Бъдещето на Митал в ЦСКА и Батков в Левски II

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 22 юли 2007, 14:41

hannibala_cska написа:Тои тогава много се изложи къдравия,но аз никога няма да му гледам изречението дали има правописна грешка или не,а ще гледам какво пише в него........


ами аз не съм виждал до сега негов пост който да отговаря на истината ... :idea: :roll: :idea: всичките му са някакви си негови внушения и интерпритации продиктувани от заобикалящия го ИЗМИСЛЕН СВЯТ в който се мъчи да съществува по някакъв си негов начин .
ЦСКА

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 22 юли 2007, 14:45

пише ги и в книгите на Калчев и на други места. Като не можеш да пишеш чети поне :D[/quote]

Е книгите на Калчев ли са -ТВОЯТА ИСТИНА .. :idea
та по същите книги знаеш ли колко хора отдавна трябваше да са на оня свят (най-вече политици и до сега действащи ..)
ЦСКА

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 22 юли 2007, 14:52

skorpinoks написа:пише ги и в книгите на Калчев и на други места. Като не можеш да пишеш чети поне :D


Е книгите на Калчев ли са -ТВОЯТА ИСТИНА .. :idea
та по същите книги знаеш ли колко хора отдавна трябваше да са на оня свят (най-вече политици и до сега действащи ..)[/quote]

Но има и доста които са на другия свят :twisted: Мисълта ми е че за тези 5 или 6 милиона се знае. Дали Томов е бил по това време вице- не се наемам да кажа, за което не го знам, не споря

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 22 юли 2007, 14:56

Това е истина.
Не мога да посоча източниците си,
за да не отиде още някой в "тропиците"
Само ще кажа,че са от финансовите среди.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 22 юли 2007, 14:56

skorpinoks написа:
hannibala_cska написа:Тои тогава много се изложи къдравия,но аз никога няма да му гледам изречението дали има правописна грешка или не,а ще гледам какво пише в него........


ами аз не съм виждал до сега негов пост който да отговаря на истината ... :idea: :roll: :idea: всичките му са някакви си негови внушения и интерпритации продиктувани от заобикалящия го ИЗМИСЛЕН СВЯТ в който се мъчи да съществува по някакъв си негов начин .


Ей, не му се подигравайте на Къдравия. Вижте, че момчето приема нещата много болезнено. Сега ще трябва и на вас да си връща :idea: Пълен палячо :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 22 юли 2007, 14:57

drvasko98 написа:
skorpinoks написа:пише ги и в книгите на Калчев и на други места. Като не можеш да пишеш чети поне :D


Е книгите на Калчев ли са -ТВОЯТА ИСТИНА .. :idea
та по същите книги знаеш ли колко хора отдавна трябваше да са на оня свят (най-вече политици и до сега действащи ..)


Но има и доста които са на другия свят :twisted: Мисълта ми е че за тези 5 или 6 милиона се знае. Дали Томов е бил по това време вице- не се наемам да кажа, за което не го знам, не споря[/quote]

Е това че е писал -ЗНАЧИ ЛИ ЧЕ Е ИСТИНА ..? :wink:
ЦСКА

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 22 юли 2007, 15:00

tridant написа:Това е истина.
Не мога да посоча източниците си,
за да не отиде още някой в "тропиците"
Само ще кажа,че са от финансовите среди.


ТОВА Е -ТВОЯТА ИСТИНА ... :idea:
АМИ САЩ ,ГЕРМАНИЯ ,ФРАНЦИЯ И ТАМ НЕ ГО ПУСКАТ ,ИЗКАРАЙ И ЗА ТЯМ НЯКОЯ твоя истина от може би секретните служби на Израел :idea:
ЦСКА

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: цитат

Мнениеот skorpinoks » 22 юли 2007, 15:02

Delija написа:
skorpinoks написа:
hannibala_cska написа:Тои тогава много се изложи къдравия,но аз никога няма да му гледам изречението дали има правописна грешка или не,а ще гледам какво пише в него........


ами аз не съм виждал до сега негов пост който да отговаря на истината ... :idea: :roll: :idea: всичките му са някакви си негови внушения и интерпритации продиктувани от заобикалящия го ИЗМИСЛЕН СВЯТ в който се мъчи да съществува по някакъв си негов начин .


Ей, не му се подигравайте на Къдравия. Вижте, че момчето приема нещата много болезнено. Сега ще трябва и на вас да си връща :idea: Пълен палячо :lol: :lol: :lol: :lol:


готов съм да споря с него за всеки негов пост като изключим някои постове които са свързвани с статистически данни .. :idea:
ЦСКА

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 22 юли 2007, 15:02

препоръчвам ви да гледате спортен свят.. започва сега. ще се свържат с Батков за думите му за ЦСКА и със Стойчо Младенов!

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 22 юли 2007, 15:04

те едни думи, цяла трагедия стана :roll:
Изображение

ivail4o
Мнения: 6
Регистриран на: 11 юли 2007, 16:12
Местоположение: sofia

Мнениеот ivail4o » 22 юли 2007, 15:41

Ïóñíàòî íà: Íåä Þëè 22, 2007 1:29 pm Çàãëàâèå:

--------------------------------------------------------------------------------

ivail4o íàïèñà:
Batkov kato e tolkova goliam pravist da beshe pregledal dogovorite na igra4ite v Levski, a ne sega da se surdi na Peleto 4e mu se igrae v 4ujbina.

Èãðà÷èòå ñè èìàõà õóáàâè äîãîâîðè äîïðåäè åäíà-äâå ãîäèíè.Íî ñëåä ïîõîäà íè â Åâðîïà öåíèòå èì ñå êà÷èõà.Íÿêîè ïðåïîäïèñàõà , íÿêîè îòêàçàõà.Íå ìîæåø äà íàêàðàø íàñèëà íÿêîãî äà ïðåïîäïèøå äîãîâîð, íèå äà íå ñìå êîìóíèñòè .È ñå ïîëó÷è òàêà , å Òà÷êàòà îòèäå ñàì ïðè Åíåðãè à ñåãà ùå ìó ñå ñòúæíè çà òîâà , ÷å ïðåäàäå ËÅÂÑÊÈ è íè îïëþ ñ òàçè ïîñòúïêà.Íÿìàøå þðèäè÷åñêîòî è ìîðàëíî ïðàâî äà îòèäå ñàì çà ïðåãîâîðè ñ äðóã êëóá.Íÿìà äà ãî ìðàçèì , íî òîé íå å ïîâå÷å åäèí îò íàñ.

Ne ste 'komunisti', hubavo. Ostavete go Peleto togava da igrae za novia si otbor. A vie kakvo 'sled dujd, ka4ulka'. 'TOI PELETO NIAMA PRAVO DA POSTUPVA TAKA S LEVSKI' - samo revete. Mom4eto si ima klauza v dogovora i kato ne iska da podpishe nov dogovor i da igrae pri vas, otiva pri purvia otbor, koito predloji vuprosnata suma, bez zna4enie dali Batkov go udovletvoriava tova ili ne.

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 22 юли 2007, 16:08

Абе всичко е много просто , ама вие не разбирате май от право хич.Не че аз съм много компетентен, но поне бързо усвоявам това, което съм чул и разбрал.Та ето какво е положението с Пелето:
1.Да той има клауза в договора , която му позволява да прекрати работния си договор в ЛЕВСКИ при платена на клуба сума от 180000 евро.Няма значение дали сумата ще бъде платена от Ангелов , Енерги , ЦСКА , или теб.Дадат ли се тези пари на клуба Ангелов вече не е футболист в ЛЕВСКИ.
2.В правилата на ФИФА ясно е казано , че футболист няма право да преговаря с друг клуб , без знанието на настоящия си, до 6 месеца преди срока на изтичане на договора му.Ангелов има договор до юни 2008.Това означава , че е в нарушение.Сумата от 180 000 евро не е платена , а той преговаря с друг клуб.Без знанието дори на своя мениджър!!!
3.Енерги представя Ангелов в официалния си сайт , без дори да са платили сумата от 180 000 евро.

Какво да ти кажа повече.ЛЕВСКИ са в правото си да сезират ФИФА УЕФА и всички възможни инстанции.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: цитат

Мнениеот Kudravia » 22 юли 2007, 16:11

skorpinoks написа:
Delija написа:
skorpinoks написа:
hannibala_cska написа:Тои тогава много се изложи къдравия,но аз никога няма да му гледам изречението дали има правописна грешка или не,а ще гледам какво пише в него........


ами аз не съм виждал до сега негов пост който да отговаря на истината ... :idea: :roll: :idea: всичките му са някакви си негови внушения и интерпритации продиктувани от заобикалящия го ИЗМИСЛЕН СВЯТ в който се мъчи да съществува по някакъв си негов начин .


Ей, не му се подигравайте на Къдравия. Вижте, че момчето приема нещата много болезнено. Сега ще трябва и на вас да си връща :idea: Пълен палячо :lol: :lol: :lol: :lol:


готов съм да споря с него за всеки негов пост като изключим някои постове които са свързвани с статистически данни .. :idea:

Вашата групичка неслучайно е тройка!Баснословно глупави сте!
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 22 юли 2007, 16:13

А може би нещо остава скрито? :roll: То ако вярвахме на онез прошляци от Меридиан Мач.... :x :? В тоз спор всеки е прав,но не разбрахме кой е крив,като Фифа подкрепи Енерги :?

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 22 юли 2007, 16:16

Абе братле по закон си е казано:
Плащаш - ползваш.
Ползваш-плащаш-плащаш си!
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron