионска лига.
Изображение
Take It Easy!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 29 юни 2007, 02:43

Добър жребий, но не отличен. Трябва много да се внимава в защита в първия мач. Това го казвам като се има предвид, че това наистина ще е първи официален мач за нас, докато финландците са в разгара на сезона. Винаги има нервност в такъв мач независимо дали става въпрос за Бразилия или Казахстан. Миналата година със Сиони също не вървеше твърде играта. Затова трябва да се играе внимателно и стегнато. Естествено смятам че ще продължим, но няма да е чак толкова лесно. Очаквам резултати от порядъка на 1-1 и 2 или 3 - 0. Не си мисля че маже да срещнем Мурата или Дъбът :)

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 29 юни 2007, 02:44

2 победи и без допуснат гол :wink:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 29 юни 2007, 02:49

Харнафьордур/Торнсхавн - АПОЕЛ Никозия/БАТЕ Борисов

Нещо палаво за трети кръг... Потекоха ми лигите... :P :P :P
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 29 юни 2007, 02:52

„Когато се играе срещу такива скандинавски тимове винаги има голямо напрежение и инициатива от тяхна страна като домакини. Изключително непознати отбори, които мога да коментирам, след като изгледаме, мачовете им”, разкри първите си впечатления, след жребия Станимир Стоилов.

След тегленeто в Нион, стана ясно, че във втория предварителен кръг на Шампионската лига Левски ще играе срещу Тампере (Финландия) или Мурата (Сан Марино).

Наставникът смята, че най-важно е как ще играе Левски в тези срещи, а не класата на съперниците.

Стоилов ще ползва Елтон и Льороа в предстоящата контрола с Хасково. Едва след изиграването на спаринга, специалистът ще коментира качествата на двамата.

Относно жребия, треньорът си спомни за тежките мачове преди години, срещу друг тим от Скандинавския полуостров - Бран Берген. Стоилов припомни, че тогава двубоите бяха трудни за Левски.


А така Мъри без изхвърляния, важното е да има спокойствие! :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Мнениеот Noctis » 29 юни 2007, 02:53

Wallace написа:Харнафьордур/Торнсхавн - АПОЕЛ Никозия/БАТЕ Борисов

Нещо палаво за трети кръг... Потекоха ми лигите... :P :P :P


Избирам си Хафнарфьордур .. че са ми любимци :lol:
Изображение
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 29 юни 2007, 02:55

Wallace написа:Наставникът смята, че най-важно е как ще играе Левски в тези срещи, а не класата на съперниците.

Стоилов ще ползва Елтон и Льороа в предстоящата контрола с Хасково. Едва след изиграването на спаринга, специалистът ще коментира качествата на двамата.

Относно жребия, треньорът си спомни за тежките мачове преди години, срещу друг тим от Скандинавския полуостров - Бран Берген. Стоилов припомни, че тогава двубоите бяха трудни за Левски.[/b][/i][/color]


А така Мъри без изхвърляния, важното е да има спокойствие! :wink:[/quote]

Точно така трябва да се подходи. И аз си избрах това палаво предложение за третия кръг :)

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 29 юни 2007, 03:23

НЕ ВИЖДАМ В АНКЕТАТА ОТГОВОР 'БОЛИ МЕ К..А'
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Bogev » 29 юни 2007, 03:23

Убеден съм, че ще срещнем Тампере, определено са по-класният отбор. Неприятното е, че първенството им върви и ще са в кондиция, но си мисля, че Левски вече не е такъв отбор, за да се плаши от такива. Смятам, че ако не подценим сблъсъка няма да имаме проблеми.

Между другото съм поигравал финландски мачове по заложните къщи и впичетлението ми от тях е, че стават доста изненади и не винаги привидно по-добрият отбор печели. Там Тампере наистина са силни, но за нивото на Финландия, не повече. Да не забравяме обаче, че техният ХИК също има участие в Шампионската лига.

Като заключение - излизаме като фаворити, спокойно, без подценяване и продължаваме напред :!:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 29 юни 2007, 03:24

otto написа:НЕ ВИЖДАМ В АНКЕТАТА ОТГОВОР 'БОЛИ МЕ К..А'

Има интерпретация на питането ти, но казана по друг начин...
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 29 юни 2007, 03:33

добър жребий - няма какво да стане - излишна анкета... ;) =D>


(Левски е гост в първия мач) ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 29 юни 2007, 03:42

otto написа:да се надяваме да се повтори случаят ''беверен'' :lol: :lol: :lol:


То ви остана една надежда на Вас. По-лошото е че е точно тази :)


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта

cron