Бъдещето на Митал в ЦСКА и Батков в Левски II

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 22 юли 2007, 13:55

Ти си ебати левскарО, щом аз трябва да те подсещам. Би трябвало и сам да се сетиш. То не бяха лъжи последните години относно селекцията(примерно)... За други неща ще те оставя сам да се досетиш

Ето това написа бе пубер такъв!!!Кажи ми какво си написал бе мишок такъв?Няма по-голям ЛАЛАДЖИЯ от теб.Може би президентО ви е по-голям , но ти определено си след него.Как не те е срам да хвърляш разни тъпи обвинения и после да не се доказваш?
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 22 юли 2007, 13:57

Усещаш ли колко си жалък.Аз напускам форума щото явно е безмислено да си хабя времето с баламурняци като вас с Ханибала.То аз с оня джава писател отдавна не комуникирам де.Ама ти се изложи много тука.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 22 юли 2007, 13:58

tridant написа:Чорни е престъпник
Това сигурно в sport1.bg го прочетохте и край ,самата истина е.
Някой знае ли за престъпление извършено от него в БГ.
Това го казаха по всички медии и дадоха конференция че има забрана да стъпва повече на българска територия понеже е извършил големи измами и гражби на нея!!
П.С.Ти почна като за чиликов да говориш но отново не си прав и ще ти пеистна!!БТВ тои е световно признат за мафиот не само от България!!!
П.С.2Нещо общо с иван костов имаше и с мтел и с пране на пари и кражби.......сети ли се???
Последна промяна от hannibala_cska на 22 юли 2007, 14:00, променено общо 1 път.
САМО АЛИСИЯ!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 22 юли 2007, 13:59

Kudravia написа:Ето това написа бе пубер такъв!!!Кажи ми какво си написал бе мишок такъв?Няма по-голям ЛАЛАДЖИЯ от теб.Може би президентО ви е по-голям , но ти определено си след него.Как не те е срам да хвърляш разни тъпи обвинения и после да не се доказваш?


Днес май не си мастурбирал, много превъзбуден ми се виждаш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

п.п. дадох и пример, чети внимателно. Помниш ли обещанието, че ще вземете класен играч, ако влезете в ШЛ?? А?? ... А взе ли го?? Ей за такива неща говоря, изхвърля се често и обещава, подвежда ви, а после не изпълнява. Същото прави и Лупи.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 22 юли 2007, 14:01

Да, а ти мойто момче какво знаеш по случая.
Ей сега ще ти го разкажа целия,
а изводите сам ще си ги направиш.
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 22 юли 2007, 14:08

tridant написа:Да, а ти мойто момче какво знаеш по случая.
Ей сега ще ти го разкажа целия,
а изводите сам ще си ги направиш.


има ли забрана да посещава България -ИМА
има ли забрана да посещава -САЩ - ИМА
Има ли забрана да посещава - Гермнания - ИМА
Има ли забрана да посещава Франция -- ИМА
има и за още поне толкова държави

Е КАКВИ МОЖЕ ДА СА ИЗВОДИТЕ -НЕЗНАМ :idea:
ЦСКА

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 22 юли 2007, 14:13

Къде е информацията как маикъл чорни е много добър човек и е направил много за благото на България и как просто това е някаква чорбарска глупост и няма нищо подобно......??????
П.С."Върнете чорни спасете левски","пуснете чорни помнете левски е над вас"Ето "агитката на "народа""!!!Щом левски са "отбора на "народа"" ето какво мисли агитката на "народа"!!А ето какво мисли България "ЧОРНИ ВЪН!!НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ СТЪПВА В БЪЛГАРИЯ И ДА КРАДЕ ОТ НЕИНИТЕ КАПИТАЛИ!!!!"
САМО АЛИСИЯ!!!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 22 юли 2007, 14:13

Чорни е обвиняван ,че има участие в източването на
банки в България.
Извършва превод на 6 млн. долара, които мистериозно изчезват в БГ>
И като изчезват парите той хваща първия самолет и идва тук.На аерогарата е посрешнат не от някой друг, а от Александър Томов по това време вицепремиер.Уверяван е, че парите му ще се намерят.Те и наистина се намират една седмица по късно,и са му възтановени.За тая една седмица обаче се регистрират 4 банки с тия пари.
Знаел ли е Томов какво се прави с парите в тоя момент. Да.
Знаел ли е Чорни. Не. Защото ако е знаел,че се регистрират кухи банки,веднага ще се досети закакво се прави това. И ще поиска и той дял. А вълците,добри или лоши ,не искат да дават.
Брокера който е осъществил преводите се казва Павел Тренев.Изчезна безследно.Някои казват,че е по тропиците някъде, аз
мисля,че е копнат в някое дере.
Последна промяна от tridant на 22 юли 2007, 14:20, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 22 юли 2007, 14:16

МАИКО МИЛА!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: КАДЕ ЗАБРАВИ М-ТЕЛ :shock: :shock: :shock: :shock: ?ТОВА В АРХИВА НА ВЕСТНИК СТАНДАРТ ЛИ ГО НАМЕРИ???????ТИ НЕ СИ У РЕД!!! :shock: :shock: :shock:
САМО АЛИСИЯ!!!

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 22 юли 2007, 14:23

tridant написа:Чорни е обвиняван ,че има участие в източването на
банки в България.
Извършва превод на 6 млн. долара, които мистериозно изчезват в БГ>
И като изчезват парите той хваща първия самолет и идва тук.На аерогарата е посрешнат не от някой друг, а от Александър Томов по това време вицепремиер.Уверяван е, че парите му ще се намерят.Те и наистина се намират една седмица по късно,и са му възтановени.За тая една седмица обаче се регистрират 4 банки с тия пари.
Знаел ли е Томов какво се прави с парите в тоя момент. Да.
Знаел ли е Чорни. Не. Защото ако е знаел,че се регистрират кухи банки,веднага ще се досети закакво се прави това. И ще поиска и той дял. А вълците,добри или лоши ,не искат да дават.
Брокера който е осъществил преводите се казва Павел Тренев.Изчезна безследно.Някои казват,че е по тропиците някъде, аз
мисля,че е копнат в някое дере.



Мичо би написал да се позовеш на информатора си ....-да не би това да си го прочел от Дон - Найлон ..?
а за Сащ ,Франция ,Германия предполагам че и за там е нещо такова ../
абе ти на кой свят живееш ..?


п.п -да ме извинява Мичо :wink:
ЦСКА

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 22 юли 2007, 14:24

Ханибале,много си малък да ме оценяваш
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 22 юли 2007, 14:25

hannibala_cska написа:МАИКО МИЛА!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: КАДЕ ЗАБРАВИ М-ТЕЛ :shock: :shock: :shock: :shock: ?ТОВА В АРХИВА НА ВЕСТНИК СТАНДАРТ ЛИ ГО НАМЕРИ???????ТИ НЕ СИ У РЕД!!! :shock: :shock: :shock:


В главата си го е намерил, може и от някой архив да го епотвърдил. Ако не се лъжа случката става някъде 1994 или 1995 г., когато си бил сополанко, така че не обиждай , Само ми се струва че бяха 5 млн, а не 6, но това не толкова важно. Всички знаят за изчезналите милиони на Чорни, заради които идва в България, пише ги и в книгите на Калчев и на други места. Като не можеш да пишеш чети поне :D

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 22 юли 2007, 14:27

Kudravia написа:Усещаш ли колко си жалък.Аз напускам форума щото явно е безмислено да си хабя времето с баламурняци като вас с Ханибала.То аз с оня джава писател отдавна не комуникирам де.Ама ти се изложи много тука.


Пуберчо, забелязвам, че нещо се опитваш да ми върнеш май, а?? :wink: Все се опитваш нещо да докажеш, ежейки ми се. И да те питам - случайно ли е, че това датира от http://forum.radiogong.net/viewtopic.php?t=5025&postdays=0&postorder=asc&start=30 насам :?: ... Ама нека ти напомня, ти сам се направи за смях. Никой не ти е виновен. Нали знаеш - присмяла се хърба на щърба. Та и ти така :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 22 юли 2007, 14:33

Тои тогава много се изложи къдравия,но аз никога няма да му гледам изречението дали има правописна грешка или не,а ще гледам какво пише в него........
САМО АЛИСИЯ!!!

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 22 юли 2007, 14:37

[quote="drvasko98Ако не се лъжа случката става някъде 1994 или 1995 г., [/quote]


и тогава Ал.Томов е бил вицепримиер ..? :roll:
ЦСКА


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта

cron