Бъдещето на Митал в ЦСКА и Батков в Левски II

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 22 юли 2007, 18:07

Абе тука ли му е мястото да попитам:
Кои и по какъв повод ми трие мненията в които няма псувни и тн....а някои юзъри се псуват и тяхните стоят??????????? :? :? :? :? :? :? ???????????????????????????/
САМО АЛИСИЯ!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 22 юли 2007, 18:09

me написа:Абе като цяло Къдравия и Дели "Лаладжията" са голяма работа :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: Тоя па, ти къде се вреш. Не разбра ли отдавна, че нямам намерение да се връзвам на жалките ти опити за провокация(каквито непрекъснато правиш). И ти си някакъв такъв мизерник, няма да си хабя клавиатурата и за още един пубер. :lol: :lol: :lol: Айде, жив и здрав :idea: :wink:

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 22 юли 2007, 18:16

Абе svo я по-спопкойно бе .Нещо ти избиха капаците , като чу думата педал.Защо така се афектираш?
И не ми хвърляй толкова обиди, ако обичаш.Отвърнах ти защото ме обиди без да съм спорил дори с теб.Пухльо такъв.Не се нервирай , че може да ти избие на теб някоя пъпка.
А колко разбирам от футбол си е моя работа.Според мен достатъчно , за да разяснявам някои работи на такива интелекти като теб във форума, така че си затваряй джуката.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 22 юли 2007, 18:21

Kudravia написа:Абе svo я по-спопкойно бе .Нещо ти избиха капаците , като чу думата педал.Защо така се афектираш?
И не ми хвърляй толкова обиди, ако обичаш.Отвърнах ти защото ме обиди без да съм спорил дори с теб.Пухльо такъв.Не се нервирай , че може да ти избие на теб някоя пъпка.
А колко разбирам от футбол си е моя работа.Според мен достатъчно , за да разяснявам някои работи на такива интелекти като теб във форума, така че си затваряй джуката.
Ти си за банн мисля-обиждаш яко на "педал" и тн.......
П.С.НЕ РАЗБРАХ КОИ МИ ИСТРИ МНЕНИЕТО И ПО КАКЪВ ПОВОД.....
САМО АЛИСИЯ!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 22 юли 2007, 18:24

Какъв бан бе, нека си седи момчето. Пада голям смях с тоя пъпчо :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 22 юли 2007, 18:24

С диарии като теб нямва да се занимавам :!: Като пуснеш камъче и пръска.
Само да ти обясня посерко такъв - коментарът ми беше за твоето изключително компетентно мнение за конкуренцията в първенството. Пухльо (както и педал) ще викаш на баща си, както вече ти казах, защото е изсрал такава диария като теб.
Айде ходи сега да си купиш нЕкое кремче против акне и не занимавай хората с разстроената си личност. Илитерат такъв. По тънък лед ходиш :!:
Нещастници като теб, дето разбират от футбол по форуми съм виждал много. Пак те питам - знаеш ли от коя страна се рита топката?

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 22 юли 2007, 18:29

Издразни се за това , че Локо Сф ще бъде по-силен отбор от ЦСКА?
И за това реши , че съм пубертет и имам пъпки?
Е ти ако не си психично изкривен , няма кой да бъде!Няма да те обиждам повече , извинявай .Току виж си взел да превъртиш нещо, да утрепеш някого.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 22 юли 2007, 18:30

Това верно че локо сф е основния конкурент на левски уби рибата!!Сигурно го е чул от батков :lol: :lol: !
САМО АЛИСИЯ!!!

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 22 юли 2007, 18:31

Kudravia написа:Издразни се за това , че Локо Сф ще бъде по-силен отбор от ЦСКА?
И за това реши , че съм пубертет и имам пъпки?
Е ти ако не си психично изкривен , няма кой да бъде!Няма да те обиждам повече , извинявай .Току виж си взел да превъртиш нещо, да утрепеш някого.
КАК ЩЕ Е ПО-СИЛЕН АЗ НЕ СЕ ДРАЗНЯ МИ ТЕ САЖАЛЯВАМ!!!КАК ГО РЕШИ ТОВА :lol: :lol: ??
САМО АЛИСИЯ!!!

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 22 юли 2007, 18:32

Нищо не ме е издразнило, бе тъпчо. Напротив - разсмя ме и аз ти го казах. А че си пъпчасал е очевидно - илитерат с очевиден дефицит на футболни познания и сериозни комплекси.
Психично съм изкривен и то много. Затова ти казах, че ходиш по тънък лед. :idea:

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 22 юли 2007, 18:32

"Лаладжията", то и с тебе пада смях най-вече, когато се мъчиш да обясниш как ЦСКА били по-велики от Левски ;) :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 22 юли 2007, 18:33

me написа:"Лаладжията", то и с тебе пада смях най-вече, когато се мъчиш да обясниш как ЦСКА били по-велики от Левски ;) :lol: :lol: :lol:
30 титли на България,2 1/2 финала кеш,1 1/2 финал кнк....
Кратко,ясно и точно.......какво повече да се обяснява?!??!
САМО АЛИСИЯ!!!

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 22 юли 2007, 18:34

hannibala_cska написа:П.С.НЕ РАЗБРАХ КОИ МИ ИСТРИ МНЕНИЕТО И ПО КАКЪВ ПОВОД.....

Дееба чата, провали младото поколение! Ама то туй даже не прави опити да се Образова, малко поне.
И понеже Левскарите сме Благородни копелета: :twisted:

Й = J
иЗтри!!!



Извинявам се че отново няма да се забавлявам с ханибала, както вчера, но лявата ръка не мога да я мърдам :(
И да не е мнението ми прекалено офтопик - Батков може да плямпа много, но това може и да е умен ход. По този начин сваля напрежението от футболисти и тренери. Може и да си е идиот, макар да ме съмнява Чорни да си повери делата на идиот :roll:
П.С. не, не защитавам Батков
П.П.С Ханибал спокойно може да ми говориш зад гърба :twisted: :lol:
Отивам да страдам
"Госпожице може ли да ми нарежете месото? Лявата ръка ме боли много :cry: "
"Разбира се че няма да възразя вие да ме храните :twisted: "
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 22 юли 2007, 18:37

:roll: :roll: :roll:
Хайде някой да направи нова тема, в която може и без да се обиждаме, кво ще кажете.... :?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron