ЛЕВСКИ - ТАМПЕРЕ (ФИНЛАНДИЯ)

ЩЕ ПРЕМИНЕ ЛИ ЛЕВСКИ ВТОРИЯ ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА

ДА! БЕЗ ПРОБЛЕМИ
72
55%
ДА! МНОГО ТРУДНО
21
16%
НЕ! ЛЕВСКИ ЩЕ ОТПАДНЕ
32
24%
НЯМАМ ИДЕЯ / ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ГЛАСУВАНЕТО
6
5%
 
Общо гласове: 131

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 31 юли 2007, 23:26

Братле значи Манчестър Юнайтед не са направили требър сезон 1998/99 а квабъл,защото са спечилил и супер купата на Европа
Като си спечелил супер купи(на европа или на даде страна) и преди това си бил шампион не се счита като дубал
Спроред твоята логика Челси ако спечелят Черити шийлд са направили Требъл
Това са измислици на нашите журнали,никъде по светът това няма да го считат за Требъл, и ЦСКА са печели 3 турнира+суперкупа и,но товае требъл,а квабъл
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 01 авг 2007, 00:27

След това (подобие на игра), което видях срещу Литекс изобщо не съм изненадан от резултата. И без да съм гледал мача мога да предположа как сме играли... сега чета из сайтовете, че Георги Петков отново на няколко пъти е показал класа...

Еми няма как да стане... няма как да стане с едно 20-годишно мароканче до Томашич в центъра на защитата... не че момчето няма качества, напротив, но явно му трябва време... Дарко Тасевски... някой има ли идея какво прави това момче в Левски? Не знам, дано с течение на времето покаже истинските си възможности (а би следвало да очакваме, че има такива), но засега нищо не е показал, освен може би желание... а желание бих показал и аз ако ме вземат в Левски...

Поне на този етап Левски явно си остава отбор, който е доста зависим от 2-3-ма важни играчи и в тяхно отсъствие трудно се справя. Днес не играха Топузаков, Боримиров и Емил Ангелов... трима от най-добрите ни играчи през сезон 2005/2006, когато стигнахме четвъртфинал за УЕФА. За Боримиров специално няма какво да се говори, трудно може да се намери пълноценен заместник на играч от неговата класа. Като прибавим към тези тримата и Станислав Ангелов, който за мен също през последните 2 сезона бе сред ключовите ни играчи и картинката се избистря...

Явно е, че селекцията (за мен тя си остава много слаба, въпреки привличането на втория мароканец) беше ориентирана към бъдещето, което е хубаво, но силите в Европа много се изравниха (примерно казахстански отбор отстрани ОФИ Крит в Интертото или УЕФА, имаше и други интересни резултати). Отделно във всеки един мач в Европа трябва да се играе пределно концентрирано. А като чета и слушам какъв гол са ни вкарали оставам с впечатлението, че концентрацията на играчите не е била 100%-ова, което е недопустимо.

Четох, че теренът бил тежък... еми хубаво и в България не един и два терена са тежки... и да се върна на селекцията... ясно е, че не можем да си позволим някакви гръмки трансфери тип Диего Тристан, пък и не е нужно. Но, нека се позамислим малко. Левски вече две години играе в Европа с кажи речи един и същи състав... ставаме предсказуеми, аз съм абсолютно убеден, че Тампере добре са ни проучили. Никой не оспорва класата на Йовов, на Телкийски, на Бардон, но преди 2 години тези играчи бяха в идеалната футболна възраст... към този момент те са вече малко над нея... или Ники Димитров, Коприваров, Балтанов и т.н. трябва да се налагат като титуляри или да се купят играчи, които да са реални конкуренти на Мечо, Йовов и Бардон, а не просто техни прилични заместници. Иначе няма смисъл.

Ето, взехме Бензукан, момче на 20 години, при това чужденец и веднага го пускаме титуляр (вярно и заради контузията на Топчо, но е факт). Трябва ли да чакаме да се контузи Мечо, Бардон или Йовов, за да пуснем Ники Димитров, Коприваров, Миро Иванов? Миналата година реална селекция нямаше, тогава обаче може би не бе толкова необходимо... това лято обаче трябваше да се поразмърдаме по-сериозно на пазара... не го направихме и сега си търпим последствията... единственото, което все още поддържа оптимизма ми е, че и през лятото на 2005 започнахме доста трудно, а всички знаем къде финиширахме. Дано и тази година се получи така.

И в заключение, ако след седмица не напълним стадиона, значи не сме истинска публика. Сега отборът има нужда от подкрепа повече отвсякога. Няма Барса, Марса, много е лесно така, идва Роналдиньо в София и някой си решава, че е фен на Левски. Ако след седмица не напълним стадиона, значи не сме вярна публика. Пълним стадиона (май още не е ясно Герена или Националния) и мачкаме финландците!

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 01 авг 2007, 00:43

Mike Bibby написа:И в заключение, ако след седмица не напълним стадиона, значи не сме истинска публика. Сега отборът има нужда от подкрепа повече отвсякога. Няма Барса, Марса, много е лесно така, идва Роналдиньо в София и някой си решава, че е фен на Левски. Ако след седмица не напълним стадиона, значи не сме вярна публика. Пълним стадиона (май още не е ясно Герена или Националния) и мачкаме финландците!

Не си прав.. на мен много ми се ходи но съм извън града и няма да съм само аз сигурен съм.. Тогава какво!?
София е полу- празна! а мачът е в делничен ден няма да са много тези от провинцията дето ще тръгнат като го дават по Нова ТЕлевизия.. така че не давай хматериал на кучетата после да ни лаят!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 01 авг 2007, 00:48

Доколкото разбрах от коментара на Гонг-ужасен мач......
Нищо по-различно от мача с Литекс.Съчетано с ужасния терен във Финландия(цял ден дъжд)-резултата е на лице.
Има реванш, там ще се реши всичко.
Вярвам в Мъри, ще оправи нещата.
Мишоците какво да коментирам, преглеждайки темата, срещнах хора, които от месеци не съм засичал във форума, освен да ги съжаля, тези хора явно нямат други радости в живота...Жалко, че някои от тях се пишат измежду редовните, ужким.....
Ангеле, главно за теб става въпрос, щом Асен те нарече мишок, аз няма да коментирам, най-коректния и спокоен от нас.....
Ти си прави преценки, жив и здрав да си.
Живи и здрави да сте всичките, чиито живот се осмисля от провалите на Левски.
Така или иначи, вие си нямате отбор, разбирам ви.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
D0m1n@70R
Мнения: 8
Регистриран на: 01 авг 2007, 01:27

Мнениеот D0m1n@70R » 01 авг 2007, 01:41

...

Потребителски аватар
Dumbara
Мнения: 16
Регистриран на: 31 юли 2007, 20:58

тц

Мнениеот Dumbara » 01 авг 2007, 08:24

Не ме интересуват мнения на фенове от ЦСКА. А моето виждане за това, което става в Левски, съм го написал отдавна в читателските мнения на Дон Балон, ама го изтриха.
Мисля, че тук ще бием скиорите, още повече, че очевидно стадиона ще е пълен.
Относно чакането- от колко време чакаме най- после да се подмлади отбора?
И това ще мине...

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 01 авг 2007, 09:19

VILIO написа:Братле значи Манчестър Юнайтед не са направили требър сезон 1998/99 а квабъл,защото са спечилил и супер купата на Европа


Четете малко история бе, стига говорихте наизуст :!: :!: :!: .
Ман паднаха от Лацио на финала за суперкупата на Европа :idea:

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 01 авг 2007, 09:21

Този луд, луд футбол.
Грозен и много неприятен мач за Левски, да не кажа трагичен. Още преди него давах мнения, че никой не е застрахован от издънки, още повече пък българските отбори. Има едно изчерпване в основните ни футболисти, които сякаш се преситиха да играят. Лошото е, че няма достойни заместници. Няма го глада за победи и успехи, за футболни подвизи. Липсва и духа на отбора, но той се подклажда основно в съблекалнята преди мача и най-вече на терена. Но там го нямаше човека, който да ги поведе. Това е дедо Боре, колкото и смешно да звучи на някои. Да, стар е вече и истината е, че като се откаже ще зейне голяма дупка.
По отношение на злобата - разбирам ги червените фенове, те откога чакат наша издънка, още повече тя дойде сега в ЕКТ - където най-упорито си мериме .... Макар, че аз никога след техен лош мач в ЕКТ не бих влязъл във форума да коментирам, но това е личен избор. Някои реват, че загубили пари, иначе нищо лошо за Левски не биха писали. Верваме ви на тези съшити с бели конци мнения. Ами ходете във форума на Еврофутбол или където залагате и се кахърете там. Другото, което ми прави впечатление е, че искаме българските отбори да побеждават и вървят напред в ЕКТ, но някои само на думи. Ами кажете господа червени фенове - добре ли е за вас лично, че Левски падна или не?
Единственото хубаво от тази загуба е, че има голям шанс да се стегнат, да се "приземят" и да почнат да играят както искаме. До реванша с Тампере едва ли ще направиме скок във формата и играта си, но с помощта на публиката се надявам да го вземем, ако ще и на мускули. Отстраним ли ги съм почти сигурен, че ще влезем в някои от групите, по-велоятно тези на УЕФА. Просто с тази игра не заслужаваме да играеме тази година в ШЛ.
Емо, и аз съм по-спокоен сега, отколкото преди реванша с Публикум, но си имам едно наум. Вярвам, че ще ги отстраним и затова ще съм на стадиона. Когато сме добре и печелиме всеки е фен и всеки подкрепя. Сега е важно да сме като един на реванша - публика и отбор.

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Мнениеот ner0n » 01 авг 2007, 09:23

Раниха големия черен котарак,и всички проскубани плъхоци и мишоци изпонаизлязоха :)
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 01 авг 2007, 09:27

ShaDy-SoLdieR написа:Раниха големия черен котарак,и всички проскубани плъхоци и мишоци изпонаизлязоха :)


Това е готино като метафора :) (поздравления)

Между другото същото е в по-голям аспект ако погледнеш, след 90-та година. Раниха големия червен котарак и т.н.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
decer
Мнения: 247
Регистриран на: 18 апр 2006, 13:18
Контакти:

Мнениеот decer » 01 авг 2007, 09:30

ShaDy-SoLdieR написа:Раниха големия черен котарак,и всички проскубани плъхоци и мишоци изпонаизлязоха :)


Нещо ти е причерняло от добрата игра на любимия ти отбор като че ли :roll: .И престанете с тези мишоци че ще почна за добитъка с рогата да говоря :evil: .А и мишката да я хванеш за..... опашката :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Мнениеот ner0n » 01 авг 2007, 09:35

decer написа:
ShaDy-SoLdieR написа:Раниха големия черен котарак,и всички проскубани плъхоци и мишоци изпонаизлязоха :)


Нещо ти е причерняло от добрата игра на любимия ти отбор като че ли :roll: .И престанете с тези мишоци че ще почна за добитъка с рогата да говоря :evil: .А и мишката да я хванеш за..... опашката :lol:

Ти пък за кви говеда ще говориш?Да не би да съм написал,че големите розови свине изпонаизлязоха,че е сърдиш? :)
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 01 авг 2007, 09:42

Не ми се коментира отбора ви, но ще ви припомня някои мои думи на които скачахте като ужилени.

Цяла пролет повтарях, че всички са ужасно слаби. Скачахте като сектанти, играли сте били красив футбол, удоволствие било за окото, завиждал съм, защото съм цесекар. Специално на вас трябваше да подчертавам, че ЦСКА го считах за още по-слаб, но това не ви прави вас силни. И вие бяхте много слаби и то си и пролича и на финала за купатаи за суперкупата и вчера. Не знам дали прогледнахте.
При нас нещата сега са по-добре, в смисъл някаква стабилност очаквам. Доста по-добре от миналия сезон и далеч от по-миналия. Нещо като онзи сезон, когато взехме пак накуп играчи (Шакири, Брито, Мукаси). Ни ме е думата обаче за ЦСКА.
От вас изключително адекватна оценка видях от Майк Биби, не само за този мач.

Малко офтопик:
Защо постоянно повтаряте мачовете с Кула или от преди с КА. А вчера? А ако ги елиминирате къде е драмата? Някакво моментно отпускане довело до вярно неприятен резултат и загуба на точки за националния коефициент ама и такива неща стават. При това ако ги елиминирате ще сте и със загуба от тях, ние от Кула не сме падали. Най-вероятно ще стане като с КА при нас. Паднахме там с 0:1 (ама това става и в момента на напускане на Ицо-Емо-Любо) и после тук ги бихме 3:0 и си повярвахме, че няма проблеми. Предполагам и при вас така ще стане, лесен реванш и ще се заблудите, че това сега е било моментно.
Мисълта ми беше къде сравнявате такива епизодични стъпвания накриво с резили!? Това с КА, Кула, Публикум и може би Тампере се случва, част от играта е. И големите отбори понякога правят такива грешни мачове ама в крайна сметка си вземат каквото им трябва. Това няма нищо общо с много други резили, където те елиминират.
Що се отнася до МТК също ще ви да след време пример, въпреки че то там си го има в лицето на също унгарския Ференцварош с които не само не се размениха победи ами и и едната загуба беше така малко по-големичка :oops:

Мичо:
Съвсем сериозно ще повдигна тема за твоята особа. В кой раздел е подходящо? Ще пиша там при модераторския ви екип (предпоследния май беше раздел), а ако не е подходящо уточни ми къде. Промени не търся (а и не мога да предизвикам) ама искам да си уточним някои неща, потребителите от една страна и ти от друга.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 01 авг 2007, 09:52

за теб знаем, осмак... ;) `айде сега цитирай мнение на левскар (едно само), в което пише, че вчера и на мача за Суперкупата Левски е играл добре (от това започваш да градиш цялата си теза, а то е невярно... ) :idea: :roll: :wink:

когато си говорил и са те репликирали за играта на Левски, тогава си бяха силни... ;)

П.П. това че ЦСКА не загуби от Хайдук (Кула) не е особен показател, понеже ако отстраним Тампере, ще допринесем за коефициента пак с толкова точки... ;) е, ако не успеем - ще си носим последствията (ама това е друга тема...)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 01 авг 2007, 09:56

emevev написа:за теб знаем, осмак... ;) `айде сега цитирай мнение на левскар (едно само), в което пише, че вчера и на мача за Суперкупата Левски е играл добре (от това започваш да градиш цялата си теза, а то е невярно... ) :idea: :roll: :wink:


Ми аз не виждам много като Майк. Основния мотив е "Мъри ще ги оправи и ще се стегнат за реванша".
Може и да не сте казвали, че сте играли вчера добре, но и рядко се чува да се говори за откровенна слабост, а аз не виждам с какво вчера сте били по-добри от примерно едно ЦСКА срещу Кула, но там е друго, отбора бил смешен, а този тук ще се "стегне" :wink:

И пролетта си бяхте ужасно слаби, всички отбори бяха слаби, това че на фона на цялата посредственост сте били малко отгоре въобще не прави футбола ви красив или силен пък вие си мислете каквото искате.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 120 госта